Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    jestli tam nebudou netvoři, brutalita a prsa tak to nemá s conanem nic společného
    • Možná i hledání červených fleků v trávě...
      • Sr_Lobo
        Neni nad to si zahateovat na W3 pod clankem o Conanovi, na tobe byla ocividne spachana nejaka kruta krivda *15*
  • Conan stavitel ? ..... Jo.... v jednom z alternativních vesmíru asi jo ....
    • Conan by ve hře kldině být mohl... ale jako ten co cestuje po mapě a likviduje jednoho hráče za druhým :)
  • A kdy dostaneme Conan Kart Racing?
    • Sr_Lobo
      Hnet po serialu My little Crom: Onlslaught is magic
  • No nemuselo by to být špatný, ale chtělo by to spíš multiplyer, rpg, survivor hru. Kde budou nějaká města, zajímavá místa k proskoumaní a boji. Hlavně ať to není jak ta srač.a RUST, stavění domů a kraftování x,y věcí a zbraní. Kdo kdy slyšel, že by barbar něco stavěl, ten ničí!
  • Slušnej blábol, teda Funcom, ne autor. Hm, škoda, Age of Conan byla super hra.
  • kubi-wan
    "Jupí!" Jako by už takhle nebylo survivalů jak nas*áno. Mám pocit, že pokaždý, když zapnu steam, jeden novej survival na mě vyskočí.... Tohle vážně lidí baví hrát? A vážně si někdo myslí, že je dobrej nápad navlíknout na ten koncept obal z Conanovy kůže? Co to bude příště? Conan MOBA? Conan endless runner? Conan co-op "hordová" střílečka se zombíkama?
    Krucinál, dejte mi pořádnou conanovskou rubačku a já vám dám moje peníze. Ale dřív ne. A s timhle přístupem nikdy ne.
  • Tak to je zklamání. Třeba to nebude špatná hra, ale doufal jsem v něco jiného. *9*
  • Ach jo tak to je zklamání. Čekal jsem pořádnou singl rubačku a bude to další early acces bullshit.
  • Tilwaen
    Tak stavění, survival a early access už máme. Zbývá ještě do toho nacpat zombíky, mikrotransakce, QTE, backtracking, nepatlat se moc s PC portem a vytvořit nějakou šikovnou mobilní aplikaci - nejlépe takovou, aby klikání v ní naoko zkracovalo čas, který se musí v hlavní hře nutně čekat, než je možno provést další akci. To vše pojistíme achievementem za pátý 100% průchod hrou a můžeme rovnou servírovat předobjednávky.
  • Conan zemědělec... To je urážka!!! *16* *12* *16*
    • Nehraješ za Conana... takže proč ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit