Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uprimne , za 30 euro se ani poradne nevozeres v baru, 30 ecek za hru kde neni problem dat stovky hodin zabavy je fakt celkem malo ( jen muj nazor, chapu ze nemit praci , bejt studak tak je to relativne dost penez )
  • to ať posoudí sám trh. Koneckonců mně ta hra nijak nevadí a když se líbí jiným, tak mi to taky nevadí. Já tu hru hrát nebudu. Mně jen mrzí, že někdo neudělá SP příběhové RPG ze světa Conana, protože si myslím, že ten svět má v tomto podobný potenciál jako Star Wars.
  • Lidi jako ty je mensina a netvori kupni silu trhu, nastesti
  • zapomněl jsi dodat, že podle tvého skromného názoru. Já mám názor jiný a nakonec jsem to já, kdo drží v ruce peníze a rozhoduje, za co je utratí. A za multiplayer, sandobx, survival Conana to nebude.
  • Multiplayer > singleplayer
    Sandbox > pribeh
    Survival > rpg

    Asi tak...
  • wenceslaus
    Já mám jinej názor.
    Podle mě na tom byl TSW graficky velmi dobře.
    S optimalizací jsem měl problém ze začátku. Zvášť, když jsem chtěl chodit po Londýně se zaplým tessallation, ale jinak moc ne.
    Přišlo mi, že rozhodně vypadá líp, jak ostatní hry toho žánru (2012).
  • 1. Hrál si to?

    2. Vidíš budoucnost?

    Jen tvůj názor. Nic víc.
  • černoch s klobásou na tebe jukne už i večer venku, stačí jen vypnout PC a jít ven.
  • :D joo mají potřebu mít ve hře velkýho dicka, protože je v realu příroda asi moc nepotěšila :D
  • 30 eur je ti malo?za to mam pulku nadrze...
  • Krescz
    amen
  • Ano, ale Conanovo jméno a napodobenina Conanova pen*su způsobily, že už se to stejně zaplatilo, takže je to vlastně jedno. Hráči se ukázali jako vždy - tedy tupá masa konzumentů co koupí cokoliv s dobrou reklamou a velkým pinďo*rem a tvůrci se ukázali jako bezohlední byznysmani, co dokážou zneužít cokoliv pro zisk samotný, tedy kopii Conanova pinďo*ra *16*
  • Jen další miliontá survival hra, která nikdy nevyjde, protože než ji stihnou dodělat za těch několik následujících let, o tento žánr už nebude zájem.
  • pokud ze světa Conana neuděláte single-player příběhové RPG, tak si to strčte někam.
  • lol...Arma je walking simulator ...a co je ARK a Conan :D :D nehlede na to, ze si radsi kazdej sam zalozi svuj server, aby mu nahodou nekdo v jeho nepritomnosti nerozsekal domeček.. :D
  • Není to mmo a singleplayer tam je.
  • Zase MMO? Proč? Zahrál bych si jedině singleplayer.
  • Já to mám od vydání a podlemě je to dobrá hra a na EA je tam víc obsahu než v lecjaký plný hře. Jo laguje to ale už po týdnu je to trochu lepší takže si myslim že to pořeší. Mám to naplno a grafika mi přijde taky přijatelná. A ikdyby to stálo uplně zaprd tak někdo lituje 30ti eur?? to snad proboha ne :D
  • Ja viem. Ale to vôbec nevylučuje to, čo som napísal.
  • V TSW mám něco nahrané. Musím uznat, že atmosféru to má neuvěřitelnou a questy jsou super. Ale že by to někdy vypadalo dobře? Vždyť ta grafika byla zastaralá už v době vydání. A například animace skillů jsou prostě ošklivé všechny (snad až na některé vyjímky v elemental a blood magic). Navíc je to tak hrozně optimalizované, že i na nových silných herních PC to člověk musí při eventech ořezat až na dřeň, aby se z FPS dropů nezbláznil.

    Aby bylo jasno TSW mám hrozně rád, ale graficky to nikdy nebylo nic moc a technicky taky zrovna ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit