Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úplná nahota v této hře jedobrovolná.
  • Osobne mi to príde rovnaké ako ARK. Ale je až neuveriteľné, ako je kopec hráčov vo vytržení z toho, že Conan je omnoho lepší, lebo aspoň tam majú pocit veľkého péra *7*
  • wenceslaus
    Byl to nejlepší MMORPG co jsem hrál.
    Vypadal opravdu dobře, měl investigativní úkoly a osobně jsem tam zas tak moc bugů nepotkal.
  • AoC je best.:)tú zatial nič neprekonalo..:) *5*
  • Neni k zahozeni > presne. Secret world jsem hral a byl to taky takovej nedodelanej poloprodukt plnej bugu az na pudu. Jestli myslis ze na animacich, fyzice a grafice atd jeste zamakaji, tak se nejspis pletes.
  • Předběžný přístup, pre-alpha, říká ti to něco? V týhle fázi, jsou rádi, že jim jakž takž drží pohromadě... a co máš proti Funcomu? Conan je dobrej a Secret World taky není k zahození... A teď mě ukamenujte.
  • Ja se podival na gameplaje na YT a zarazila mne velice nizka celkova kvalita animaci a fyziky. (Napr. machani mecem , nejaky pocit narazu kdyz do neceho uderite atd). Taky grafika je prumer nebo spis podprumer, hrozne lagy atd. Proste dalsi zabugovana nedodelana hra/nehra od Funcomu.
  • Co na to rika tvoje rodina
  • ty, 320.000,- lidí, co chtěj mít (alespoň) ve hře postavu s velkým pinďou*em.......ale tak budiž jim to přáno.
  • *zív*
  • Este nech napisu kolko ludi nelutuje tie prachy :D
  • flash789
    Tak Funcom se nahoty nikdy nebal, a je fakt ze v Age of Conan s tim bylo plno srandy, navic to je featura ktera muze takzvane ,,prodavat,, .
  • jo když na tebe takhle vyskočí černoch s klobásou, o důvod víc ho rozpůlit mečem :)
  • Ale muzes si natahnout pindika a nebo prifouknout kozy. *15*
  • na serveru o 4 lidech vás zabije základní nobka, když se k vám dolaguje a vy s tím nemůžete nic dělat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit