Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Mna na celej veci najviac zarazilo to, kolko ta sranda vlastne cela stala. 100 mega us papierikov a 8 rokov vyvoja... Kdepak asi soudruzi udelali chybu, vsakze. Pritom taky Fallout: London nestal vyvojarov ani dreveny gros, a je to take dobre, ze sa moze ist cela Bethesda aj Howardom hanbit do kuta.... Toz asi treba dat hry robit ludom, ktorym na tom zalezi.. ( vid napr. Dead Cells, Workers and resources, Factorio....)

  • Vyvoj zacal v 2016 v case kedy prisiel Overwatch. Ja chapem, ze si niekto povedal, aj my v Sony chceme takuto hru. Ved aj cenovka 40€ je zhodna s OW. 

    Lenze tam akosi nebol nikto kto by si uvedomil, ze uz v tom case mal OW konkurenciu - Paladins. Ten bol do par mesiacov uplne pochovany.

    Naozaj netusim, kto si povedal, ze priniest podobnu hru o 8 rokov neskor s tak otrasnymi nezazivnymi postavami za 40€ bude dobry napad...

  • Vzhledem k tomu, že dávají refund všem, tak by mě zajímalo na čem vydělali to 1%?

  • Hidden

    Jen k Anthem - asi nebyl uplne ziskovy, ale prodali miliony kusu. Avengers toho taky neprodali uplne malo. To se s prusvihem Concordu neda vubec srovnavat. :)

  • romankubanektisc

    Viz: má předpověď: diskuse na games

  • morokura

    Průšvih roku? Podle všeho Sony ztratilo 99% částky, kterou investovalo do vývoje. To by řadilo Concord spíš po bok Avengers, Anthem a Redfall na průšvihy dekády. Neskutečnej flop...

  • V nejbližší době očekávám další zdražení PS Plus, Sony se bude muset nějak zahojit. Tento typ her je pro velmi specifické publikum, já osobně bych to nehrál ani zadarmo.

  • kobitch

    Koukám, že i moje matematika selhala. 25 tisíc x 40$ = 1 milion dolarů, tedy 25 milionů korun.

  • cms.jakub-malcharek

    Hups, jen mi ujela desetinná čárka. Díky za upozornění, opraveno.

    The exact budget is unknown. Estimates are around the $100 million mark, but there’s no firm sourcing at that. 

  • Sem si říkal že ty Bulánci pak nebyl takovej scam

  • kobitch

    V odkazovaném článku se píše o revenues, tedy o příjmech. 25 tisíc prodaných kopií x 40 dolarů = 100 tisíc dolarů, tedy příjem z prodeje cca 25 milionů korun.

    Rozpočet hry se odhaduje na 50 až 100 milionů dolarů, tedy někde k miliardě korun. Autor jen zaměnil výdaje a příjmy.

  • uf, pocitame:

    cca 8 rokov vyvoj, a odhadom cca 1 milion dolarov na vyvoj (ak dam kurz cca 25CZK/1dolar) a ak sa autor clanku zmienuje o CZK korunach. (pride mi to riadne pritiahnute za vlasy, ze len 1 milon dolarov na 8 rokov, v dnesnom svete..)

    to je rozhodne jasne ze to nemalo vyssie ambicie.

    verim ze Overwatch a Valorant mali podmienky nasobne lepsie.

    Jedine riesenie nie ze odlozit a porozmyslat ako to dostat medzi viacej ludi, ale zarezat a uz sa s5 nepozerat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit