Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tomuhle frajerovi by i Rambo mohl závidět, jak od něho ty mrtvolky lítají na všechny světový i nesvětový strany. AC1 a 2 + Brotherhood jsem hrál, Relevation už mě toliko nebavil a 3 jsem ani nedohrál, neboť z toho udělali do nebe volající paskvil. Tohle už mě nemůže rozhodit a nechává mě to chladným. Tato série už jde mimo můj zájem. Jde to naprosto proti filozofii původní hry. Mainstream proč ne, ale vše má své meze.
    Škoda, že si hra nezachovala svoji původní tvář, mohlo to vypadat úplně jinak. Ale kdyby tady neplatí a toto je další uzavřená kapitola a zůstala jen pěkná vzpomínka na původní hru. R.I.P. AC.
  • kubi-wan
    S tim lítánim už to těžce přesí*aj, tohle že je pořád AC? Ani náhodou.
  • Páni, teď má ještě víc nenápadný obleček!
  • MidnighT91
    A už tam konečně bude jízda v kánoi jak prezentovaly tenkrát na jednom obrázku, S PLOVOUCÍMY BOBRY!!!
    • *1*
  • Trapnější postavičku jsem už dlouho neviděl, z této série se opravdu stává herní žumpa a ždímačka peněz. Ale když to lidi kupují......., hov.o zle, ale ať v rozhovorech neplácají nesmysly a dlouhém vývoji, skvělé hratelnosti a triliónu vylepšení když to je stále ta samá hra z roku 2007.
  • Nehrál jsem ani jednoho Assassina, ale vždycky sem se rád podíval na videa, protože prostředí bylo prostě perfektní a mělo to atmosféru. To se ale nějak s regulérním třetím dílem vytratilo a mám problém se vůbec dodívat na video až do konce, natož že bych to chtěl hrát. Nuda.
  • Trochu divně a nepatřičně působí zvuk, když někdo vytahuje pistoli.
  • co to v tom Ubisoftu hulí ??
    • Inquisitor
      A nebo by měli začít :)
  • shmeck
    Úpadek...
  • Stormangels
    Ja bych prosil Egypt za doby Faraonu a nebo Japonsko z doby samurajů :D A myslím že nejsem jedinej a k tomu bych prosil aby to bylo udělané tak aby ses se svím Assassinem zžil jako v AC2, Brother a Revelation. Prostě hrdina na 3 díly.
    Podle mě by si i Altair zasloužil Trilogii.
    • Ja bych se nedivil kdyby se na pětce už dělalo a řekl bych že to jedno z tvou nabízenych temat bude, protoze to chtej lidi vsude po svete
      • shmeck
        Další díl bude v Číně... Hlavní fíčura: převtělování se do pandy. A za peta budeš mít koalu.
        • kohoutí iluze *15*
        • Magister_Peditum
          Tak bacha, aby tam nepotkla Tugga Speedmana z Tropické bouře. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit