Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Mám dotaz. Tento díl jede na novym enginu, nebo jen vylepšenýz předchozích dílů? Protože jsem hru vyzkoušel a i když mi předešlé díly šlapali v pohodě, tak tady jsem doplul do Bostonu a nehorázně se to seká. No prostě nehratelný a nepřijde mi to nějak graficky jinde.
    • firebug
      Spusta lidí (včetně mě) měla problém s poklesem frame rate v Bostonu. Procházel jsem různá fóra a stěžovali si i lidi s různou harwarovou konfigurací ale hlavně lidé s grafárnou ATI. Osazenstvo se tedu usneslo, že jde o špatnou optimalizaci ze strany výrobce a hra si zkrátka příliš nerozumí s některými konfiguracemi. V té době (už je to nějaký pátek) se čekalo na patch, ale nevím jestli něco vyřešil. U mě byl pokles frame rate znatelný, ale stále to bylo hratelné, takže jsem to dojel bez patche...
      • Inquisitor
        Hmm já mám Ati. Na patche jsem koukal, ale tohle žádný neřeší.
        • Pethulla
          zkus vypnout vsync (pokud jsi to teda už neudělal), mě to dost pomohlo
    • deridon
      jede to na stejném enginu Anvil.. trojka, Black Flag a Liberation jedou na AnvilNext, který byl hlavně vylepšen co se týče vyzobrazení npc na scéně a dynamické počasí
    • shmeck
      Engine je asi vylepšenej. Každopadně v Bostonu se to seká každýmu, kdo nemá nějakej high end za 40k.
      • Mam starou šunku a ne nic za 40k a Boston jede plynule
    • Každý AC má nějak vylepšený engine. ACIII jede na zbrusu novém enginu. Bohužel to v tomto případě znamená i četné mouchy.
    • Kazdy dalsi dil i na stejnem enginu ten engine vylepsuje (dokonce i CoD) a vetsinou i zvysuje naroky...
      • Inquisitor
        Ale že až takový rozdíl?
        • Ono to robi na ATI kartach. U mna to iste, ziadne patche a olvadace to nesprravili. Tieto problemy hlasi vela ludi po forach a nik z kompetentnych sa k tomu nevyjadruje. A framerate klesa LEN v Bostone, vsade inde to ide uplne plynulo aj na zostavach s i7 a vykonnou VGA.
        • Může se stát, třeba máš starý ovladače, špatně optimalizovaný, X dalších věcí, trojku jsem na pc nehrál, neporadim
  • KIMCID
    taková blbost má milion pokračováni a o Hidden and Dangerous abych prosil..
    • Mato1987
      fúú takú slinu som teraz chytil :) H&D 2 bola božská hra
    • Oh yes...dvojka byla vytecna (jednicku jsem nehral)...prepad letiste uprostred pouste byl nej... Doplazit se k duně, sundat batoh a veskerou vyzbroj at nejsem videt, dalekohledem omrknuti, plazeni zpet a utok v jeepu *14*
      • A nebo si to pěkně s mozkem naplánovat v taktickým režimu a jen spustit tlačítko pro reálný čas a po akci za hangárem pánové - jo, to byla pohodička. :D
        • Ja to Xkrát dohrál a taktickej jsem snad nikdy nepoužil :D Radši jsem si hrál na osamocený vojaky s mapkou a dalekohledem :D. Supr mise jeste byla na tom zamrzlym ostrove
          • Tak třeba ta je přímo tutorialní k naučení se hrání v taktickém modu - jeden nejschopnější střelec s optikou na vyvýšenině nad táborem, další kryje přístup do zad odstřelovače a zároveň podporuje střelbou dva zbývající, kteří pod domluvenými signály atakují tábor v agresivním režimu, vyčiští budovy, udrží pozice, dokud se k nim nepřipojí ten třetí a po zajištění a společně obsadí ponorku. Jako, když to vyjde a máš to slušně naplánovaný, tak radost z úspěšné mise na místě. :) Doporučuju...
  • Altaire, Ezio, dejte mu přes držku! *4*
    • ... a vývojářům rovnou dvakrát *4*
  • Magister_Peditum
    Pořád jsem čekal, kdy vytáhne světelný meč. *1*
    • to bude až v AC XX Rise of Old Republick
  • To už je fakt k smíchu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit