Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mám problém...když hraju CS-GO, tak hraju jednu mapu a vše je v poho ale jak se mi začne načítat další tak mi to spadne a křičí že CS.GO přestal pracovat...nevíte co s tím? :/
    PC
    Grafická karta = AMD HD7770 = 3000Kč
    Procesor = Intel Core Duo (2x)
    RAM = 4 GB

    třeba WoT (World of Tanks) jedu na plný nároky a jede bez problému...:/
  • Lidi odjakživa nemají rádi změny a teprve až si zvyknou,jsou schopný připustit,že ta změna nebyla zas tak špatná.
    Hrál jsem 1.6 , CS:S a teď chvíli i GO.
    Kdyby ty hry vyšli obráceně,tak by jsme si zase stěžovali, že teď je to vybírání serverů moc složité a zvuky zbraní divné a pohyby hráčů legrační apod.
    Dal bych tomu čas a až výjde další CS,zase se tu všichni sejdeme a zanadáváme si. :-)
  • mno pekné ..ale kurevsky kurevsky málo map ...ještě že jsem to koupi za 5 eur :D..inak by mě asi mrdlo :X *12*
    • mapy budou postupem casu pribyvat, to se neboj :)
  • mě se hra strašne laguje když třeba začnu střílet nevíte co s tim?
    • ja vim co s tim :) kup si lepsi masinu, nebo svoji upgradni
  • OK, chlapi. Tohle se mi libi ;-) Kdysi jsem hrál CS1,6 a pak jsem dlouho neparil. Tohle me dostalo a jdu do toho.
    Dekuji
  • Zdárek, mám dva začátečnický dotazy ohledne tohoto nového Counter Strike. V životě jsem CS nehrál, jsem fanda CoD her. Teď jsem si koupil MW3, neni to špatná hra, ale je tam spousta cheaterů, servery často lagujou apod. Jak je na tom CS:GO? Počítám že se tam tolik necheatuje. A ještě jeden dotaz, lze v CS:GO mířit přes mířidla, nebo jen přez crosshair? Díky.
    • S cheaterama to bude podobně, musíš hrát na serverech, kde je často online admin. A mířidla nejsou, stejně je tam většina potyček na krátkou/střední vzdálenost.
      • Ok, díky za info.
  • Hele lidi... hra dobrá, ale blbý je, že mi se mi hra na určitých místech nekřesťansky zasekává, tedy na pár vteřin se kousne, zvuky se zacyklí... stává se to taky někomu, řeší se to?! Jinak je ta hra prakticky po síti nehratelná.
  • Nechci vam nic rikat, ale nejhranejsi hra na steamu je dota2 :)
    • Už ne....Team fortress
      A mimochodem...
      Mmmmph mmph mmmph!!! *3* *1*
  • Bifrons
    čau, muže mi někdo pomoct s CSKEM? koupil jsem si to na steamu a strašně se mi to seká a nevim si už rady, mam Nvidia GTX 550 ti 1gb a hra se mi seká i na nejmenšim nastavení, mam i nejnovější grafický ovladače a prostě se to furt seká a jede to na 10 FPS jak na nejmenšim tak i na největšim nastavení. Děkuji předem za odpovědi
  • Vono to prej vypadá asi takhle http://i.imgur.com/t3LEv.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit