Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další důkaz, jak mohou dobré animace krásně vykompenzovat "horší" grafiku. Trailer je výborně udělaný, mimochodem. Hra se mi líbí.
  • Kedaro
    Zajímalo by mě jestli je herní obec tak omezená vůči pixelově stylizovaným hrám jen tady na games.cz nebo je to všude. Vždyť je to jen grafika, takovou věc vůbec neřeším, když je parádní hratelnost, tak to hraji.
    • Mart9
      Tak jsem z obrázku v článku vyřízl hlavu a 5x zvětšil - http://s29.postimg.org/kw4xs0t3b/hlava.png
      Přeji příjemné hraní.
      • Paulcz
        když už, tak na pixely se používá nearest neighbor scaling a nebrat to z komprimovanýho obrázku :)
      • GlaDOS
        Pointa? Proč bych měl hrát hru zvětšenou a oříznutou?
        • To ma bejt jako vtipny protoze prece pixely jako pixely...
        • Mart9
          Ukázka toho, že by si ani omylem nepoznal, co to je, kdybych ti to neřekl. A autor za to jistě dostane zaplaceno.
  • Carmamrdon
    No, něčím takovým opravdu nehodlám urážet svou grafickou kartu. Moje ho... po chlastačce vypadají líp než tahle hra.
    • Ale grafika prvního Carmageddonu se ti doufám líbí, Maxi.
  • Dva hráči v příběhových misích proti nejrůznějším monstrům ovládaných počítačem i jinými hráči, to ze současných titulů, co mě napadá, umožňuje Resident Evil 6.
  • To mi pripomelo ze se South Parkem vychazi i tahle pecka - http://www.youtube.com/watch?v=3UXGVDOqK1o
  • MickeyMutant
    Nejlepší trailer, co jsem viděl za tak dlouho, že ani nepamatuju. S nápadem, skvěle napsaný, ještě líp namluvený, a navíc nečekaně informativní.
  • 11/10, minimálně
  • michelangelocz
    Z ranku podobnych her me zatim vic bavi HYPER LIGHT DRIFTER (takovej pixelartovej Bastion) a mozna i proto, ze CRAWL decentne kopci jeho styl animace. Na druhou stranu, to funguje i tady. A az to vyjde a me chytne mlsna po podobnym hernim zazitku, tak jeho porizeni uz bude jen otazkou stavu minci v moji kapse :)
    • Drifter můžu směle doporučit. Víc se těším na Transistor, ale tahle rubačka je taky moc dobrá.
      • michelangelocz
        Rozhodne! A byt jsou to vsechno izometricky akce, tak zrovna TRANZISTOR je trochu jinde (hadam vetsi duraz na pribeh, i docela odlisny vizualni zpracovani), takze asi neni uplne fer ho srovnavat s vyse zminenymi kousky. Idealne pak, kdyz se ze vsech vyklubou super hry ☺
        • Drifteru se hodně povedla kampaň, takže snad budou mít dostatek možností pro nový obsah, protože co si budeme říkat, u těchto her je to zcela zásadní věc.
  • kulhy_parici_spici
    Ten trailer má výborný tempo. Doporučuji až do konce.
  • Inquisitor
    Něco podobnýho jsem už viděl, ale před dvaceti lety :)
    • michelangelocz
      A ma to NECO i konkretnejsi obrysy (protoze by to mohlo stat za zahrani)? Nebo se jen vezes na popularite mistniho pixelart hejtu?
      • Inquisitor
        Jéžiš, lidi neberto všechno tak smrtelně vážně.
        • michelangelocz
          Tak on to byl humor! Ale o tom, ze neustale opakovanej vtip prestava bejt vtipnej, jsi uz mozna slysel, ne? ☺
          • Inquisitor
            Ano
            • Jsi na cestě k osvícení. Zavolám místního Ježíše.
    • yenda1
      Opravdu? A co?
    • neblbni, před 20 lety vyšel Doom 2, to jsou proti tomuhle hotové grafické orgie *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit