Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však Warcraft měl být původně podle Warhammer licence, ale licenci nakonec nezískali, tak Blizz jen změnil hammer na craft a zbytek v podstatě nechali
  • kludne nech to vydaju az v septembri, len nech sa neopakuje rome2 launch...
  • XorxoxTalarius
    Jsem v klidu, podle pozadavku to budu mit mezi Ultra/High pri sedesati snimcich, sice bude notasek trochu topit, ale to nevadi ...
    Ale vicemene to muzu hrat klidne na medium, jelikoz to stejne nepoznam, jelikoz v bitve se bitvou nekocham ale chci vyhrat, takze panacci jsou takovy maly uskupeni hnid co posloucha moje rozkazy, stejne skoncim u mapy ala Supreme Commander :D
  • Taky mam bazar ale sl sem radsi do R9 290X oc za 6k a prakticky nova.Je to bestie co topi ale za 6K bezkonkurencni pomer cena/vykon.
  • Kravicka
    Heh na prvni pohled jsem si myslel ze to je screen z cinematicu na WoW : TBC
  • TheGGG
    nevím jak dlouho čekat, než nvidia vydá ty nový karty... né že by to nějak spěchalo, ale v létě ten novej komp určitě chci, ale možná fakt radši počkat. Problém je, že dnes je to pořád nějaká novinka a člověk se stejně moc dlouho v top neudrží. Mí současný PCčko taky bylo k*revsky před pár lety drahý a dnes už nějak divně dožívá...
  • TheGGG
    právě tady na to lítání kolem a shánění zrovna čas a náladu nemám. To radši dám 10k za novou, ne proto že je nová, ale proto že ju můžu vyzvednout v shopu hned, než někde měsíce hledat nějakou z druhý ruky a doufat v kupce...
  • jo ted byla ta nejhorsi doba kdy ti muze odejt graficka karta, taky me to pekne sr**o, me ta 7850 stacila (mela 2gb vram),, s tou sem to chtel doklepat este rok nez vyjde nova rada a koupit si za 10k 980 ci 980ti se stestim, ci nejakou atinu. Nastesti sem to vyresil tim bazarem, 7k za 3 měsíce starou ASUS 970 je paráda, nejspis treba za ten rok ji mozna kdyz budu chtít prodám zato, co sem ji koupil... a to se vyplatí! :)
  • mozna r9 390 s 8gb vram misto ty gtx970
  • toho se bojí všichni :D, za 35 jsi v klidu, jen nesmíš kupovat ty předem složený sra*ky
  • ted bych komp nestavel, spatna doba, za chvili je tu nova generace gfx karet, vyckal bych, pak bude ta starsi generace 9xx levnejsi a az pak bych kupoval. Plus amd vydá zen procesory brzo, coz bude mit vliv i na ceny intelu atd. Ale i tak, kdybys nechtel čekat, tak za 35 postavis delo jak vepř... tak drahej komp sem nikdy nemel... jde o to to postavit rozumne proste. Dobrou zakladku hlavne abys mel otevreny moznosti upgradu, dotoho bych prdnul i5 a gtx970, 16gb ram, 2tb normal disk, 650w zdroj znackovej to mas do 25k vč novyho kejsu, mysi a klavesnice. Za 10 bys mel mit supr monitor a nazdar. Pokud nejdes vylozene po ultra, tak to stacit bude na nekolik let. Ten procak by mel vydrzet, kartu prodas a koupis novou no, za 10k investic budes mit zas komp na dalsich x let. Monitor ti vydrzi dlouho, disk taky, pamet taky, motherboard, case i zdroj taky.
  • HD 7850 ti 1 GB mám taky a jsem spokojeny...ale tez jsem chtel menit, jenze jsem mel stejne dilema jako ty...750ti je na tom stejně jak ta co má teď a jediný rozumný upgrade bych viděl v R9 380 jenže ta už je stará a navíc pořád drahá a nová série v cenové relaci do 4 - 4,5k je v nedohlednu
  • RedEagle
    No v každom novom Total ware ich ma menej a menej.
  • druha vec je ze se daj shanet veci z bazaru, vzdy sem se toho bal ale ted se mi odpálila HD 7850 a resil sem náhradu. Bud sem moh za 3,5k koupit nejakej basic jako 750ti jen tak na preziti nez vyjde nova rada, nebo za 6-7k mid range kterej je uz ted starej (neco jako ati 380, gtx960 atd) a pak je skok a za 10k mas ati 390 ci gtx 970. Takze naprd situace. Cumel sem asi mesic do bazaru a bida, pak tam typek nahodit gtx970 za 7,5k. Stim ze je 3 mesice stara a s papirama a zárukou. Zavolal sem, rek ze mu dám 7k (coz mi bylo fakt blby bo i tech 7,5k byla supr cena), kroutil se, rek sem ze dnes to koupim keš a tomu podlehl.

    Osobní setkání, rozumnej typ s realnym duvodem proc to prodava kterej vyjímecne daval smysl. Karta voněla továrnou, tak sem to vzal a sem happy. Za 2 roky ji prodam minimalně za 5k a to budu hodnej. Takže za dva litry mam skoro high end. Jde o to se zasnažit, pokud člověk má omezenej rozpocet a paris prakticky zdarma. CPU mam FX8300 za nejaky 3 klacky v akci, ani to netaktuju a nemam nikde problem. Mam starej noctua chladič, cpu ma 20 stupnu a 40 stupnu v zatezi :) takze rezerva na nataktovani tam je brutalni... atd atd atd
  • RedEagle
    Nechapem to. Ved to vyjde tiež na tom istom nefunkčnom rozbitom engine ako Attila tak prečo take krvave HW naroky ?
  • TheGGG
    *14* *14* *14* utrácíš peníze za děti... si dobrý otec. Každopádně, já děti nemám, ale prachy mám tak do 35 000,-... Dá se za 35 000,- dneska ještě vůbec sestavit dobrej počítač (když vidím ty ceny)? Fakt nerad bych něco koupil, jen aby pak přišel technologickej boom a já měl doma hromadu šrotu...
  • Kámo ty HW požadavky jsou jen orientační, mám 3 roky starej komp za 24 tisíc a hraju na něm Witchera a všechny podobně náročný hry na High a i tohle si zahraju na vysoké s 60 FPS, PC za 60k je zbytečnost (pro mě), radši ty prachy utratím za dě......ti
  • 20 jednotek je normalni maximalni velikost armad v TW. Kolik ma jedna jednotka muzu je jina otazka...
  • Sorry, precetl jsem 980 a ne 960, muj predchozi komentar ignorujte
  • GTX 980 je na Ultra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit