Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kludne nech to vydaju az v septembri, len nech sa neopakuje rome2 launch...
  • RedEagle
    Nechapem to. Ved to vyjde tiež na tom istom nefunkčnom rozbitom engine ako Attila tak prečo take krvave HW naroky ?
  • XorxoxTalarius
    Jsem v klidu, podle pozadavku to budu mit mezi Ultra/High pri sedesati snimcich, sice bude notasek trochu topit, ale to nevadi ...
    Ale vicemene to muzu hrat klidne na medium, jelikoz to stejne nepoznam, jelikoz v bitve se bitvou nekocham ale chci vyhrat, takze panacci jsou takovy maly uskupeni hnid co posloucha moje rozkazy, stejne skoncim u mapy ala Supreme Commander :D
  • Prophet
    Takže s GTX 960 to rozjedu na střední (vyšší) detaily?
    • Sorry, precetl jsem 980 a ne 960, muj predchozi komentar ignorujte
    • GTX 980 je na Ultra
  • Tak nevim, emoce :) tesim se, a nastvanej na jednu stranu, ale rozjel sem ted Dark Souls 2 tak su zas rad ze mam na to hafo casu a nespecham....nevim :)
  • TheGGG
    Ty HW nároky jsou v poslední době šílený... Na Ultra to chce tak PC za 60 000,- Fakt se divím, že se lidi nechávaj těma uměle šponovanejma požadavkama dojit. Osobně uvažuju o novým PC, ale jak se zdá 970 už zastarala a jak dlouho vydrží 980? Za tři roky aby člověk zas nakupoval nový PC.
  • jak myslí těch 20 jednotek? to je málo ne?
    • 20 jednotek je normalni maximalni velikost armad v TW. Kolik ma jedna jednotka muzu je jina otazka...
      • RedEagle
        No v každom novom Total ware ich ma menej a menej.
  • Marrtor
    Co se dá dělat, bude to dlouhých 25 dní navíc :( Zkrátím si to Doomem, který vyjde tuším 13.:)
  • Kravicka
    Heh na prvni pohled jsem si myslel ze to je screen z cinematicu na WoW : TBC
    • Však Warcraft měl být původně podle Warhammer licence, ale licenci nakonec nezískali, tak Blizz jen změnil hammer na craft a zbytek v podstatě nechali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit