Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "druhý patch udělá z NfS Hot Pursuit skvělou hru"

    Ja bych jim to i veril, kdyby dva mesice zpatky zase neslibovali ze "PC demo nebude, protoze makame na full hre aby byla dokonala a chodila vsem prerfektne" coz se tak nejak nestalo, ze... kdyz je na ceste uz druhy patch. Uz jen ze hra zlobi s AA a ze ma problem se vubec spustit na nekterych vice-jadrovych CPU ukazuje, jak asi peclive bylo testovani a co delali QA labs.
  • hlavně by páni experti mohli dát možnosti zrušit ty přehnaně dlouhé a animace, ktere nejdou přeskočit..viděl jsem to u známeho a musím mu dát za pravud, že to je na prd
    • sleepless
      Kdyz jim to nekdo napise do buglistu, tak jim snad dojde, ze trapit hrace nepreskocitelnou animaci je na posmrtnou poukazku do pekla
    • Musím naprosto souhlasit, hru mám zatím dohranou za "padouchy" a jsem zhruba v polovině u policajtů...Hra se mi celkově dost líbila, až na ty animačky...Kdyby se alespoň lišily, ale koukat stále na ty samé, kterých tam všehovšudy není zrovna moc, kdy snad jedinou změnou v nich je jiné auto (pokud auta střídáte...), je opravdu nuda a zbytečné zabíjení času...=0) Pro příklad jsem nedavno měl misi, která trvala 44 sekund čisté jízdy...Když k tomu připočítáme různá povyšování, "intro" a "outro" "mise, nové vozy atd. bez možnosti přeskočení doprovodných animací, tak zjistíme, že jsme více času strávili sledováním animací...Třeba se jednou dočkáme toho přeskakování, kdy už nám to ale bude k ničemu, protože většina z nás bude mít hru dohranou...=0)
  • Třeba někomu nynější stav vyhovuje a někomu bude vyhovovat stav po patchi, takhle to dělá z nových nfs hru pro víc lidí
  • Criterion: druhý patch udělá z NfS Hot Pursuit skvělou hru .....hmmm koupil jsem si dům ,ale až druhý pach mě v něm umožňuje bydlet....kdyby raději vývojáři počkali a dělali svou práci pořádně *10*
    • Drom
      tak si počkej ty až hra zlevní a bude opatchovaná.... *6*
      • Tohle je dobra rada, clovek pak nakoupi za par stovek... jenze zase zjisti, ze po pul roce uz jsou MP servery prazdne a za dalsi pulrok je vypnou uplne, pac dalsi NFS.

        Cca 14 zpatky jsem asi po roce zase pustil Burnout Paradise. No a byl tam nekdo? Ne, jen ja sam. :/
        • mate hrat poradne hry ala diablo, a ne tyhle 50x a stale to same...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit