Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dolero

    CKII za těch 7 let s 18 major updaty a 15 velkými DLC  pořádně nabobtnal. Jestli Paradox na začátek nepřinese stejný objem u trojky, ale nechá, řekněme, půlku "starých" funkcí "zamknutou", tak se na ně můžu vykašlat a furt budu hrát dvojku.


    PS: Už teď je prej řečeno, že ve hře nepůjde hrát za republiky a nomády... Nakonec to bude sestříhané do čtvrtiny mechanik CKII s hezčí grafikou a zase čekat 5 let na to, až vyjde 10 patchů a major DLC (každé za tučných 15 euro) a 50 menších DLC (aby všichni neměli stejný ksichty a stejně vypadající vojsko)... 

  • Bohužel pro mne přesně ta zpráva kterou jsem nechtěl slyšet. Zase vyjde nedodělaná hra na kterou se budou valit hromady DLC, které budou mít méně obsahu než CK2.

  • Marines
    Pro mne dobrá, ne-li výtečná zpráva, už jsem si začal říkat, kam až to stále další DLCčka dovedou. Hra CKII mne velice baví a už jsem u ní nějaký čásek strávil, ale přiznávám, že na trojku se docela těším... 
  • Perfektní, sice mi trvalo velmi dlouho než jsem pronikl do mechanik dvojky, ale nakonec jsem v tom utopil sakra hodne hodin. Trojka, jestli bude její start lepší než start imperatora je must have.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit