Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omg fakt miluju multiplayerové přestřelky kde do protihráče musím nasázet milion šest nábojů aby zemřel *6* :P
    • Protivnik mel nejspise zaply stit a ty surou musku :) Vetsinou staci jeden headshot a je vystarano.
    • no by ses mel asi naucit strilet protoze dat triple kill na jeden zasobnik scaru neni az tak tezky
      • spíš sem chtěl říct že preferuju hry kde stačí pár ran.. ovšem kdyby hra měla v multiplayeru HC mod jako u Bad company byl bych spokojený x) a nwm proč soudíte mě že mám zlou mušku, když jste mě hrát ani neviděli...často jsem si ve videích všiml že ani po těch třech střelách do hlavy protivník nepadl...jelikož hraju na ps3 tak je někdy těžké zareagovat rychle a namířit na hlavu, ale vcelku to zvládám.....na hry jako tyto nemám pc tak si holt vystačím s pskem, kde jsem trošku neohrabanější než na myši.....ale mušku nemám zlou *3* *1*
  • Crytek jsou retardi. A za všechny ztrátový prodeje okolo C2 si můžou samy!
    Nechaj si uniknout C1 a hned po té C2 a neni to chyba naše ale jen a jen jejich!
    Evidentně tam maj zaměstnance,kterej je nemá rád, a nebo to sou fakt uplný kokoti.
    A ted to ješte narovnaj demem který je portlí s Xboxu,takže hnusně konzolojidní a ktomu plný bugů. Ani mě nefunguje a to mam dva měsíce starej komp. Ale hold proste se mi v demu neobevěj ani textury,a jedinný co můžu videt jsou nejaký rozstlinky a nano hud.
    Crysis 2 si koupim, ale těma kecama jak zastánci pc hráčů dostali facku přes obličej,at si jdou vytřít prdel.
    Jejich chyba tak at facku přes držku dostanou a to pořádnou. za neschpnost se platí!
  • Nevím,ale kupovat podobnou hru osekanou o DX11 mi připadá vcelku hloupý.I když jsem byl zvědavý,tak jsem si tu betu nestáh,nechtěl jsem si kazit požitek z prodejní supergrafické verze:-) ..... a to v tý betě prej je aspoň DX10 .... tak nějak nevím,po tom co demo DA2 místo RPG vypadá jak prachsprostá rubačka,demo Crysis2 multi taky graficky nic moc a to jsem naposledy koupil TwoWorld2 a to je už delší čas dohraný a jsem na suchu ,začínám pochybovat že jsem udělal dobře,když jsem koupil GTX580,která absolutně nemá využití!!!!!Další hra je až Zaklínač2 někdy v květnu!!!!!! Sucho!!!!!
    • Crysis u mě upadl multiplayerovým demem a nakonec tato zpráva. Nekupuji a přikláním se k Battlfield 3
  • uz se tesim na battl.3 az tu budou pckari brecet ze jim konzole zkurvili hru.. :) a druhy budou rvat ze jim to na pc nejde, jestli nekecali s tim ze to nebude podporovat dx9.. kdo zminumum lidi dnes ma grafiku dx11.. viz steam stats..
    • Dneska uz je problem koupit grafiku co nema aspon DX10, takze by bylo od autoru fajn, kdyby to zacli vyuzivat vic a vic.
      Problem samozrejme je ve windows, ze jen visty a w7 podporuji dx10-11, ale tak uz to bohuzel je a kdo chce na PC hrat, bude muset na visty nebo w7 stejne prejit.
      Ja to nakonec udelal a neni to tak strasne, pokud teda nemas hodne slaby HW a malo ramky.
      • XP a konzole brzdi vyvoj modernich her!
        • Do hajzlu jdi!! Možné to je, ale nemůžeš si stěžovat že všichni lidé nemají na každoroční výměnu HW.
        • Aspon ze tak. Uz mi z tech detailu bolej oci O.O
    • ale ono to pojde aj na dx10 grafikach ty tupe decko.
      • ne ty chytracku i na direkt devitku.. jen ne chudackum.. :)
        • inak to je asi posledna vec rozmyslat nad tym komu to pojde a komu ne. ja si to uzijem na full a ostatni ma nezaujimaju.
  • No nevim nevim celkem si to pomáslili, ted se bude spíš v dobrým mluvit o Battlefieldu 3 než o Crysis 2 ikdyž C2 má vyjít zachvilinku ... mě sice něak neužírá představa že tam nebude DX11 když to moje grafická karta plně nepodporuje ale těch keců co měli jak to bude brutální grafika a tak ale tak něak mám pocit že dali přednost konzolím protože graficky to revoluce není .. | DICE + | Crytek - | škoda no. *7*
  • Ty klece jsou tam zezacatku a clovek poradne nevi, co v tom je.
    Jo, nedivim se, ze to nepodporuje dx 11. S tim jak vypada ta beta, budou radi, kdyz staci odladit normalni verzi.
    Naopak. Graficke jatka to jsou :)
    DX 10 to podporovat musi. Aspon pod tou betou bezi uplne stejne, jako predchozi dil. Spis bych pockal na vyjadreni Cryteku a nedelal bugr z toho, co prohlasi Nvidia. Ze tam nebude dx11 - popravde mi to ani nevadi.
    • Na druhe strane jsem i rad. Sam pouzivam hlavne XPcka a napr. bych se nechtel dockat stavu, kdy hra nebude podporovat jen dx10, jako treba Just Cause 2. Dokonce i pod dx9 mohu rict, ze to vypada vic nez suprove.
      • A uplne posledni vec - tohle neni vina Cryteku, ale zrejme Nvidie.
        • naco trepete kokotiny ked picu rozumiete. nvidia tam bola len na to aby to zoptimalizovala na grafiky geforce. oni nemaju nic spolocne s ich dx11 enginom. to je fail cryteku a nikoho ineho.
        • Nvidia by neměla zájem o ořezávání grafiky ( ona potřebuje hru kde by svoje higend grafiky předváděla ) tohle má určitě prsty EA a jako tradyčně u tohohle vydavatele se kurví značky *10*
  • To jako dostaneme slevu když nám nabízejí nehotový produkt? ( beta verze zdarma )
  • Chvástali se high novým Cryengine 3 a nakonec tam bude jen dx9, ubohé nastavení grafiky a i podle gameplay videí jsem v grafice neviděl žádný zázrak (hlavně voda a oheň, takové nemastné, nereálné). Doufám že ten patch přijde co nejdřív a přinese jak dx11, tak i velmi pokročilé nastavování grafiky.
    Tento typ her se prezentuje hlavně vizáží, tak ať nám ukážou nejpokročilejší grafiku a fyziku současnosti.. *3*
    A co absolutně nechápu je, že Crysis 1 mělo Dx10 a Crysis 2 má jen Dx9 *1*
    • Je to multiplatformní a xboxy knihovny Dx10 nemají tak se nediv. Spíš se divím že to musí řešit patch který příde Bůh ví kdy *10* *12*
      • Patch nic nevyřeší. Bud engin je na DX9 nebo DX10 či DX11 nebo prostě není. Dají se přidat nové efekty, ale nebude to nic moc. Však už tomu bylo dříve. Implementace DX11 do posledního stalkera byla přímo nevyditelná a další podobné tituly. Je škoda že lidé zapoměli co je to hrdost. Jinak by si nenechali sázet takové braky, když to může být mnohem lepší.
        • ale paradoxne je mi grafika stalkera mnohem milejsi nez graficka stranka crysis2 i kdyz je po technologicke strance trochu jinde *3*
        • tady nejde o problem ze to nebude poznat az tam daji dx11 ale v tom ze az to tam daji tak spadne framerate na desetinu prave kvuli tomu ze to budou roubovat na dx9 engine
          • Jasný viz Metro 2033 DoF
  • My pcčkáři kvůli uniklé betě můžeme jen doufat, že budou prodeje jakš takš příznivé...pokud si každý sosne beta verzi a pak se vykvákne na origoš, tak se na nás příště může crytek zvysoka vy..at.....Na konzole se toho prodí 4x víc, takže si buďmě jistí, že i další hry budou vycházet primárně pro konzole...Proč by taky ne, jen hlupák by se vydal jiným způsobem než se vývojáři vydali, a to směrem vyrábět hry primárně na současnou generaci kozolí....Proč prodat 3 melouny kusu kdys muzou prodat 10?Prodejnost na nich je vysoká a nějaké žvásty o tom, jak na sku..vili pc verzi kuli špatné grafice(která bude ve skutečnosti jedna z nejlepších o můžeme v současné scéně vidět)si myslim, že je vůbec nezajímají....výdělěk je výdělěk...hold,pcčkáři, můžem si za to sami...
    • no nevim nevim ... crytek se na naz uz z vysoka vy...l protoze jimi avizovana hyper super multiplatformni crysis 2 je primarne na konzole a je potom portovana na pc takze multiplatforni tak nejak neni podle myho nazoru.
    • Ten kdo si sosne betu, si naopak tu hru koupi. Je nehotova a plna bugu. *3*
    • Hmm PCčkáři si za to můžou sami. Chlape, myslím, že ti chybí spousta informací a též jde o správně je pochroustat. Vývojáři můžou za to, že BETA kolovala internetem. Ne PCčkáři. Tak už to pochopte, vy co to furt nechápete. Proč jsou prodeje na konzole vyšší?? To je jednoduché. 1. Lepší přehled o prodaných kusech. 2. Pustit hru na konzole dokáže kdejaká lama. 3. Uživatele nemusí vůbec zajímat hardware, software - HDR, 1 a 0, ambient occlusion, shader, CPU, GPU, engin ... prostě pustí hru slintá a hraje. 4. Aji kdyby byl znalí, tak mu to je na prd. Protože stejně nemá možnost si vybrat či něco změnit. SHRNUTÍ - Konzolista je dojná kráva či poslušná ovečka. Konzole jsou symbolem komunizmu – kup a souhlas se vším nebo táhni do píííččhmm.
      • slusnej blabol ... *7*
      • Za uniknutu betu Killzone 3 mozu tiez urcite PC-ckari.
      • Úplne s tebou súhlasim, škoda, že taký názor ako máš ty má málokto
  • kurva kde jsou doby kdy bylo mozny vydat carmageddon a nikdo se z toho nak zvlast neposral? ted tam proste nekomu zlomite vaz a uz je okolo toho kecu. zasrana cenzura. pokud chce hra pusobit realne a zle tak tam proste holt pri zabijeni musi bejt krev. a to vubec nemluvim o hrach jako postal kde se zabiji jen tak z prdele a jeste je to hrozne brutalni. ale pritom je to cely jen cernej humor. dnesni spolecnost vubec nebere veci s nadhledem. ve vsem se hleda neco skodlivyho. pokud je nekdo kreten a chce vystrilet skolu tak je to proste kreten a udela to tak nebo tak. spis by cenzori meli pracovat na tom jak zaridit aby lidi nebyli kreteni.
    • Bo na to nemaj z kretena normalniho udelat, to je hodne tezky az nemyslitelny, to jsou furt nejaky lidsky prava, preventivni opatreni a podobne ALE NA SPATNYM MISTE! Kdyz uz tak ty hry nejsou ani pro decka urceny, ale mama mu da love a ono si to stejne koupi tohle je trochu komplikovanejsi problem vice typu lidi! *6*
    • Ktovie ako by vyzeral novy carmageddon, keby nejaky vysiel. Podla mna by to malo taku grafiku, ze by ma to ani nebavailo. Neviem preco, mne ta nova grafika vobec nesedi. Asi som na to stary alebo pouzivaju graficke moznosti necitlivo. Este som na novom pc neskusal carm1+2. Musim to skusit a znovu si zahrat. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit