Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běžte s BF3 někam!!!! Ještě to nevyšlo a už to všichni vychvalujete. Mě se například ani jeden z BF vůbec nelíbil. Graficky byly na tu dobu i pškné ale byla to nuda.
  • Do hajzlu jdi!! Možné to je, ale nemůžeš si stěžovat že všichni lidé nemají na každoroční výměnu HW.
  • spíš sem chtěl říct že preferuju hry kde stačí pár ran.. ovšem kdyby hra měla v multiplayeru HC mod jako u Bad company byl bych spokojený x) a nwm proč soudíte mě že mám zlou mušku, když jste mě hrát ani neviděli...často jsem si ve videích všiml že ani po těch třech střelách do hlavy protivník nepadl...jelikož hraju na ps3 tak je někdy těžké zareagovat rychle a namířit na hlavu, ale vcelku to zvládám.....na hry jako tyto nemám pc tak si holt vystačím s pskem, kde jsem trošku neohrabanější než na myši.....ale mušku nemám zlou *3* *1*
  • Protivnik mel nejspise zaply stit a ty surou musku :) Vetsinou staci jeden headshot a je vystarano.
  • Slendrian
    to patrilo pod prispevok od Patricka Batemana
  • no by ses mel asi naucit strilet protoze dat triple kill na jeden zasobnik scaru neni az tak tezky
  • omg fakt miluju multiplayerové přestřelky kde do protihráče musím nasázet milion šest nábojů aby zemřel *6* :P
  • ale paradoxne je mi grafika stalkera mnohem milejsi nez graficka stranka crysis2 i kdyz je po technologicke strance trochu jinde *3*
  • Crytek jsou retardi. A za všechny ztrátový prodeje okolo C2 si můžou samy!
    Nechaj si uniknout C1 a hned po té C2 a neni to chyba naše ale jen a jen jejich!
    Evidentně tam maj zaměstnance,kterej je nemá rád, a nebo to sou fakt uplný kokoti.
    A ted to ješte narovnaj demem který je portlí s Xboxu,takže hnusně konzolojidní a ktomu plný bugů. Ani mě nefunguje a to mam dva měsíce starej komp. Ale hold proste se mi v demu neobevěj ani textury,a jedinný co můžu videt jsou nejaký rozstlinky a nano hud.
    Crysis 2 si koupim, ale těma kecama jak zastánci pc hráčů dostali facku přes obličej,at si jdou vytřít prdel.
    Jejich chyba tak at facku přes držku dostanou a to pořádnou. za neschpnost se platí!
  • Přesně tak je to subjektivní od určitého roku se mně třeba opravdu nic nelíbí jelikož to používá stejnou nebo podobnou dle mě čím dál tím víc umělou grafiku, prostě to nemůžu prekousnout a když to hraju tak se nad tím vždy pozastavím a zeptám se proč *8*
  • Bo na to nemaj z kretena normalniho udelat, to je hodne tezky az nemyslitelny, to jsou furt nejaky lidsky prava, preventivni opatreni a podobne ALE NA SPATNYM MISTE! Kdyz uz tak ty hry nejsou ani pro decka urceny, ale mama mu da love a ono si to stejne koupi tohle je trochu komplikovanejsi problem vice typu lidi! *6*
  • Omyl mam rád kvalitní hry a je mi jedno na čem jsou.
  • oldy :D:D?
    tak to me podrz :D.. No tak to je jasny. Ja ted uz jezdim spis dotu, kdyz mi vyjde cas, ale na FEAR combat zapomenout nemuzu :D! dej mi vedet kdyztak na icq (289-735-364) )).. zatim
  • naco trepete kokotiny ked picu rozumiete. nvidia tam bola len na to aby to zoptimalizovala na grafiky geforce. oni nemaju nic spolocne s ich dx11 enginom. to je fail cryteku a nikoho ineho.
  • inak to je asi posledna vec rozmyslat nad tym komu to pojde a komu ne. ja si to uzijem na full a ostatni ma nezaujimaju.
  • Crysis u mě upadl multiplayerovým demem a nakonec tato zpráva. Nekupuji a přikláním se k Battlfield 3
  • slusnej blabol ... *7*
  • Nevím,ale kupovat podobnou hru osekanou o DX11 mi připadá vcelku hloupý.I když jsem byl zvědavý,tak jsem si tu betu nestáh,nechtěl jsem si kazit požitek z prodejní supergrafické verze:-) ..... a to v tý betě prej je aspoň DX10 .... tak nějak nevím,po tom co demo DA2 místo RPG vypadá jak prachsprostá rubačka,demo Crysis2 multi taky graficky nic moc a to jsem naposledy koupil TwoWorld2 a to je už delší čas dohraný a jsem na suchu ,začínám pochybovat že jsem udělal dobře,když jsem koupil GTX580,která absolutně nemá využití!!!!!Další hra je až Zaklínač2 někdy v květnu!!!!!! Sucho!!!!!
  • Ktovie ako by vyzeral novy carmageddon, keby nejaky vysiel. Podla mna by to malo taku grafiku, ze by ma to ani nebavailo. Neviem preco, mne ta nova grafika vobec nesedi. Asi som na to stary alebo pouzivaju graficke moznosti necitlivo. Este som na novom pc neskusal carm1+2. Musim to skusit a znovu si zahrat. *1*
  • Za uniknutu betu Killzone 3 mozu tiez urcite PC-ckari.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit