Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspon ze tak. Uz mi z tech detailu bolej oci O.O
  • XP a konzole brzdi vyvoj modernich her!
  • Úplne s tebou súhlasim, škoda, že taký názor ako máš ty má málokto
  • ne ty chytracku i na direkt devitku.. jen ne chudackum.. :)
  • Nvidia by neměla zájem o ořezávání grafiky ( ona potřebuje hru kde by svoje higend grafiky předváděla ) tohle má určitě prsty EA a jako tradyčně u tohohle vydavatele se kurví značky *10*
  • Dneska uz je problem koupit grafiku co nema aspon DX10, takze by bylo od autoru fajn, kdyby to zacli vyuzivat vic a vic.
    Problem samozrejme je ve windows, ze jen visty a w7 podporuji dx10-11, ale tak uz to bohuzel je a kdo chce na PC hrat, bude muset na visty nebo w7 stejne prejit.
    Ja to nakonec udelal a neni to tak strasne, pokud teda nemas hodne slaby HW a malo ramky.
  • ale ono to pojde aj na dx10 grafikach ty tupe decko.
  • uz se tesim na battl.3 az tu budou pckari brecet ze jim konzole zkurvili hru.. :) a druhy budou rvat ze jim to na pc nejde, jestli nekecali s tim ze to nebude podporovat dx9.. kdo zminumum lidi dnes ma grafiku dx11.. viz steam stats..
  • Zdar,Ty ještě žiješ a paříš ? :D Pamatuješ si na mně ??? :)
  • No nevim nevim celkem si to pomáslili, ted se bude spíš v dobrým mluvit o Battlefieldu 3 než o Crysis 2 ikdyž C2 má vyjít zachvilinku ... mě sice něak neužírá představa že tam nebude DX11 když to moje grafická karta plně nepodporuje ale těch keců co měli jak to bude brutální grafika a tak ale tak něak mám pocit že dali přednost konzolím protože graficky to revoluce není .. | DICE + | Crytek - | škoda no. *7*
  • A uplne posledni vec - tohle neni vina Cryteku, ale zrejme Nvidie.
  • Na druhe strane jsem i rad. Sam pouzivam hlavne XPcka a napr. bych se nechtel dockat stavu, kdy hra nebude podporovat jen dx10, jako treba Just Cause 2. Dokonce i pod dx9 mohu rict, ze to vypada vic nez suprove.
  • Jasný viz Metro 2033 DoF
  • no nevim nevim ... crytek se na naz uz z vysoka vy...l protoze jimi avizovana hyper super multiplatformni crysis 2 je primarne na konzole a je potom portovana na pc takze multiplatforni tak nejak neni podle myho nazoru.
  • Ty klece jsou tam zezacatku a clovek poradne nevi, co v tom je.
    Jo, nedivim se, ze to nepodporuje dx 11. S tim jak vypada ta beta, budou radi, kdyz staci odladit normalni verzi.
    Naopak. Graficke jatka to jsou :)
    DX 10 to podporovat musi. Aspon pod tou betou bezi uplne stejne, jako predchozi dil. Spis bych pockal na vyjadreni Cryteku a nedelal bugr z toho, co prohlasi Nvidia. Ze tam nebude dx11 - popravde mi to ani nevadi.
  • tady nejde o problem ze to nebude poznat az tam daji dx11 ale v tom ze az to tam daji tak spadne framerate na desetinu prave kvuli tomu ze to budou roubovat na dx9 engine
  • Ten kdo si sosne betu, si naopak tu hru koupi. Je nehotova a plna bugu. *3*
  • Patch nic nevyřeší. Bud engin je na DX9 nebo DX10 či DX11 nebo prostě není. Dají se přidat nové efekty, ale nebude to nic moc. Však už tomu bylo dříve. Implementace DX11 do posledního stalkera byla přímo nevyditelná a další podobné tituly. Je škoda že lidé zapoměli co je to hrdost. Jinak by si nenechali sázet takové braky, když to může být mnohem lepší.
  • To jako dostaneme slevu když nám nabízejí nehotový produkt? ( beta verze zdarma )
  • Je to multiplatformní a xboxy knihovny Dx10 nemají tak se nediv. Spíš se divím že to musí řešit patch který příde Bůh ví kdy *10* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit