Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm PCčkáři si za to můžou sami. Chlape, myslím, že ti chybí spousta informací a též jde o správně je pochroustat. Vývojáři můžou za to, že BETA kolovala internetem. Ne PCčkáři. Tak už to pochopte, vy co to furt nechápete. Proč jsou prodeje na konzole vyšší?? To je jednoduché. 1. Lepší přehled o prodaných kusech. 2. Pustit hru na konzole dokáže kdejaká lama. 3. Uživatele nemusí vůbec zajímat hardware, software - HDR, 1 a 0, ambient occlusion, shader, CPU, GPU, engin ... prostě pustí hru slintá a hraje. 4. Aji kdyby byl znalí, tak mu to je na prd. Protože stejně nemá možnost si vybrat či něco změnit. SHRNUTÍ - Konzolista je dojná kráva či poslušná ovečka. Konzole jsou symbolem komunizmu – kup a souhlas se vším nebo táhni do píííččhmm.
  • Chvástali se high novým Cryengine 3 a nakonec tam bude jen dx9, ubohé nastavení grafiky a i podle gameplay videí jsem v grafice neviděl žádný zázrak (hlavně voda a oheň, takové nemastné, nereálné). Doufám že ten patch přijde co nejdřív a přinese jak dx11, tak i velmi pokročilé nastavování grafiky.
    Tento typ her se prezentuje hlavně vizáží, tak ať nám ukážou nejpokročilejší grafiku a fyziku současnosti.. *3*
    A co absolutně nechápu je, že Crysis 1 mělo Dx10 a Crysis 2 má jen Dx9 *1*
  • No vidis to - rozesmal jsem te.. Tys zas rozesmal tim, jak jsi dobrej, kdyz dojde na hodnoceni her, ktery nevysly. Ja samozrejme verim Dice, ale jak muzes hodnotit SP slozku, kdyz zrovna ta v BFBc2 nebyla buhvi jaka. O mp nepochybuju, ale hra ma 2 slozky - mp i sp :)..
  • My pcčkáři kvůli uniklé betě můžeme jen doufat, že budou prodeje jakš takš příznivé...pokud si každý sosne beta verzi a pak se vykvákne na origoš, tak se na nás příště může crytek zvysoka vy..at.....Na konzole se toho prodí 4x víc, takže si buďmě jistí, že i další hry budou vycházet primárně pro konzole...Proč by taky ne, jen hlupák by se vydal jiným způsobem než se vývojáři vydali, a to směrem vyrábět hry primárně na současnou generaci kozolí....Proč prodat 3 melouny kusu kdys muzou prodat 10?Prodejnost na nich je vysoká a nějaké žvásty o tom, jak na sku..vili pc verzi kuli špatné grafice(která bude ve skutečnosti jedna z nejlepších o můžeme v současné scéně vidět)si myslim, že je vůbec nezajímají....výdělěk je výdělěk...hold,pcčkáři, můžem si za to sami...
  • Hlavne ty to tady ocividne vsechno chapes:D
    Vsem pises, ze oni nic nechapou, ale pritom jsi pouze dalsi jednoduchy konzoloidni konzument:)
  • Muzes mi rici, kde pisu zla grafika? .......
  • kurva kde jsou doby kdy bylo mozny vydat carmageddon a nikdo se z toho nak zvlast neposral? ted tam proste nekomu zlomite vaz a uz je okolo toho kecu. zasrana cenzura. pokud chce hra pusobit realne a zle tak tam proste holt pri zabijeni musi bejt krev. a to vubec nemluvim o hrach jako postal kde se zabiji jen tak z prdele a jeste je to hrozne brutalni. ale pritom je to cely jen cernej humor. dnesni spolecnost vubec nebere veci s nadhledem. ve vsem se hleda neco skodlivyho. pokud je nekdo kreten a chce vystrilet skolu tak je to proste kreten a udela to tak nebo tak. spis by cenzori meli pracovat na tom jak zaridit aby lidi nebyli kreteni.
  • Vzhledem k tomu, ze Crytek v PR stavel na vyvoj primarne pod DX11, dechberoucich efektech a posledne taky na tom, jak nezanevreli na PC scenu... to bylo tedy zvastu. V pravem svetle se vse otaci mesic pred vydanim, kdy je kvuli unikle bete a demu cokoliv zakryvat uz zbytecne. Jejich engine je primarne pro konzole. Bravo EA Crytek!
  • Presne tak,zalezi co cekas.Ja cekal hru v duchu prvniho crysis a ted nemluvim o graficke strance.
    Jenze vylezla z toho vice arkadova ,nascriptovana koridorovka s preplacanym hudem a naboostovanym nano oblekem.
    Koho bavi koridorove arkady ,tak tomu se novy crysis nejspis libi a nebojim se,ze by se crysis 2 spatne prodaval,myslim si ,ze bude mit slusny uspech *3*.
    Ale pro me tahle hra neni
  • Tak hratelnost her a jejich zjednodusovani a zpristupnovani co nejvetsimu procentu hracu,kratka herni doba,i na nejtezsi obtiznost se daji dohrat s prstem v nose,minimum invence a kopirovani ostatnich slavnych her ,to je kapitola sama o sobe a neni to omezeny jen na jednu platformu,ale je to problem vsech platforem.Nekde mozna vice a nekde mene,ale je to tak.
    Kdyz vidim ,jake hry maji v posledni dobe nejvetsi prodeje tak jen nevericne kroutim havou nad (ne)vkusem vetsiny hracske komunity.
    Proto jsem rad za kazdou hru ,ktera jde proti proudu,zadne zjednodusovani,zadne mazleni s hracem nebo aspon snaha prijit s necim novym.
    Proto jsem rad za hry jako je napr stalker,ktery i pres sve chyby a nedokonalosti patri mezi jedny z nej her co jsem za posledni dobu hral
  • Ja bych to asi ukoncil takto... At si kazdy hraje co chce na cem chce, na a pokud ho to neoslovi nebo mu to neco zhnusi, tak at da od toho ruce pryc, no a pokud to nikdy nevyzkousel, at to nekritizuje *3* Dobrou noc *2*
  • No může to být pořád ok. Pokud se to hráči líbí je úplně fuk jaké nedostatky to má. Problém je že někdo má přehnané očekávání pořád čeká něco extra a potom je holt zklamaný.
  • No me jde o to, ze proste nekdo kritizuje jen z principu. A ja u nekterych her muzu rici (Killzone, Uncharted...), ze to na me uz podle nejakych prvnich ukazek udela efekt WOW a na PC me exkluzivity nechavaji chladnym, reknu, dobre no, az ted na vyjimku Battlefield 3, ano rikam super, ale to je fakt jedna za posledni dlouhou dobu...
  • No to je ale tvůj názor. To že se tobě něco nelíbí neznamená že to tak musí být i u ostatních. Já taky hrál far cry a crysis ale i nové crysis se mi líbí.
  • JJ, s tim, ze se to ma sit na miru, souhlasim. S tim, ze je to zastarale, nevim, ja si toho nijak nevsimam a z nekterejch her jsem fakt nadsen *3* A je videt, ze porad rezervu ma i konzole, viz. rozdil napr. mezi Killzone a to nemluvim o dalsich...
  • to ked ale pokulhava framerate, setri sa na texturach modeloch fyzike atd je tiez ok ? :) konzola je proste par rokov stary pc. obmedzena grafika, obmedzena pamat... preto to vypada jak vypada. preto to ludia kritizuju . proste viac to nezvladne bodka.
  • Tak tak, to mi take vadi... ALe proste nekomu se neda neco vysvetlit :-) Kazdopadne ac ja hraju na PS3, uznavam jak hry na XBOXu, tak i na PC a tak to ma byt a pokud si neco nevyzkousim, uz vubec to nebudu kritizovat...
  • Me se zas strasne libi jak konzolisti Crysis2 brani *1* a pritom je to takova sprominutim s*cka! Jak to vim? Treba tak ze sem hral Only PC FarCry a Crysis1.
  • To že je hra na konzoli zastaralá je úplně fuk když vypadá pěkně. Ano všechno by se mělo šít na míru podle toho na co to vychází ale to jsme zase u těch peněz.
  • ono su pekne hry na konzole. ale to neznamena ze nejsu technologicky zastarale. napr killzone3 velmi pekna grafika, celkom posobiva (hoci trpi tymi grafickymi neduhami vsetkych sucasnych hier) ale technologicky je hold zastarala. battlefield 3 vyzera tak jak vyzera vdaka enginu na ktorom bezi. konzole dostanug pravdepodobne frosbite 1,5. a takto to ma byt. pc dostane to co zvlada, konzole tiez. tymto smerom maju ist porty. celkom pochybujem ze by nejakemu portu z konzol na pc sili tiez kabatik na mieru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit