Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je co řešit proč před 10ti lety byly hry v pořádku i když byly konzole? Konzole nic nebrzdí tečka.
  • Slendrian
    tak, dalo sa tam taktizovat, lebo nanosuit je docela super vec, a co sa tyka Warheadu, tak tankovej bitke, alebo nahanacke s Oneilom v obrnenych karach sa vyrovna maloco :)
  • kdyby se na PC vic prodavalo. vies o tom ze zamestnanci Valve je co sa tyka zarobkov na hlavu daleko pred takymi spolocnostami ako Microsoft alebo Apple. vies vdaka comu ? vdaka steamu. vysvetlis mi ako je to mozne kedze sa na pc moc neprodava ?
  • Když myslíš.
  • To bych musel premyslet a vzpominat,ale z posledni doby napr stalker:Cop a celkove vsechny stalker hry,metro 2033 taky melo neco do sebe. Taky Mirrors edge i kdyz to neni vylozene fps.
    To jsou co me tak napadlo z posledni doby,jinak by se toho urcite naslo vic
  • direct11 = teselacia ... aha to som nevedel
  • Slendrian
    Tak v tom pripade by to bolo super ak by to mali takto optimalizovane, lebo MP mapy su vzdy sviznejsie ako SP mapy, a ja by som si to rad zahral na MAX detailoch, aj ked na ukor vyhladzovania, len dufam ze nastavenia budu trosku podrobnejsie ako advanced, gamer a hardcore.
  • no este bych řek ze konzole je na 4 s ovladanim - teda u 3d respektive first person akcí . páč nedá se nic dělat , ale myš je myš a bez myši si hold moc srandy neužiješ . takže estli konzole brzdí nebo nebzdí vývoj hmm no ovladání špatný , herní mechanysmy špatný , technicky spracovaní špatný ( kromě grafiky bych eště zmínil fyziku ) takže konzole to spíž než brzděj k....j .
  • Ano to je, ale pri stejnem pouziti detailu(efektu) jenze kdys se pouziji i detaily, ktere jsou jen u DX11 tak to uz je zas vec ina.
  • Puvodni Half-life strci do kapsy vetsinu dnesnich fps,je to klasika *3* .
    Jinak osobne me prvni crysis celkem bavil,libily se mi relatvne rozlehle levely a volnost ve stylu hrani a na nejtezsi obtiznost uz si clovek nepripadal jako terminator.Pribeh byl beckovy,ale celkove to melo takovej hollywood-feel coz nebylo na skodu.Pro me slusna hra,i kdyz najde se plno lepsich.
  • Slendrian
    hej hej, teselacia je akcelerator vykonu :)
  • naivni to nazor :)
  • Bych rek ze je to hodne slusne PC *1*
  • dalsi neznaly faktu, ze dx11 je rychlejsi ako dx9
  • Spades
    1. no a ? stejne hraje to same co platici uzivtel :P
    2. co kdyz hral MP demo ? stejnak je to uplne stejne co beta
  • Jenze ona je to pravda, tady neni co resit *9*
  • Slendrian
    ti ktori maju take silne PC aby dokazali utiahnut crysis slusne na hardcore detailoch si k tomu PC kupili aj FullHD monitor, lebo to su ludia ktori si zaplatia zato aby sa mohli pozerat na pekne detaily na velkom monitore, a priznam sa ze na mojom celkom slusnom PC Core i5 760 na 3,6 Ghz a GTX 470 ma co robit aby to dokazal, takze mne osobne absencia DX11 velmi chybat asi nebude, okrem toho ta hra vyzera super aj na DX9
  • To bude tim že vnímání grafiky a to jestli se ti líbí je hlavně subjektivní.
  • Otazku si poloz sam sobe - hral si skutecne BF2? Protoze ta hra umoznuje paradni tymovou hru narozdil od tohoto paskvilu... Samozrejme, soliste si prijdou na svy vzdy...
  • No víš kdyby se na PC víc prodávalo tak by to zjednodušování zůstávalo na konzolích. Je velmi omezené jen tak říct konzole brzdí vývoj a tím to všechno vysvětlit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit