Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo to mě taky celkem vadí i když ta hra je pěkná nepřiznají to jenom proto že je to na konzoli.
  • Problém je ten že ti co nejvíc remcají jsou pcčkáři pořád se jim něco nelíbí pořád něco kritizují. Crysis 2 vypadá pěkně jde o to co čekáš a na čem hraješ.
  • :-) Tak to jsem rad... Me jde spise o princip a porad stejne diskuze a to nemluvim o tom, ze proste nekteri lide, ikdyz vyjde fakt neco pekneho jen na konzole, tak to proste zkritizuji jen z principu. *4*
  • no jenze BF je hezky protoze je primarne vyvijem pro PC a Crysis 2 vypada divne pac ho dokurvili kozole :) ale jinak chapu jak to myslis a jine to nebude :)
  • Slendrian
    zlá grafika? to chceš aby ti trčali stromy z monitoru?
  • Ja proste z tech komentaru nemuzu, sry, ale je to porad dokola, kdyz uz hraci XBOXu nekritizuji hry na PS3 a opacne, tak pro zmenu je ´hit´ jakmile neco vychazi na vice platforem a hracum PC se to nezda, ze za to muzou konzole... A kdyz to vypada hezky, tak je to tim, ze je to primarne vyvijene na PC, viz, Battlefield 3 *3*
  • základní věci? Prosim tak me to podrobne vysvetli, sem na to zvlast od tebe strasne zvedavy. *8*
    PS: Odpovim ti az zitra, pac nekteri musi spat, aby brzo rano sli svezi do prace.(Ne 15 me fakt neni) a ty ses svim vekem nepochlubil proc?(stydis se *1* )
  • No ty taky radši nic nepiš když ani nechápeš základní věci. Pokud je ti 15 tak tvou omezenost chápu.
  • Mas naprostou pravdu, jenze kdys reknes mezi PC hraci Crysis tak si vetsina predstavi nadherou grafiku *1* A me Crysis bavil i jako celek(SP dohrano 3x). Jinak MP demo Crysis2 ma teda nebavi vubec, takze ja davam od toho ruce pryc.
  • grafika dvojky trpi na to na co trpi vetsina konzolovych her .. za lacine efekty se schovavaji nedokonalosti .. coz neni spatne, nejakym zpusobem se to maskovat musi .. akorat hraci na PC na to nejsou v takove mire zvykly tak remcaji .. kazdopadne me prekvapuje jak se kazdy pohorsuje nad grafickymi strankami hry a neresi jak jdou hry dolu vodou po strance hratelnosti, crysis 2 nevyjimaje (i kdyz MP vypada zabavne) ..
  • *1* Prosim uz nepis, jak vidim ken11(11 roku??) uz sa me to ani nechce cist, co tva odpoved do diskuze to to prla.
  • Nic jsi nepochopil.
  • No tak si to mysli no růžové brýle ti sluší.
  • me osobne prijde graficka stranka dvojky takova preplacana...umela,moc se vsechno leskne apod.
    Osobne mam radsi graficke podani her jako hl2,stalker,metro i kdyz prvni 2 uz jsou nejaky ten patek stare.
    Proto su zvedav s cim prijde stalker 2 *3*
  • Tak to je kec 21 stoleti. Ano valve ma malo penez tak to udelalo i pro Xbox *1* Chlapce Valve je jedna z firem, ktera dela hry ktere lidi bavi a prome zame at je delaj treba na mobily.
  • Dobre ony to nebrzdi, ale ku*vi ve vsech smerech *11*
  • Ty jsi vůl.
  • Slendrian
    tak mne osobne sa najviac paci teselacia na DX11, skoda ze ju poriadne vyuzili iba v Benchmarkoch, a teda rad by som ju uvidel aj v tejto hre, ale nebudem sa hadat, az tak som DX nestudoval, pravdepodobne budes mat pravdu :)
  • Na PC se prodává málo v porovnání s konzolema. Proč asi Valve vydal L4D i na Xbox?
  • http://www.youtube.com/watch?v=GP7dxgUOpuM&feature=related

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit