Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej mozna bude BF3 lepsi!! Tak ted si ma rozesmal. BF3 bude urcite lepsi o tom neni pochyb *2* A me prisla grafika prvniho dilu Crysis teda lepsi, nez to co prezentuji ted.
  • I tak se to da ric. *1*
  • Prijde mi, ze nevite, co chcete. Jsem PC hrac a ackoliv me sere, ze se trh orientuje na konzole, ktery tu hru, a to je fakt, maximalne tak brzdej, tak musim rict, ze grafika je opravdu top-notch a vazne nechapu, co vic byste chteli. Popravde mi to docela vyrazilo dech, vypada to lip jak Crysis (coz neni zas tak divny, kdyz je tu rozdil 4 let), kde byl sice Dx 10, ale priznejme si, ze nijak zasadne nebyl vyuzitej (o cemz svedci i fakt, ze very high slo spustit i pod Dx 9). Rozhodne je to vedle Bulletstormu nejlip vypadajici hra na mym PC.. Hanite hru, ze je to jen o tom zapnout armor a pak cekat, az se mi dobije energie.. Wtf? Fakt jste to hrali? Nebo jen varite z vody. Trochu mi to tak prijde - armor je sice fajn, ale zadnej rambo styl s nim taky nejde a jeste jsem nehral session s typkama, ktery by vsichni meli 24/7 zaplej armor. Naopak. Stealth a rychlost z toho delaj zajimavou hru. Crash site je taky o spolupraci. Nestalo se mi, ze bych vyhral kolo bez spolupracujiciho tymu. To fakt ne.
    Uplne zbytecne to odsuzujete, ta hra je vynikajici (MP) a mozna bude BF 3 lepsi, ale pokud vim, tak ta hra zatim jeste neni a jen to, ze tam bude 64 hracu na serverech z ni jeste nedela skvelou hru. Se srovnavanim bych si s dovolenim pockal az po vydani :).
  • cize to mame, grafiku, herni mechanizmy a zjednodusovani... cize vsecko :)
  • A grafika a .... *1*
  • A já myslel, že do aprílu je ještě času dost *1* Prej až s patchem... tak až to pak někdy pánové doděláte, tak já si to koupím. Chudáci lidi co jim skočili na pre-purchase... A to už jsme myslel, že mě v herním světě nic nepřekvapí *1*
  • http://www.youtube.com/watch?v=g3uZpVWCZts

    neni server ako server priateľu
  • Doporucuju zahrat stary dobry Deus Ex, jestli ti teda de o ruzne moznosti hrani a RPG prvky ve FPS hre *2*
  • Ještě jsem Crysis 2 nezkoušel (např. demo), ale tohle video velká lákačka zase není. Grafika slušná, ale dnes neoslní a hratelnost nevypadala nic moc. Obyčejný multiplayer. Alespoň v tomto videu.
    Btw Crysis když vyšlo, tak se mi moc líbilo po technické stránce. Naopak mi prudilo omezeností, až relativní koridorovostí (ač se hlásilo k odkazu Far Cry, připomíla trošku až CoD ...no vzdáleně) a nakonec ne zcela oslněn jsem byl souboji s emzáky. První část byla lepší. Od 2jky čekám víc emzáků a malý pokrok v technologii, takže spíše nastavenou kaši, ale nechám se překvapit.
  • grafiku bych az tak neresil .. v cem brzdi konzole vyvoj her jsou herni mechanizmy a zjednodusovani ...
  • takže BF je taktičtější než Crysis? :D hrál si to vůbec?
  • jo jasne :) az na to ze tento crysis gameplay element cakania kym sa mi nabije energy je asi tak zazivny a zabavny jak kopirovanie priecinkov vo windowse.
  • Lol hra která má prověřit všechny nabušenější kompy a oni z toho vyseknout dx 11 a řeknou "v patchi", to bych blil :D
  • Amylee.Anderson
    No ,já moc FPS taky nemusim. Mam radši RPG, ale někdy prostě chce mozek vypnout, tak si dam nějaký fps, ale tahle hramě vyloženě položila :D Ale ačkoliv nejsem zas tolik na FPS, moje nejmilovanější hra je Half-Life :)
  • BF je trochu o něčem jiném nemyslíš? Commander, dopravní prostředky, rozsáhlé mapy, taktika, týmová práce, rozkazy, ZÁBAVA!:)
  • Pre single player som bol vpodstate viac nez spokojny taktiez som do toho nedaval vela nadeje ale prijemne som sa prekvapil a co sa tyka MP tak ten som pri jednotke nehral ale teraz pri BETE 2 som celkom aktivny a hra ma stale skvelu grafiku v vacsine pripadov lepsiu nez taktiez nove hry, okrem toho tvrdenie ze tato hra nema co ponuknut je trochu scestne kedze sa uz len jej zakladom = nano oblekom vymyka uplne z klasickeho zanru FPS (najviac by sa dala prirovnat k AwP kde by mali superit iba Predatory :D).
  • Není například stejnej stereotyp COD, MoH, BF a další hry? Každej si vybere co ho baví.
  • o peniaze ide vzdy. to je podstata kazdeho trhu, nie len herneho. rozdiel je v tom ze niekomu ide AJ o kvalitu (spominani dice a valve). a niekomu ide LEN o peniaze (activision) a je ochotny vydavat rovnaku sracku ako cod rok co rok, a este mat tu drzozst pytat prachy za dlc mapy- a aha jak im to vynasa. teraz cryteku tiez zavonali tieto peniazky z konzoloveho trhu , tak preco by sa nevyjebali na svoju povest priekopnikov hernej technologie (ktoru si vydobili za crysis, ci far cry) to ze ich strielacky su celkom hlupe je druha vec. niekedy sa na ne ale aspon dobre pozeralo
  • Stáhnul jsem si legální MP demo, ukázku hry, která slouží k demonstrování kvalit plné hry, to je také špatně?

    Strašně bych jim přál, aby ta hra byla i komerční propadák, ale to se nestane, protože lidé jsou ovce ochotně dávající svojí těžce vydělanou vlnu:D
  • No já myslel všechny lidi takže hráče i vydavatele. Vždy jde jen o peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit