Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Recenze jak má být. Jsem docela zvědavá na trojku, dvojka mi přišla zábavnější než jednička, nevim jestli to je opravdu tak a nebo jsem si zvykla, ale jednička mě vážně nebavila. Ten příběh mně přišel naprosto, jak hezky Lukáš řekl, popcornový a to mi dost vadilo. U dvojky mi to už tolik nepřišlo.
    • Nepleteš si náhodou jednotlivé díly? Já sama považuji první díl asi za "nejuvěřitelnější" (v opravdu velkých uvozovkách) z celé té fantasmagorické série. Pokud bych něco nazvala pop-cornem, tak právě zmiňovanou dvojku a potažmo trojku. Vše jak z pera Michaela Baye: výbuchy, padající mrakodrapy, pozlátko a lesk. Ostatně jak to vyjádřil VirglCZ
    • Tak on Crysis žádná příběhová bomba není, ale mi třeba daleko více seděl příběh jedničky...přišlo mi to mnohem smysluplnější....Dvojka navázala klasickým motivem "Zrada spojenců a záchrana světa", při kterých musí hlavní hrdina jednou rukou zachránit svět (Boj s Cephy) a druhou během šťourání v nose ubít stovky jednotek CELLu, kteří se samozřejmě k Cephům přidali...to všechno sám, ještě přitom stihne zachránit půlku americké armády a neříct ani jednu větu (Což mi skutečně vadilo)
    • Trisska
      To zní, jako bys to hrála kvůli příběhu... *15*
      • Amylee.Anderson
        To je spíš tak, že na hře já nejvíc vnímam příběh, to je pro mě nejdůležitější.Takže vytknutí této hře, že má špatný příběh je tím pádem takový můj subjektivní názor, protože moc dobře vím, že tahle hra neni o příběhu. A proto mě to moc nebere. Avšak příběh v jedničce byl tak pitomý, že jsem to nepřekousla. Někdo rád otevřené světy, někdo příběh...
  • Black_Hand
    hmm, tezko porovnavat uroven grafiky, kdyz technicka kvalita samotneho videa neni na zrovna vysoke urovni. ne, neni to strihy atp. jde proste o to, v jake kvalite je hra zachycena. a ano sledoval jsem na 720p 1:1 velikost a rozliseni. cele je to takove rozmazle, se spoustou artefaktu, ktere vznikly mozna z vicenasobneho kodovani do ztratove komprese, ale kdo vi. pokud jde o recenzi samotnou, strih atp. tak ok, ale tohle je tak trochu tezke zpracovat, kdyz mam porovnavat kvalitu.
    • ucho
      jo, kvalita 720p stojí za prd. taky by se mohla lepší kvalita nastavovat směrem nahoru, jako je to u YT. zde je to v opačném pořadí, těžko říct proč.
      • no z toho sem si taky úplně kecnul na p*del, jak sem to nechápal, no
  • Hm ... ano...Táto recenzia sa mi páčila *2* Súhlasím s tým, čo Lukáš povedal. Dokonca pre mňa osobne ... je Crysis 3 ... najlepší Crysis *1*
  • Mato1987
    no a to si nemohol spraviť takúto slušnú recenziu aj na moh warfighter?
    ja som napr. hru prešiel za 20 hodín so 100% kompletizáciou, takže pre mňa takmer absolutórium a slušne zainvsetovaných 40 euro :) bavil som sa fakt královsky.
    • Mas 100%, tak to pred tebou smekam, ani za boha. Smejdil sem ale stejne mi neco uniklo. Docela by me zajimalo, Prorokuv Alpha Ceph denik ma tri nebo ctyri kapitoly? Zrovna u nej by me mrzelo ho nemit kompletni. *13*
      • Mato1987
        jj musel som dve misie znova zahrať lebo v jednej mi chýbala čierna skrinka a v druhej nejaký dokument :) a to som fakt hladal cez hľadáčik takmer všade :D len čo ma mierne štvalo že si nemôžeš cez bežné hranie vylepšiť nano oblek na maximum...
  • KronosDeret
    Jo mno, omacka okolo je mozna jen technoblabol a klise vize konce sveta, ale ja jim to zral cely od A do Z. Nano oblek, posthumanismus, Hive mind chobotoidni allieny co sou rozlezly po cely galaxii a v magelanovych mracnech (sbirat pohazene info je jako cist explozivni Beckove scifi). Rozervane mesto, ktere si bere zpet priroda. Ja ty cvoky z cryteku mam proste rad.
    • Musim s tebou souhlasit.
      Vskutku me pobavilo napr. info o obezniku vydanem k obligatnim "cervenym" vybuchujicim sudum. Je ho treba brat s rezervou ale ocenuji ten smysl pro detail.
      Co se tyce technicke stranky hry, mam dva roky stare PC a presto jsem hral na kombinaci high a medium, se slusnou rezervou na strane fps. Takze si myslim ze pokud nekdo nema PC jen jako radiator nebo prerostlou kalkulacku tak si v poho zahraje.
  • error loading media
  • BoB.2
    Prosím neví někdo jak se jmenuje ten program na přeskakovaní reklam před videem?Diky
    • Viktor_H
      adblock...
      • Cosi
        Ale u nového přehrávače nefunguje...
        • Co ak ti poviem, ze zablokovat to ide velice jednoduse, sice ne adblockem, musis mit jinou ficuru, ale jde to.

          Ale neprozradim, bude to asi jedina reklama kterou butete muset sledovat *3*

          Ale kazdopadne nepochopim proc tam sou bramburky, web o hrach my mohl tam mit neco so souvisi s pocitacema, ruznej hw a sw, nebo tak neco... Ale aspon tam neni praci prasek...
        • hej ... všimli sme si *1*
        • BoB.2
          Dik.
  • BoB.2
    Pro mě 7/10 mulťak nehraju a singl odehranej za 5 hodin to je bída.
    • Trisska
      Je to aspoň česky?
      • BoB.2
        Jasně.
  • Trisska
    *Hra má hlavu, patu, ale i nefalšované koule... ???*

    Takže to asi nebude nic pro holky, že... *9*
    • No, ono nejspíš bude záležet na tom, jak se na to sama cítíš. *15*
      • Trisska
        Popravdě, cejtím se spíš na tohle... *4*

        http://games.tiscali.cz/recenze/tomb-raider-recenze-62227
        • Trisska ... daj si Tomb Raider. Niežeby Crysis 3 bol zlý...a nie je to vecou toho, že by nebol pre dievčatá *2* On ale, ten nový Tomb Raider, je nádherne spravený, krásne lokácie, no a tak nejako citlivejšie spravený príbeh. Bude ťa to baviť viac, ver mi *3*
          • Trisska
            Aris - Věřím ti... A navíc se na toho novýho Tomb Raidera se těším už hodně dlouho. Děkuji... *4*
            • ucho
              maxce: kdepak, to jen trol diskuzní ze sebe dělá ženskou... tak aby ses nespálil ;)
            • Já cítím trolla *15*
            • Cítite to ? Ženské maso !
    • Cosi
      Máš ráda koule?
      • Amylee.Anderson
        http://youtu.be/ZXhkU7jKZgM?t=1m43s
      • Trisska
        Tak nad tím sem vážně nikdy nepřemejšlela... *15*
  • A já s Multiplayerem zůstanu u Crysis Wars, jinak u "užívat si superschopností" bych se pozastavil nad tím jak jsou schopnosti omezené, myslím tím, že se některé aktivují samy a vlastně tím mám taky na mysli, že ze supersprintu a superskoku z prvního dílu nezbylo nic (koukněte na nového Tomb Raidera a porovnejte jak vysoko a daleko skočí Lara a jak vysoko/daleko skočí Prophet se "superskokem" - ubohost). Prostředí ač bylo v jedničce nejlepší, Cryengine se nehodí do městských zástaveb tudíž druhý díl pro mě nejhorší a tohle mi zas připomělo jedničku. Co se "příběhu" týče - já tam žádný příběh nevidím (ostatně jako u každé dnešní mainstream střílečky, bohužel pro nové CoD, kde nebyla ani grafika a ani ta zábava) ;), akce to byla slušná, až na posledního bosse (zastaralost mít über bosse na konci v FPSkách), hrál sem z 80% Cloak + Bow (neskutečně OP zbraň) a docela mě to bavilo. Ale není to hra kterou bych hrál 2x, mno a teď du zas dohrát Stalkera ;)
    • Presne Crysis 3 je jeden velky prujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit