Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • El-Bravo
    Ani tu videorecenzi můj comp nestíhá...
  • Coffin.Corner
    Reálnější grafiku jsem ještě neviděl. Škoda jen, že mě moc neberou simulátory traktoru a krájení brambor...
    • Maximum taste.
    • Nepoužíval bych slovo reálná. Ale to neznamená že není krásná *3*
  • neni nadto porotvnavat kvalitu obrazu HD hry v rozliseni 720 a nekolikanasobne kompresi *1* jako recenzentovi verim ze tam velky rozdil na LOW a MAX neni, ale to stacilo rict ukazovat to bylo zbytecne pac v tom nekvalitnim lowres videu to nikdy poznat nepude!!!
    • janchor
      Pointa měla být čistě taková, že na letmej pohled je tam skutečně jen minimální rozdíl. Což je zjevný i takhle.
      • Black_Hand
        je jasny, ze kdyz je vsechno rozctvereckovany a okolo hran je bordel, tak to vypada podobne.
        • janchor
          Ale já nekomentuju, jak to vypadá po kompresi, ale jak to vypadá ve hře. Hrany & spol. jsou podružný, ilustruju pouze ten celkovej (a pro mě překvapivej) dojem, že mezi nejnižším a nejvyšším nastavením není žádná kvalitativní propast.
          • Black_Hand
            nicmene cekal bych, ze to z toho videa bude znat a pokud neni kvalita zaznamu dostatecne vysoka, tak jakekoli zavery tohoto typu odmitam delat. stejne tak jsem zavery tohoto typu nedelal u videa z posledniho killzone, kdy s nim byly uplne ty same problemy a neslo na zaklade toho nic hodnotit (pak mozna vypustili ostrejsi, ale mluvim o streamu a prvnich videich na youtube, i kdyz byly v 720p). kdyz uz mam posuzovat neco objektivniho, tak k tomu potrebuju dostatecne rozumny data.
  • Jedna z prvních recenzí která mě úkazala Crysis tak, aby mě zaujalo.
    • JJ, janchor videorecenze umí. Řekl bych, že by mohli být i delší.

      Osobně zatím Crysis 3 nechám ležet, a počkám až na podzim - holt za DX11 grafiku zatím utrácet nechci, a na steamu se teď válí spousta malýchvelkých her. Možná se ale připravím o multiplayer, který už moc lidí nemusí hrát.
    • Přesně. Tahle recenze mě donutila ke koupi. Mimochodem moc povedená recenze.
      • Lukáš by měl dělat v teleshopingu *1*
        • Horsta nenahradí nikdo :D.
        • Já mám lukáše rád už od dob co ho pamatuju. Má stejný videoherní styl co já a recenze má povedený. Ale jinak naprosto souhlasím. S Horstem by mohli udělat herní koutek:-) "A když navíc zavoláte do 10 minut obrdžíte né jeden ale TŘI dárkové kupony na DOTA 2! No není to skvělé? Je to skvělé!":D
  • Umaroth
    Musim uznat, ze recenze je super *5*
    • Spiker01
      Lukáš je jinak neumí... *3*
  • tip pro redakci... možná by stálo za to upozornit na tuto připravovanou hru na CryEnginu3: http://festungeuropagame.com/

    je to od autorů modu Darkest Hour pro Red Orchestru a věřím, že to bude sakra nářez
    • hej hej ... vyzerá to dobre *3*
  • Musím přiznat, že mě pobavilo, když nám náš učitel vyprávěl, jak tuhle hru paří (zabili jsme tím asi 20 minut) a to mu je už přes 50 let.
    • KronosDeret
      rozved to trochu prosim, to by stalo za to vedet co si o Crysis mysli starsi generace.
      • BelaJBB
        Ako 50+ tvrdím, že jednotka (+Warhead) bola najlepšia ako otvorenosťou, tak aj príbehovo. Inak som only FPS a "brutalita" ma zatiaľ nezmohla. Na margo veci - jednoducho učiteľ. FC3 je predsa lokalizovaná aj do češtiny.
      • K tématu o Crysis jsme se dostali, když nám vyprávěl o takové té infračervené pistoli na zjišťování teploty.
        Co říkal, tak ho to dost baví, že v 3D to fakt vypadá pěkně a je to prostě pořádný zážitek. Ale taky, že takové ty brutální hry, kde teče krev po hektolitrech, padaj hlavy a vylejzají střeva, fakt nemusí. Pak jsme se dostali i k tomu, jak hrál Uncharted 3 a nového Tin Tina (podle něj hodně dobrá hra). Zkoušel i Far Cry 3, ale neni v češtině, takže ten nedohrál.
        • Naše učitelka hraje mortal kombat 9 a manhunt. A ředitel pořádá při učitelských poradách LAN párty.
        • prudislav
          ? far cry 3 je v CZ :-D
        • jindra.veliky
          to bude asi BoB *4*
          • Ten by nejradši všude slyšel český dabing
          • Co znamená to BoB?
            • ZvacA
              To je místní "senior" a vášnivý srdcař češtin. http://games.tiscali.cz/profil/BoB.2/
  • já nechci bejt považován za nějakýho heretika nebo tak, grafika moc pěkná ale nezdá se vám, že se všechno tak nějak divně nereálně blejská, barvy jsou moc sytý a vůbec celkově to vypadá jak omalovánka? třeba stará armaII nebo half-life2 na mě co se grafiky tejče působěj mnohem reálnějc..hmm k zamyšlení
    • ANO všechno tak nějak divně nereálně blejská, barvy jsou moc sytý je to prostě PĚKNÝ. A to má bejt špatně? proč by to měla bejt šedá realita???? je to hra pro zábavu ne vojenskej simulátor!!!
      • ne pozor, já neříkám, že je to špatně. jen se mi to trošku zajídá no.. ale vypadá to fajn. jen to ještě pořád nemůžu brát jako nějakou revoluci v grafice, protože se to v podstatě nikam moc neposunulo. líp vymodelovaný modely fajn, lepší textury fajn, lepší efekty fajn..ale s těma všemožnejma barevnejma filtrama a blurama to pořád je jen omalovánka, která se k realitě ani nemá tendence přibližovat. na rozdíl od her který jsem zmiňoval ku příkladu..

        (tu poznámku o simulátoru nechávám bez reakce, neb já teď mluvím jen o grafice, ne o hře)
        • tak to jo to se uz hodne dlouho nikam neposunulo presne jak rikas jen nablizkanejsi efekty, ale komplet znicitelne prostredi (ne skripty) diry po kulkach ktere se nevyparuji mrtvoli co hnijou ale nemizi atd. to zadna next gen strilecka zatim neprinesla *10*
        • No po tom co jsem viděl video army3 se s tebou nedá než jen souhlasit, C3 je proti tomu blivajz *7*
    • No nevim barvy v ArmE na me vzdy pusobily tak nejak vysisovane. Jako by vse bylo parkrat prohnano prackou. Stacilo srovnat odstin maskacu ve hre a pak otevrit vlastni skrin. *6*
    • conflig
      To sice ano, ale ono to má vypadat "hezky" a realita taková vždycky není ;)
    • ne
  • KronosDeret
    Jo mno, omacka okolo je mozna jen technoblabol a klise vize konce sveta, ale ja jim to zral cely od A do Z. Nano oblek, posthumanismus, Hive mind chobotoidni allieny co sou rozlezly po cely galaxii a v magelanovych mracnech (sbirat pohazene info je jako cist explozivni Beckove scifi). Rozervane mesto, ktere si bere zpet priroda. Ja ty cvoky z cryteku mam proste rad.
    • Musim s tebou souhlasit.
      Vskutku me pobavilo napr. info o obezniku vydanem k obligatnim "cervenym" vybuchujicim sudum. Je ho treba brat s rezervou ale ocenuji ten smysl pro detail.
      Co se tyce technicke stranky hry, mam dva roky stare PC a presto jsem hral na kombinaci high a medium, se slusnou rezervou na strane fps. Takze si myslim ze pokud nekdo nema PC jen jako radiator nebo prerostlou kalkulacku tak si v poho zahraje.
  • Black_Hand
    hmm, tezko porovnavat uroven grafiky, kdyz technicka kvalita samotneho videa neni na zrovna vysoke urovni. ne, neni to strihy atp. jde proste o to, v jake kvalite je hra zachycena. a ano sledoval jsem na 720p 1:1 velikost a rozliseni. cele je to takove rozmazle, se spoustou artefaktu, ktere vznikly mozna z vicenasobneho kodovani do ztratove komprese, ale kdo vi. pokud jde o recenzi samotnou, strih atp. tak ok, ale tohle je tak trochu tezke zpracovat, kdyz mam porovnavat kvalitu.
    • ucho
      jo, kvalita 720p stojí za prd. taky by se mohla lepší kvalita nastavovat směrem nahoru, jako je to u YT. zde je to v opačném pořadí, těžko říct proč.
      • no z toho sem si taky úplně kecnul na p*del, jak sem to nechápal, no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit