Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika je lepší než u Crysis 2 to ano ale jen se mi zdá že se to všechno moc třpytí a kolikrát nevím co se děje. U Crysis 2 tohle nebylo tam jsem vždy věděl o co Go. Ale jinak recenze pěkná a i hra fajne. *4*
  • BoB.2
    Prosím neví někdo jak se jmenuje ten program na přeskakovaní reklam před videem?Diky
    • Viktor_H
      adblock...
      • Cosi
        Ale u nového přehrávače nefunguje...
        • Co ak ti poviem, ze zablokovat to ide velice jednoduse, sice ne adblockem, musis mit jinou ficuru, ale jde to.

          Ale neprozradim, bude to asi jedina reklama kterou butete muset sledovat *3*

          Ale kazdopadne nepochopim proc tam sou bramburky, web o hrach my mohl tam mit neco so souvisi s pocitacema, ruznej hw a sw, nebo tak neco... Ale aspon tam neni praci prasek...
        • hej ... všimli sme si *1*
        • BoB.2
          Dik.
  • Mart9
    Když mně tam vadí to prostředí *9*
    Zlatá džungle v jedničce, to byla paráda.
    • Taky jsem si řikal, že bez džungle to nebude ono. Po vyzkoušení (už jsem skoro u konce hry) ale přemýšlím, že si to koupim. Je to řežba. A grafika je teda úžasná, přitom to mám "pouze" na střední detaily. Nechci, aby to vyznělo, že hodnotím hru kvůli grafice, to ani náhodou, ale tohle je prostě špička :) Hratelnost super (dvojku jsem nehrál [jen zkoušel, nezaujala mě], takže jsem byl na začátku trochu zmatený z ovládání celkově - nano oblek se chová a ovládá jinak, atd), ale jinak musim uznat, že tohle se vážně povedlo.
      • Počky jak můžeš hru zkoušet až skoro do konce ? Argument ,že si hru vyzkouším pomocí pirátské verze(za předpokladu že neexistuje demo) chápu. Nepodporuju ale chápu. Nicméně co nechápu je jak můžeš hru dohrát(skoro) a pak říct ,že si to možná koupíš. Tímhle dáváš za pravdu všem lidem co jsou úplně proti pirátství v jakékoliv formě.
        Jinak pokud si hru zkoušel třeba u kamaráda tak se ti předem omlouvám.
        • Tak já bych to koupil hlavně kvůli MP, jenže když vidim, kolik lidí hraje Crysis Wars, tak mě to moc netáhne a singl u nových her je většinou na jedno dohrání a šmitec. A že jsem skoro ukonce jsem nevěděl, já čekal, že herní doba bude delší, než slabých 6 hodin....
          • Asi si nepochopil pointu na vyzkoušení hry a rozhodnutí zda tě hra bude bavit ti klidně stačí i hodina hraní (u FPS určitě). A to že o tom přemýšlíš kvůli MP na tom nic nemění. Potom se máme divit že vydavatelé se*ou do každé hry multiplayer i když je tam jak kdyby zbytečně.
            A ne že mi tu začneš povídat o tom jak by sis tu hru koupil kdyby stála třeba polovic. Ono totiž není nic jednodušího než si počkat rok nebo dva a potom hru klidně koupíš i za 250 Korun možná i míň.
            A na hlupáka si tu hrát nemusíš ono která FPS má dneska hrací dobu o mnoho delší než těch 6 hodin.
            • Krovak: to máš jako s krásným autem. Vlezeš do něj na zkušební jízdu, za kterou neplatíš a taky se ti nechce ven. Takhle na mě působí Crysis 3 :)
            • niemand: Jo to beru. Jak sem napsal absolutně chápu , že si chce někdo vyzkoušet hru před tím než za ni vysolí přes 1000 Kč, jen mi přijde divný , že si ji "zkoušíš" 6 hodin.
            • Chlape, rekni mi uprimne, kolik filmu, ktery jsi videl, jsi zaplatil? Poslouchas hudbu? Asi taky vsecko origo, hm? Tak si tu, lidi, nehrajte na moralisty :)
            • Ano, málokterá hra má herní dobu delší jak 6 hodin, ale já vždycky doufám, že některá bude vyjímečná a nějak se natáhne.

              Občas kupuju hry, které jsem nikdy nevyzkoušel, protože u některých vím, že budou stát za to. Po zkušenostech s Crysis 2 jsem si nebyl jist, zda zrovna Crysis 3. Stále váhám a je mi jedno, jestli si myslíš, že to co dělám není košér. Nejsem svatý a nehraju si na něj.

              Do her peníze investuju, ale taky do těch, které za to stojí. Z Crysis série to byl naposledy Warhead + Wars.
    • Inquisitor
      Oni teď chtěli vyhovět všem, tak dali džungli do města :)
      • Mart9
        Ano, džungli do města, ale minimálně v pozadí ty trosky mrakodrapů jsou vidět, což mi prostě hodně kazí atmosféru a dojem z toho prostředí.
  • Drakens
    Mě osobně hodně mrzí herní délka Crysis 2 a 3. Na té hře se dalo vyřádit stejně jako na jedničce. ale bohužel. :-) Jinak recenze pěkná.
    • Mart9
      Kolik hodin měla dvojka? Já jsem ji totiž dohrál relativně nedávno a jako nenáročnému hráči (kolem té hodiny denně jsem to hrál) mi vydržela docela dlouho. Vůbec by mě nenapadlo si stěžovat na délku.
      • Přesně tak. Už je to teda dost douho, co jsem dvojku dohrál, ale dálka byla myslím si naprosto v pohodě, srovnatelná s jedničkou, možná o chlup delší.
        • Crysis 2 na nejvyssi obtiznost deset hodin, Crysis 3 na nejvyssi obtiznost 8 hodin.
          Ve dvojce byli intenzivnejsi boje a vetsi hustota nepratel. Tady pote co vyhlasily totalni destrukci NY lokace dost proridli. U personalu Cellu to davalo smysl ale Cephu mohlo byt vic.
          Minimalne hodinu navic by to dalo a urovne byli dost velke aby si clovek nepripadal jako kdyz se na nej vali jedna vlna nepratel za druhou jako v CoD. *7*
  • error loading media
  • Mato1987
    no a to si nemohol spraviť takúto slušnú recenziu aj na moh warfighter?
    ja som napr. hru prešiel za 20 hodín so 100% kompletizáciou, takže pre mňa takmer absolutórium a slušne zainvsetovaných 40 euro :) bavil som sa fakt královsky.
    • Mas 100%, tak to pred tebou smekam, ani za boha. Smejdil sem ale stejne mi neco uniklo. Docela by me zajimalo, Prorokuv Alpha Ceph denik ma tri nebo ctyri kapitoly? Zrovna u nej by me mrzelo ho nemit kompletni. *13*
      • Mato1987
        jj musel som dve misie znova zahrať lebo v jednej mi chýbala čierna skrinka a v druhej nejaký dokument :) a to som fakt hladal cez hľadáčik takmer všade :D len čo ma mierne štvalo že si nemôžeš cez bežné hranie vylepšiť nano oblek na maximum...
  • novej prehravac teda.nic moc se.starym sem nemel zadny problem jak na pc tak na mobilu ale tento prehrava jen reklamu na chipsy a u samotneho zaznamu chybi obraz nejde s tim proste nic... ale brambůrky tóó jóó
  • pustil jsem betu bo co to bylo multiplayer a kdyz jsem chcipnul po tom co pribehnul panacek s prkenou animaci a nejakou scifi plasma rifle tak jsem to vypnul a pustil zas bf3. Jenom Crysis 1 ma asi nejaky smsl. nebo uz jsem na to stary.
  • RazorProduction
    recenze moc heska co jineho cekat ot Lukase ?! :D :) a ku crysis 3 hmmmm ja nevim nato jakov maji lidi dnes technologiju este furt nevedia urobit ultra realisticku grafiku do hry *16*
    • Ono s realistickou (opravdu ultra realistickou) grafikou je poněkud potíž. U her, tedy real time grafiky, se jí jen tak svět nedočká. Na to jsou všemožné modely (třeba šíření světla) oproti realitě velmi zjednodušeny. A ani u renderů, které trvalo vytvořit pár hodin (=jeden obrázek, což u her použitelné není) se dá poznat, že jsou uměle vytvořené. Vždy to selže v maličkostech. S naší realitou přicházíme do styku každý den, vidíme ji a reprodukovat ji je nesmírně náročné. Troufnu si tvrdit, že i skoro nemožné. Dokonce jsem slyšel o jakési teorii v umění, která tvrdí, že čím více se výsledný obrázek bude snažit přiblížit realitě, čím hůře dopadne výsledný dojem (právě zádrhely v detailech to pohřbí).

      A závěrem otázka, k čemu vytvářet realisticky vypadající hry? Když pomineme fakt, že je to hra (samo o sobě nerealistcké), čímž pak veškeré dění ve hře (a hra samotná) působí směšně? Já bych ve hře nechtěl mít featuru, že když se podívám do slunce, tak 10 minut nic pořádně neuvidím... A všechny ty fancy effecty, na které se hezky kouká...?
      *4*
      • Hanzales
        Já to vidím podobně no :) Někdy mám i pocit, že čím více se hry vizuálně přibližují realitě, tím více lidi pyskují, že tam tohle a tohle není dost reálné :D
    • Shenkster
      Jsou tu ale lidé co ultramegasuperpřísnou realistickou grafiku nechtějí :) Nejde o realismus grafiky ale o stylovou grafiku, která ti vytvoří super atmosféru. Viz například Borderlands nebo Limbo.
      • presne ... alebo ... Dishonored *2*
    • Kdyby teď zrušily všechny konzole, řekněme do 20 let by to tu možná mohlo bejt. Díky konzolím tak za 50-60 let. V tý době, už by mohly počítače zvládat realistickou grafiku, protože ty dnešní nemají ani 1/10 výkonu potřebnou např. na realistický vykreslování světla, stínu, či jen prostý FOV. *9* Doufám, že se toho ještě dožiju. *4*
      • Realistická grafika, to sice budou pěkné screenshoty :) ale co z toho :)
      • ales.smutny
        Až na to, že by se jen na PC nevyplatilo nikomu ty hry, zvlášť pokud se bavíme pod Crysis 3, dělat...ehm...
        • Hmm, a teď se zamysli, kdyby nebyly konzole, tak by nevycházely takový hovadiny, protože by si to nikdo nekupoval. Takže by sme zase byly někde jinde.
          • ales.smutny
            Brilantní idea...bohužel zcela odtržená od reality. NA a JAP region vůbec nemá PC zafixováno jako herní přístroj, je to pracovní nástroj. Když se podíváš na podíly prodejů, každá konzole několikrát překoná prodeje na PC (a teď je k tomu na vzestupu to pekelné tabletové hraní). Yerli se sám vyjádřil, že jen na PC by Crysis 3 udělat nemohli. Ale uznávám, proti tvému brilantnímu argumentu se těžko hledají protiargumenty, když to někdo tak skvěle vypointuje s tak dokonalou znalostí konzolové scény :)
            • ucho
              a proto by byli hodně hloupí, kdyby neudělali verzi i pro konzole...
            • BelaJBB
              Nielen pre rokmi. Diablo 3 ? Myslíš, že PC port v FC3 si už na seba nezarobil ? Očakávaš v Crysis alebo Tomb Raider neúspech predajov na PC ? Každá dobrá PC hra (PC port) vyprodukuje zisk.
              A pomer w...zu je miešanie hrušiek a jabĺk. W...z by hru aj tak nekúpil. Základ je predajnosť a pokrytie nákladov + očakávaného zisku. Nič viac - nič menej.
            • ales.smutny
              Před lety. Dneska jsou náklady někde jinde. A stejně tak prodeje. Co se týče Zaklínače, dvojka byla jasně koncipovaná s tím, že pak bude port na X360 a jakkoliv byl CD projekt vstřícný, stejné byl poměr koupených/ ukradených PC kopií 1:4...což je jeden z důvodů proč milerádi přibrali i novou generací konzolí "do party".

              Navíc ono nestačí být "ziskový". Pokud je ten zisk příliš malý, tak to je v konečném důsledku prodělečné, protože tým investoval spoustu času do něčeho, co finálně vlastně nevynese tolik, aby byl opodstatněný ten čas. Pokud si někdo myslí, že konzole neudržují finančně herní trh nad hladinou, tak prostě nevidí, jaké jsou dnes a) poměry prodeje b) problémy.
            • BelaJBB
              Nebolo Crysis a Warhead only PC ? A nebolo ziskové ? A Zaklínač ... ???
            • ...v tomto prípade, plne súhlasím s Alešom *1* Výroba hry, čo sa týka napr. aj grafickej stránky, stojí obrovské množstvo peňazí. Čím lepšia grafika, tým väčší rozpočet. Keby sa hra mala zaplatiť PC platformou, na ktorej sa totálne piráti, tak by si mal asi hry stále na úrovni Medal of Honor z roku 1999. Jednoducho si musíš pripustiť, aj keď to znie paradoxne, že bez konzol by vývoj hier napredoval pomalšie.
      • ZvacA
        Dle mýho nikomu nic nebrání, aby se na grafický progres zaměřovalo a to, že to nedělají určitá studia, protože chtějí docilovat multiplatformovosti, je pouze jejich problém a fiskální politika a trpělivost vydavatele, byť to přináší omezení možností a vyblbnutí při vývoji a buduje obraz, že vše krom PC je na ho*no. Je řada lidí, kteří zcela háží bobek na ty, kteří potřebují se udělávat s realistické grafiky u her, chtějí si prostě jen zahrát dobře vypadající hry na nějakým systému, který preferují, ne být součástí závodů o co nejvypiplanější vizuál, aby měl někdo radost, to je třeba pochopit. Člověk je samozřejmě nadšenej, když může vidět, kam se grafická technologie může dostat, zvlášť z jejího využití nejen u her, ale nepotřebuje učůrávat z toho, že ještě nerozeznám obraz na monitoru od toho za oknem. Je vůbec totiž otázka, zda bychom se k němu, i teoreticky bez těch konzolích,v samotných hrách dostali za tak krátkou dobu. Tyhle teze jsou tak trochu přáním myšlenky a házení špíny na konzole už jen klasická pohodlnost.
        • Mohu se zeptat kde sem psal, že hodnotim hry podle grafiky? Já sem pouze odpovídal na jeho dotaz, a dodal, že bych to jednoho dne rád viděl, ale nikde nepíšu, že hodnotim hry podle grafiky. V tom případě by u mě Crysis 3 byl zařazen mezi dobrými hrami a ne mezi odpadem a naopak borderlands 2, kde podle některých je grafika hrozná, ale mě to třeba nezajímá a schutí jsem si našel čas jí dohrát 3x a hádám, že v budoucnu i víckrát *7* . A ano konzole na tom nesou vinu taky, vzhledem k tomu, že se všechno primárně vyvíjí jen na ně a pak portuje na PC => z toho plyne, že není vyvíjen tlak na společnost, aby vyvíjela nové technologie, protože konzole jsou furt jedno a to samí, dokud nevyjde nová => zpomalený vývoj nových technologií => žádný pokrok na herní scéně. Takhle to vidím já.
          • ZvacA
            ...a vidíš to přesně, jak Hurvínek válku.
            • Samozřejmě jako vždy na games, můj názor je špatný a váš správný. Nevidím důvod pokračovat v diskuzi.
    • Jo jo, nejspíš jsou to lidi jako ty *1*
  • Alebo si nehral singlac v1.1 ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit