Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, netvrdím, že Homefront byl kdoví jak inovativní, ale příběhově a námětem pro mě patřil rozhodně k tomu lepšímu. Bohužel nebo bohudík, je COD to co teď frčí a všichni se snaží přiblížit alespoň prodejem, což ani v Homefrontu nevyšlo. Potenciál tam byl.
  • Možná tomu nerozumím, ale jsem v closed betě warface, zkusil jsem si to a zatím se tam hraje jen proti nabíhajícím ai šmudlíkům, hrajete sice v týmu, ale lidi jsou od přirození hloupí, takže nepoužívají své ability :) určitě to bude zajímavé jako pvp ale ne jako pve jak je to teď....pokud ale něco špatně dělám já, klidně mě poučte :)
    • conflig
      ehmm. Vlevo nahoře je tlašítko versus na to klikneš a hraješ klasické PVP.

      http://warface.gamefan.cz/
      • jasný levej horní roh, teď tam máš co-op tak prepni na versus a máš teamdeadmatch 2x15min s výměnou spawnovacich stran v druhým kole
        .
    • Naopak. PVE Coop střílečka na trhu hrozně moc chybí. :) Ale určitě tam bude i PVP pak. Taky betu hraju.
      • Ovšem jak psal Tomi: lidi jsou hloupí a bohužel navíc i ta AI je naprosto tupá, takže je to strašná nuda.
  • je mi lito ze neni na trhu schopna strilecka podle mýho gusta. Neco ze současnosti, mestsky boj a realna taktika (ne uplne simulátor ale ani ne uplne ujeta arkada).
    • erikse
      Full spectrum warrior, jestli chces hru kde je potreba vyuziti taktiky - FSW vrele doporucuju
      • spíš šlo jen o takový povzdech že takových novších her moc není, treba i ten FSW je z roku 2005. Pritom si myslím že ii battlefield by mohla byt docela dobra hra (pro me), kdyby tam byli jinak nastaveny spawny (nespawnovat se v tylu nepritele a pri členovi squadu) a dany nejake penalizace za umrti.
        Taky mi na bf vadi fyzika postav, kdy se pohybuji jak kdyby važili 0kg, jakoby pluli ve vzduchu a je problem neco trefit. Jak jsem psal nechci ciste simulátor, ale fyzika pohybu by mela byt zakladni vec a taky poradne ozvuceni abych slyšel pohyb nepratelskych vojaku.
        • Project reality pro BF2 ... mod se stále vyvíjí, každý rok nová aktualizace, která sebou přináší nové mapy, strany... a je to zdarma, stačí za 200kč koupit BF2
    • Nevím jestli chceš jenom rozpoutat flamewar nebo opravdu nějakou hru hledáš , ale zkus si najít Insurgency 2 možná by tě to mohlo zaujmout (hra je ještě ve vývoji)
      • Shaker
        co to je? pokracovani modu na halfa 2?
        • Jo :)
          • Shaker
            Zajimave... jednicky sem se nahral docela dost
      • nechci rozpoutat flame, bylo to jen takove konstatovani. jinak dik za tip.
    • Séria SWAT
  • Grifus
    Vyvoj dvojky jde tak dobre, ze nestihnout vydani 2015? Hm tak jo. Za ctyri roky na obdobnym enginu udelat pokracovani je asi tezsi nez sem cekal. Na druhou stranu treba bude novy dil delsi nez ctyri hodiny a nevyskrtaji drtivou vetsinu obsahu jako u prvniho dilu...
  • Jestli bude Homefront 2 stejná trapná kopie CoD jako 1. díl, tak by snad bylo lepší, kdyby to vůbec nevyšlo.
  • Na Homefront 2 se těším mnohem víc, tohle mě moc nepřesvědčilo. Dost arkádové *9*
  • offtopic: Crytek otevřel další nové studio, tentokrát v Austinu stát Texas. Jen tak dál kluci tuřečtí děláte mi radost.
    • Ferdis2
      Len podotknem, že novú pobočku Crytek Austin tvorí 36 bývalých zamestnancov Vigil Games. Šéfom pobočky je bývalý generálny manager Vigilu David Adams.
  • Dejte to konzlistum, ti mají takové pcoviny rádi...
    • Zasmál jsem se *15*
  • Sice to asi nepřekoná výbornou serii CoD BO a CoD MW, ale i tak by z toho mohla být zajímavá hra. Pokud jde o single. doufám že se vývojáři inspirují IW a Treyarchem, kteří pokaždé předvedli schopnost vytvořit zajímavou kampaň s perfektním příběhem.
    • Slabý troll.
      • proč troll? Jsi snad absolutní ubožák nebo co? CoD je skvělá hra a singleplayer má lepší příběh než cokoliv co kdy vyprodukoval blizzard. To že tu neskuhrám nad tím jak stojí dnešní hry za houby, a místo toho se raduji a hraji ze mě dělá trolla? Maš potřebu urážet lidi s jiným názorem než máš sám, připadáš si tvrdě?
        • Kozy
          To víš CoD se nemůže líbit nikomu, jinak jsi hned troll, což ty teda jsi ale co. Mě ten příběh taky bavil i když už si z něj nic nepamatuju ale dostal jsem co jsem chtěl.
  • Co se neobjevilo? Já ted hraju uzavřenou betu Warface a je to moc moc zajímavý hlavně tím že je to hratelně kvalitní, po grafické stránce jsou ty textury a assety hodně osakaný ,ale co aspon to pojede i na 10 let starým compu (vždyt na graf. přece stejně nezáleží, nebo jo ?). A hlavně zajímavost největší je to a bude zdarma :) což osloví hodně lidí.
    • firebug
      Zdravim. Jak ses, prosim te, dostal do bety? Na warface.com jsem si registroval emailovou adresu a jmeno uz asi pred pul rokem, takze ted jen cekat na pozvanku emailem? A jake mas z hrani pocity? >> ja multaky u her tedy vetsinou ignoruji, ale na tohle se docela tesim.
      • Ahoj, přesně tak, jestli Ti ještě neposlali pozvánku, tak čekat, až pošlou tak je to 3 krocich regneš se na GFACE stáhne ti to plugin do Firefoxu nebo Chromu (IE není zatím podporovaný) a jedeš. Jinak pocity vesměs dobré co se týče třeba toho kopání zbraní, jak autor tohoto článku p. A.S tak zřejmě uvádí své pocity z traileru, který zhlídnul. Je dostupný zatím jen mod PvE kde se parta až 8 hráčů ocne v lokaci vysazená Chinukem a likvidují nepřátelé řízené IA a v dalším kole pak je boss v podobě Obrovského mecha. i když se muže zdát že jde vlastně o CO-OP 8 hráčů a myslíte si že člověk AI porazí jak nic tak opak je pravdou, očemš jsem se už párkrát přesvěčil. Jinak vše funguje bez zádrhelů i když musim říct že jeden jsem měl, když hra si nerozuměla s ATI Tray Tools který používám a hra padala. Nahlásil jsem to supportu přes feedback tak snad to do finální verze opraví. Stejně tak prý si to zatím nerozumí s Riva Tunerem, MSI afterburner, Saphire Trixx atd. Jinak ještě když zabrousim k tý grafice, je to stavěný na CryEnginu 3 ale Crysis grafiku od toho nečekejte, je hodně podobný grafice CoD MW. Mám vše na High(což je max) a Full HD se zaplím AA a jak řikám je to jako CoD MW ale čož aspon to poběží všem a na všem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit