Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle videa vypadá grafika dost hnusně, to snad ani nebude Cryengine
  • Tak pokad tam budou nake cry engine vychytafky a ficury ktere byt jinde nemohou (jinde maj obstarozni lama enginy) tak proc ne. Mam ale obavy ze to tak nebude.
  • tomocz
    Mohlo by je to spasit, kdyby alespoň narozdíl od ostatních MOBA her nedělali plastelínovou grafiku, ale něco reálnýho (maj CryEngine, tak proč to sakra neudělali??)
  • a možno sa svetová herná scéna neriadi názormi z games tiscali ... a možno toho manažéri z Cryteku vedia viac ako, čo ja viem napríklad Eda Frtan. Všetko je možné.
  • bohuzel jim to dost lidi sezere takze neskrachujou :(
  • Takže lidi co mají pod rukama crytek engine udělali todle???
  • Už u Heroes of the Storm mi připadalo divné, že se mísí postavy z jiných univerz, které vlastně nemají společného zhola nic, kromě toho, že je všechny dělal Blizzard, tady je ale až do očí bijící, že mísí mytologii s víceméně reálnými postavami (Lionheart) a mi z toho vychází hrozný mišmaš, který mi ani nepřipadá hezký.
  • Krescz
    R.I.P. Crytek
  • MOBA sem MOBA tam, jediný originální mi příjde Smite, takže nevím co Crytek vymyslí, aby nabídl něco zajímavějšího než LoL, Dota2 nebo Smite.
  • Je nutný konečně si přiznat, že Crytek jsou sračkaři stejně jako DICE - tyhle týmy by neměly dělat hry, ale grafický enginy, to jim jde. Jakmile ale dojde na příběh a nápaditý herní mechanizmy, je to tragédie. V recenzích hodně přeceňovaná, protože ty hry prostě pěkně vypadají.
  • Eda.Frtan
    Jestli si myslí, že je spasí MOBA, kterých je jak hromádek trusu, tak to jim tam sedí špatní manažeři. Ale co se divím, jsou to ti stejní lidé co ještě nedávno řvali z plných plic F2P FTW...
  • jak nekdo s aspon trochou rozumu, muze investovat tolik penez, do takoveho projektu... to proste nikdy nepochopim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit