Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star Citizen je it podvod stoleti. Roberts proste vydelava na komodite, ktera je bezedna - lidske hlouposti a naivite. Prispet na tento absurdni a nehratelny paskvil muze jedine hidiot. A hle, Roberts ziskal miliardy...
    • Hráme alphu? Hráme *1* Ubisoft vydáva hry nedokončené a občas nejdú ani spustiť a hráč čaká po zaplatení PLNEJ hry na opravný patch. My podporujeme vývoj inej hry a keďže ju aj hráme, vidíme postup vývoja a nové updaty dokazujú, že sluby sa aj plnia *3*

      Nepopieram že sa hra tiahne a bude to ešte trvať, ale už teraz stojí zážitok za to *14*
    • spoock
      No, hlavně že spousta idiotů kupuje nehratelné Early Access hry běžně. :D
  • Ja Star Citizen hodne fandim, už sem si malem par x koupil ňakou lodičku, ale Cryteku je mi opravdu lito, tvl ani ti nevim esli sou ňaky hry lepši jako serie CRYSIS a tohle si Crytek opravdu nezaslouži...ja bych si moc přal aby v tom pokračovali, hodne vydelavali a nemuseli se soudit o ňaky blby loga na prezentacich...
    kdybych ja měl prachy, tak je naleju do Cryteku *2*
    • Jack1947
      Ty trotlové si za to můžou sami tak ne není mi jich líto jen škoda že nic podobného už asi ani nebude.
    • mx0r
      ja cryteku tiez fandim, ale prachy by som do cryteku teda nelial, lebo ocividne im biznis absolutne nejde, ked dokazali zlymi rozhodnutiami potopit celu firmu, ktora mala svojho casu vynikajucu technologiu... skoda :(
  • Clanek hoden ceskyho novinare. Vety typu:Crytek je nejspis v pravu... CIG vedome porusil prava.. jako WTF. Tohle jsou naprosty spekulace ktery jen matou ctenare. Crytek je vlastni neschopnosti financne v haji a tak se jen pokousi prizivit na financnim uspechu SC. Tonouci se stebla chyta, jenze tohle steblo Crytek potopi. Tak jako tak podavaj zalobu na nehotovou a nevydanou hru. Tohle Citizena nepohrozi ani nahodou
    • Spíš obráceně, jestli to ve smlouvách stálo, tak jak je to napsáno, žádný soud star citizen nepomůže R.I.P. Uvědom si, že Crytek s trochou šikovnými právníky šáhnou přímo do prachů od přispěvovatelů :) Je to krásný, jak hráči rádi přispívají na soudní spory své Starcitizen modli. *15*
    • Ja se ani nedivim kdyz mu tam navic uteklo "know how" Ale bez priciny neni nasledek...
  • Mart9
    Backeři to zaplatí *15*
  • náhodou, 3.0 vypadá nadějně, však ono to nakonec pojede
  • Jack1947
    Jo, to jwe supr co se ještě nedozvíme hehe - myslím že toho bude ještě hodně a kdyby nakonec SC ani nevyšel nedivil bych se *3*
  • Kozy
    Fakt joudové, tohle si ohlídat mohli.
    • ucho
      ehm, nějak mám z reakce pocit, že to byl záměr.
      • Jasne, takze ty podepises smlouvu, a pak ji nedodrzis omylem ... a navic, kdyz teda po tobe chteji abys to dal doporadku (protoze ani v US nemuzes jen tak nekoho zalovat bez pokusu o mimosoudni reseni), tak je omylem posles dorite.
        • ucho
          to, že nedodrželi smlouvu, tvrdí pokud vím jedna strana. z článku mám dojem, že si je druhá strana jistá tím, že je v právu... nebude to předpokládám tak černobílé...
  • Mno tak ta castka je opravdu smesna, Crytek je v nejaky kreci nebo co *6*
  • Je fajn vidět, že backeři budou místo hry přispívat na soudní výlohy a následné soudní vyrovnání, které půjde na vytáhnutí Cryteku ze s*aček, ve kterých se teď nachází.

    Ale tak taťulda Roberts začne prodávat i celé planety za sto tisíc doláčů a bude na to hnedka. Kultkomunita kolem hry ukázala, že jim nahází prachy za cokoliv i před dokončením hry.
    • Nech predáva, nikto nikoho nenutí za to platiť *3* Ja mám jednu loď a stačí mi to na hranie hry (zatial alphy). Kto chce nech platí statisíce *2*
    • Crytek je imo v řiti tak jako tak. Tohle je jen taková křeč před smrtí, aby mohli zaplatit zaměstnancům, než skončí.

      Každopádně, i kdyby ne, pokud tohle nějak výrazně poškodí vývoj SC, tak Crytek už si u spousty hráčů neškrtne. Ten sh*tstorm bude delikátní.
      • ten bude teprve, az roberts stahne roletu u snedenyho kramu *1*
  • sry za off-topic, ale na humble bundle rozdávají CoH2 zadarmo.
    • Není to zadarmo protože se musíš registrovat a to ne děkuji.
      • Mart9
        Já jsem se před časem rád regnul. Vyzobnu hru zdarma a na email mi chodí oznámení o těch dalších *2*
      • ucho
        dobře děláš. všechny nás sledují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit