Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak proč to ten Pičusek hrál ? :D Nebylo to zrovna dokonalé, ale po prvních 2 misích si člověk zvykne a + 2x Zombie = Singleplayer 8/10.
    • takhle hloupě se ptáš u každý recenze, kde autor hře nedá aspoň 8 bodů?
  • Konečně recenze s kterou plně souhlasím. Kdyby se takhle to této značky opřeli všichni možná by to výrobcům došlo jakou kravinu rok co rok dělají.
  • Tak s touto recenzí se naprosto ztotožňuji!Takový měly být i ty oficální od redaktorů herních časopisů a webů! Ovšem kdyby nebyli připo*raní, podplacení, nebo co...
  • rage
    už jsem se poslední dva díly z nekonečné série COD ani neobtěžoval hrát, vyloženě treyarchu nevěřím.
  • Bombová recenze - 100% souhlas!
  • janchor
    Můj člověk. Odstavec o obnovování nepřátel je p-ř-e-s-n-e-j.
  • u mne tak max 7/10 *9*
  • Trochu zhulil že? kdyz ja jsem dohrál Black ops tak jsem byl scopný i 10/10 a po tom mesici bych ji dal 8/10,a grafika mi pripadla realisticka hlavne pohyby postav ,a heuká ba krasna a těch zbrani.
    • Grafika v CoD je všechno možný jen ne realistická nebo dokonce krásná. Ve 4. díle byla pěkná a bylo fajn se na ní dívat ale v dalších třech dílech se skoro nezměnila a už je to dost trapný. To i konzole dokáží zvládnout lepší grafiku než ta co je tady a proto jediný důvod proč pořád používají ten samý engine je že do toho nechtějí dávat peníze. Takže vlastně každý z dílů je jen takový datadisk za plnou cenu. MP až na pár maličkostí pořád stejný jen jiné mapy a v SP jiné mise toť vše.
      • Co to meleš ? radši se nevyjadřuj ohledně grafiky když tomu nerozumíš-konzole mají mnohem větší výkon než pc a proto zvládnou rozjed mnohem ´´hezčí´´ grafiky než pc- proto jsou konzole tak úspěšné, protože hry na nich jsou a vždy budou lepší než na pc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit