Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem člověk, který nejdřív "hraje" a poté až kupuje a jsem za to moc rád, jelikož peněz si vážím a vyhodit za takovouhle blbost jakoukoliv částku by mě hodně naštvalo. Vzhledem k tomu, že mám MW 1 i MW 2 tak bych si tohle nekoupil ani kvůli MP, protože ten v MW 2 je asi nejlepší, co jsem měl možnost hrát.
  • COD4 jsme hráli s kamošema několik let, prakticky do té doby, než vznikla tato s**čka.
    Singl jsem ani nehrál, ale ani ten MP, kde by neměli být chyby ze SP vidět, pro mě nestojí za nic.
    Mapy malé, ale strašně zmatené, člověk neví, ze kterého okna má čekat, že ho někdo sejme. Přitom někde se zakempit taky nejde, protože je na místo x cest. K čemu je platné x zbraní, když vzhledem k těm mapám jsou třeba snipy zbytečné a většina lidí hrají s Famasem.
    Stupidní skoky ala Superman, kdy člověk místo rychlého zalehnutí k plantu, přeletí 2 metry za něj, označení někoho za "Nemesis", když vzájemnou statistiku máme 0:0 atd. atd. Prostě mě připadá, že na 4 šlo vidět, kdo to fakt umí hrát, znal cesty, věděl kam se dívat, šlo hrát týmově apod, tady mě to prostě chybí.
  • jedno nechapem, preco ludia hraju nieco co nemaju radi? pochopim redaktorov casopisov, ti su za to plateny, ale ja ako sukromna osoba sa vyhybam hram co ma nebavia. CoD som nehral ani jeden, uprednostnujem MP hry a kedze vlastnim CSS, DoD:S, TF2, BF2 mam pokrytu celu paletu moznoti, tiez nemam rad zavodne hry, takze v mojom portfoliu ziadnu nenajdete. Vazne zamyslite sa mili hraci, stoji vam za to sa rozculovat nad niecim o com u dopredu viete ze je to na ... len aby ste sa mohli prezentovat?
    • Robotron3
      No a prave proto se o tech hrach musi psat (a uprime) jake jsou, aby clovek, co si ji pripadne chce koupit vedel, nebo ne? Ja jsem se treba k Black Ops dostal vicemene nahodou. Normalne bych si ji urcite nekoupil. Hral jsem kdysi jednicku a dvojku a ty se mi libily (i v te dobe Medal of Honor) ale pak uz mi to prislo stejne. No a ted jsem mel moznost si Black Ops pujcit, tak jsem si rekl, proc to nezkusit? A kdybych dopredu vedel, o co jde, tak bych to ani nezkousel. A o tom to prave je, musi se o tech hrach psat, aby lidi meli prehled a museji to psat i ti lide, co se jim urcite hry zrovna nelibi, to je taky nazor *3*
      • no ale ved od toho su recenzie a videorecenzie a demoverzie. ja si rad citam recenzie aj na hry o ktorych viem ze ich hrat nikdy nebudem a teda viem ze CoD BO sprznili vsetci recenzenti. a ked uz by som neveril im, tak mam na Steame dost priatelov ktory tu hru maju a mozem sa opytat ich.
      • Otázka je jak jsi si ji půjčil, když je vázaná na konkrétní Steam účet. Spíš myslím, že jsi hrál nějakou warezovou verzi, pochybuju že by ti někdo půjčil celý Steam.
        • Robotron3
          Pujcil jsem si ji na PS3, jsou i taci, co hraji na konzolich *3*
    • Pokud jsi nehrál ani jeden díl pak se ale nemáme o čem bavit když nevíš o co jde a na co si stěžujeme tak se k tomu nevyjadřuj.
      • ja sa nevyjadrujem k hre, ale k vam, ze ste tak blbi ze musite hrat krazdu kravinu. ked niekto hraje kazdy diel CoD a nadava na kazdy, tak je u mna idiot, ktoremu nieje pomoci.
        • Hrál jsem z toho asi hodinu než jsem to vypnul, odinstaloval a už nikdy nepustil. Problém je ten že tohle už je jen vykrádačka původní značky. Kde jsou ty časy prvních dvou dílů u kterých jsem trávil desítky hodin a nemohl se od nich odtrhnout? Kdyby jsi to hrál pochopil by jsi o čem je tu řeč. Když vidim jak je ničena značka která toho mohla hodně dokázat tak se prostě musim ozvat.
  • Jako ja fakt nevim, o co vam jde. Ma to prodejnost, tzn, ze se to nekomu libi, ostatni to hrajou, protoze je to COD a nikdo nikoho to snad nenuti hrat, ne? Me take nezajima spousta her, ktere jsou napr. vynasene skoro do nebes, takze at si hraje, kazdej na co ma chut a naladu, je to stejne jak u filmu, nekde ma rad toto, nekdo ne, nekdo zboznuje Avatara, ostatni nechapou trzby a hype okolo nej!
    • Ano máš pravdu nikdo nás do té hry nenutí ale to neznamená že budeme jen nečině koukat jak jde do sr*ček značka která měla veliký potenciál. CoD 1, UO, 2 a 4 to byly skvělé díly to co následovalo je jen likvidace kvalitní značky nic víc.
      • Takze vy jste vlastne takovi ochranari? Tomu se mi nechce uz vubec verit, kort, kdyz vam prijdou sracky i MW, ktere chte nechte mne bavil, spise si myslim, ze proste na to chteji lidi plivat a kort, kdyz je to treyarch, podotykam, jeste jsem to nehral, jen tak usuzuji z komentaru *3*
        • Jaký ochranáři???? MW1 byl fajn byla to změna a nový styl ale tím to končí další díly jsou hnus bez špetky nápadu. Na tu hru se plive protože je špatná nic jiného v tom nehledej.
          • OK, zkusim a uvidim *3*
  • hm 3/10. Plne souhlasim. A ted mi reknete - cim horsi ta hra bude, tak tim vetsi bude mit prodejnost nebo jak to teda vlastne je? Ja uz opravdu nic nechapu...
    • Hmm mam rad borce co se vyjadrujou a ani ze strachu nenapisou svuj nickname natoz meno. *1*
    • Robotron3
      U Call of Duty uz to vypada tak, ze je uplne jedno, jestli hra bude dobra, nebo spatna, je to proste Call of Duty a lidi ji kupuji jen kvuli znacce. Coz je pro me uplne nepochopitelne! Myslim, ze ani podobny fenomen u jinych her neexistuje, snad ani GTA....
      • GTA je sracka a recenzi na COD 7 psal idiot hra vcetne singlu je spickova ..radsi si tu hru poradne kup a pak pis recenzi
        • No ty jsi se ale projevil.
          • *1* ze jo je to na tobe videt *2*
            • Zatim jsi nic vtipnýho nevymyslel až se ti to povede tak dej vědět.
            • *2* opakovany vtip neni vtipem *3*
            • Na tobě taky
        • Robotron3
          Ja? Proc bych mel psat recenzi? A proc bych si mel kupovat hru, co se mi nelibi? Ne... prosim, radsi neodpovidej... to je jen recnicka otazka *3*
  • Úplne súhlasím s recenziou. Singlplayerová časť od doby CoD1 a CoD2, ktoré sa odohrávali v reáliách 2.svetovej, má už svoje najlepšie časy za sebou. Od stvárnenia moderného vojnového konfliktu, napr. v MW1 a MW2, by som čakal trochu taktičnosti a nie masové vraždenie. Nechcem hodnotit multiplayer, lebo som ho nehral a určite je skvelý (má iste velkú zásluhu na predajnosti), ale my, starší hráči, ktorý začali na DOOMoch a podobne, by čakali trochu väčšie zapojenie mozgových závitov.
  • kolko mas rokov? 12? :)
    • toto nemala byt reakcia pre autora calnku ale pre 0.12.2010 14:42 Radek (anonym).
      (som zvedavy ci to teraz pastne ako reakciu kam alebo to zas drbne uplne hore.)
  • Tak tuto recenziu neberem vobec do uvahy pretoze vidno ze to robilo male dieta ktore ma rado grafiku reality ked sa hra s gulickovkami a ze dat 3 body ci kolko cod black ops je divne mone ze ho nema rad preto lebo ho vela krat zabili :D. Je to ...... . Ale chcel by som vediet kolko bodov by dal starodavnemu LIERU . Tiscali niak upada.
    • Právě naopak tato recenze je jedna z mála pravdivá a vystihuje skutečnou (ne)kvalitu CoD. Realita je fajn, střílečky jsou fajn ale tohle už hraničí se šílenstvím tato hra by se měla prodávat v trafikách za 50 kč. Kdyby měli recenzenti koule napíšou to samé.
  • od prvych Call of Duty su tieto nove konzolacke sracky neuveritelne zle. odpad! ale MW1 a 2 som dokazal aspon dohrat. tuto trapnu sracku som okamzite vymazal po misii s Fidelom. nieco tak stupidne a otrasne som snad este nevidel.

    vsetko co je pisane v recenzii tvrdim o Call of Shitty uz od MW. co ma strasne sere je fakt preco som si podobnu recenziu nikde neprecital? preco neexistuje web kde to recenzuju inteligentni redaktori (zelal by som si naklonovat dana vavru aby robil vsetky recenzie) ktori takuto sracku zadupu pod zem kam patri. to nikto nema gule toto napisat len preto ze to je prehypovana picovina? hanba vam. ked neviete realne zhodnotit hru tek nerobte radsej recenzie.

    zda sa mi ze tuto ked som si cital recenziu na MW2 tak tam bolo pisene o super inteligencii protivnikov ktori vas niekedy prekvapia a obidu zozadu. skoro ma vystrelo. mal som chut chytit toho co to pisal pod krk a roztrieskat mu hlavu tehlou

    ked sa vam to paci a pokladate to zaskvelu hru (hovorim o SP) tak ste jednoducho male deti alebo idioti. rozumny dospely clovek nemoze dat lepsi privlastok tejto "hre" ako kopa sraciek.

    cakam na minuska deticky a idioti.
  • Naprosto sdílím názor s autorem recenze. A dokonce jej obdivuji, že tuto hru dokázal hrát déle naž já (dokázal jsem to deset minut). Je to naprosto hloupá hra a navíc úplně zbytečně rychlá. Myslím že doba "velkého" CoD dávno pominula.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit