Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč mám pocit, že Games Tiscali podplaiti tvůrci Medal of Honor? Kam se podívám absolutní hate nový CoD, třebaže názory kdekoliv mimo stránku (metacritics, české časopsy, databáze her) jsou VELICE POZITIVNÍ. Skoro se mi chce věřit, že tato (amatérská) recenze je taky dílem nějakého přisluhovače.
    • Aha takže když má někdo nějaký názor tak je hned podplacený a přisluhovač?
    • Robotron3
      To se spis podivej, jaky obrovsky rozpor v hodnoceni je na tech strankach jako metacritics mezi prumerem oficialnich recenzi a uzivatelskych hodnoceni. Jako treba na PC recenze prumer 80 a od lidi 4.1. To taky o necem vypovida... A o spiknuti se urcite nejedna *3*
    • Si poslechni některý z klubu rváčů jak to tam ten šašek Vávra a spol srážejí. Server plnej kašparů z hreje.
      • Mopped
        Nech toho Tučku *5*
  • Asi tak za hru mluví prodeje a ten co psal recenzi tu hru 100% ukradl, očividně mu CoD nesedí takže pochybuju že by utratil 12 stovek jenom aby mohl napsat kritiku. Tento článek je fraška.
    • argument, ze hru "ukradl" tu nema moc miesto... to, ze si nekupil originalku, este nie je dovod na zhodenie jeho nazoru... to je ako povedat o niekom, kto si stiahol nejaky mp3 album a zhodnotil, ze je na kocku, ze nema pravdu alebo pravo sa vyjadrovat... to je otazka etiky a nie legitimnosti nazoru...

      okrem toho nie kazdy je tak bohaty, aby si mohol dovolit zle veci, resp. veci, ktore nema rad... mna by napr. nastvalo, ak by som si kupil hru, a potom zistil, ze je onicom... demami neargumentuj, pretoze tie casto o plnej hre moc nepovedia, skor zavádzajú... hry, ktore sa mi pacili som si bud kupil, alebo kupim...

      inac CoD som nehral, len sa vyjadrujem k tvojmu prispevku

      k recenzii... je pravda, ze mal zvolit miernejsie slova, ale inac to nebola vylozene zla recka
  • no jak to tak čtu tak CoD kupují lidi co milovaly tuhle značku a je jich opravdu hodně. Obávám se že tenhle díl to změní a bohužel k horšímu. Na druhou stranu si to šéfové z Activision o to říkaly a dobře jim tak. Jen lituji hráče co za to vyhodily peníze a přišli o svojí oblíbenou značku. *9*
  • Mě osobně z CoD BO bavila snad jenom ta mise, kdy hráč běhal v tom "atombordelu" proti tomu plynu. To bylo docela zajímavě udělaný (i když nápad to není novej, něco podobnýho bylo třeba už v Metro 2033). Jinak to ale byla docela bída, zachraňuje to jen MP. CoD 1 mě bavila asi nejvíc.
  • Vlastní zdravý názor ano, ALE, recenzent - novinář, má hodnotit na základě objektivního měřítka, ne subjektivní nálady, ve vztahu k problematice ke které se vyjadřuje, jenž ovlivňuje výslednou kritiku v negativní, nebo pozitvní rovině.
    • může admin tento odstavec smazat, omylem vložen, THX
  • BO je jako KSČ, každej správnej pařan musí hatovat, i když asi ani neví proč... *3*

    Ale celkově s tvym názorem na sérii souhlasim.
  • Naprostá demence a urážka dobrého vkusu. Takhle jednoduše bych popsal tyto zvratky hrající si na recenzi. Nejsem nějaký zarytý fanoušek Call Of Duty, ale vyloženě hnusná grafika? Jedině na nějaké plečce, ale určitě ne na normálním počítači. No a že se ve střílečce musí střílet? Co si to autoři hry dovolují, to je opravdu nevídané a neslýchané...

    Může tento server klesnout ještě hlouběji?
    • Mopped
      Odpovím ti.
      Mohl by, pokud by tě vzali jako redaktora.
      A nebo napiš lepší recenzi a dej tomu 9/10 a pozvedni ho.
      • Tak teď jsi mi to natřel ty tvrďáku.
    • Tak pre teba je to "demence" ale ako tak pozeram pre mna je to akurat kriticke.
      Dement mozes byt len sam ked sa ti taketo hry pacia, Morhun s krvou a ludmi namiesto moriek.
      Sakra dobra hra , no nie ?
      Urcite mas tak 15 rokov.
      A ktej grafike len tolko ze BO ma hnusnu grafiku a to i v MP nielen SP.
      Je hnusna na dnesne pomery...skus si pustit taku ARMA-u alebo trebars konkurencny Bad Company 2.Minimalne maju o triedu lepsiu grafiku a nehovoriac o dalsich vymozenostiach typu destrukcny model alebo perfektna fyzika (balistika guliek atd...).
      BO engine je hodne ale hodne zastaraly a uz by sa slusilo urobit novy engine a nie vyuzivat ten prvy z MW.
      • Morhun mi nic neříká, netuším o co jde, věk si vynásob dvěma a skoro ses trefil. A nenapsal jsem, že se mi ta hra líbí, tak proč mě hned nazýváš dementem? BC2 jsem hrál, výborná hra, grafiaka ARMY se mi nelíbí.
  • nechápu jak games.tiscali mohli klesnout tak nízko že zveřejňují takovéto amatérské rádoby recenze-autor si zřejmně jenom snaží hrát na recenzenta a přitom k němu má daleko
    • Robotron3
      Ano, recenze je amaterska, ctenarska, vzdyt o to tu preci jde! *1*
  • MW2 patří k nejlepším fps 2009/2010, a to díky skvělé filmové atmosféře, připomínající a v lesčem překonávající např. Černého Jestřába a Skálu, kdy mne výsledek vtáhl do hry více, než např. skvělý Brothers in Arms: Hell's Highway. Blacks Ops byť papírově splňuje atributy MW2. svoji křečovitostí jí zdaleka nedosahuje, přesto se nejedná o sračku. Bohužel důvod proč zde byla vybrána tato čtenářská recenze, není v její objektivitě, ale v její pubertálně neagativním tónu, který ladí se subjektivním názorem nejmenovaného redaktora, jenž zapoměl že profesionalita není rovnítkem osobních předsudků. p.s.: hodnocení Blacks Ops: 06/10 - bod nad průměr díky různorodým lokacím
    • Robotron3
      Proc nejmenujes Lukase Grygara? *3* U tebe znamena profesionalita zamlcovani vlastniho nazoru? (to by byla smutna kritika...)
      • Vlastní zdravý názor ano, ALE, recenzent - novinář, má hodnotit na základě objektivního měřítka, ne subjektivní nálady, vztahu k problematice ke které se vyjadřuje, jenž ovlivňuje výslednou kritiku v negativní, nebo pozitvní rovině.
        • Robotron3
          Objektivni meritko v herni kritice jsou pouze urcite zjevne chyby v zameru hry a jejim spatnem provedeni, jako chyby v designu, logice, atd. Ostatni aspekty jsou ale ciste subjektivni (hratelnost, zabava, dojem, atmosfera...). Podle me recenze Lukase Grygara, podle toho co jsem cetl, je prave postavena v kritice na tech rekneme objektivnejsich chybach v designu hry, takze me prekvapuje, co tvrdis.
          • v tomto případě je nagtivní kritika zcela na místě a objektivní, bohužel, recenze je zaměřená jen na negativní stránky hry, opomínající pozitiva, proto jde v součtu o subjektivní verdikt
            p.s.:
            sry za 30.12.2010 16:41
            • Robotron3
              Ted jsem uplne nepochopil, jak to myslis vzhledem ke svym predchozim prispevkum, ale vlastne to tak je. Chyby byvaji v kritice spis objektivnejsi aspekt, protoze se daji logicky zduvodnit, jak to ve hre ma byt a ono to tak neni. Kdezto co se povedlo, zavisi spis na dojmu, vkusu, osobnich preferencich cloveka. Proto je recenze z vetsi casti subjektivni, i kdyz urcite objektivni aspekty tam musi byt take. Ale to mi pave v te recenzi prislo, ze jsou.
  • 3/10 je trochu malo, tak zla hra zase neni. Bavila ma viac nez COD4,5,6 ci posledny MoH. V podstate je medzi timito hrami rozdiel minimalny(singleplayer), vsetky su kratke, vsetky su linearne a vo vsetkych spawnuju nepriatelia. Su to tie iste hry v roznych prostrediach. Ziadnej z nich by som nedal viac ako 7.5/10 ale 3 je moc malo. Aspon 5 ako priemer, tych 6 skor. Produkcne hodnoty su vysoke ale uz by mali zmenit styl, menej linearity, viac fyziky a destrukcneho modelu(praveho nie efekty), prave pocitanie vahy a hmotnosti guliek a ich impakt, pevne dani nepriatelia bez respawnu atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit