Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z mého pohledu by to nemusela být až tak špatná recenze, kdyby ji autor nerozděli na odstavce špatné, horší, ještě horší a jsem tak znechucen, že zkritizuju i tohle. Kdyby se autor zaměřil i na světlejší stránky (byť třeba v jednom odstavci) a nezmiňoval je až ve verdiktu, tak bych mu tu kritiku i odpustil. Samozřejmě je vidět i trochu amaterská práce s jazykem, ale to se dá odpustit (kromě těch pár slov, které v odborných článcích opravdu nerad vidím).
  • ta recenzia je na pi..... ale snaha sa ceni sam by som to nenapisal lepsie
  • stejném enginu jako Modern Warfare 2, která byla naopak velice pohledná: TO JE VTIP?? Nevim ale uniformy které se lesknou jako z kovu sem opravdu neviděl a mazat si marmeládu po obličeji NE *11*
  • Možná by měl autor jít do... se svojí recenzí a nechat prostor normálním lidem, kteří se už odporoučeli od Soníka a mají zkušenosti s akčními tituly.
    • jen tak mezi nama,COD neni jedina akcni hra :-P a to ,ze se nekomu nelibi COD neznamena automaticky ,ze hraje hry z dob amigy apod :-P
  • Nevím,co vám vadí na novym COD.Líbí se mi asi nejvíc z celé série(pro mě od COD:MW,COD 1 ani 2 jsem nehrál).O příběhu se bavit nebudu-u stříleček není tak důležitý,od toho jsou jiný hry(Mass effect 2,Assassins creed,Fallout 3 a NV).Ale to,jak se nový COD hraje,jaká je to zábava,to je k nezaplacení!Pořád se něco děje,strašně mě to bavilo(až na ty animace jak mě tam vyslíchaj).Pro mě nejlepší COD
    PS:Musel jsem to napsat,nebaví mě pořád číst ty komenty,kde říkáte,že je to strašný
    PPS:Líbí se mi víc COD od Treyarchu.
    • tak to jsi nehral prave ty nejlepsi dily (COD 1 a 2),pak uz to slo z kopce,tedy alespon pro me.Ale kdyz se to nekomu libi ,tak je to jeho vec,presvedcovat ho o tom ,ze je to furt to stejny v blede modrym za plnou(a hodne vysokou) cenu nebudu. :-)

      Osobne mam radsi fps ,kde clovek musi apon trochu premyslet a ne jen tupe strilet a kdyz uz si chcu bezhlave zastrilet tak si radsi pustim Serious Sama :-P.
      • Alebo Painkillera, ten ma aspon tu fyziku a cele je to ujete a na nic sa to nehra, proste chodis a kosis :D
    • No právě, nehrál jsi jedničku ani dvojku ...
      Treyarch stál a vždy bude stát ve stínu Infinity Ward.
      CoD byly vždy přemrštěné, ujeté, prostě totally insane, ale díly od IW byly jednoduše lepší už jen v tom, že tihle chlapíci přišli se vším jako první, Treyarch to jen okopčil (a ani ne pořádně).
      Například, kdybych si měl teď rychle vybavit, co se mi na posledních dílech od IW nejvíce líbilo, byl by to soundtrack - hlavně durhý díl Modern Warfare (Hans Zimmer). Vlastně to je takřka jediná věc, kterou jsem si ze hry odnesl...
  • Jen jsem si tak pokyvoval hlavou, když autor zmínil onu výtečnou misi ze čtyřky (Černobyl). Jako jedinou jsem si jí zahrál s chutí znovu. A navíc chvilkové utichnutí střelby a mírné stealth prvky působily neobyčejně osvěžujícím dojmem oproti nepřetržité střelbě a akci za každou cenu.
    • Jo, tahle mise v MW a její obdoba v MW2 byla naprosto úžasná a také jediná mise kterou jsem si dal vícekrát. Bohužel konec té mise, tak strašná střelnice, to bylo příšerné a nečekal jsem, že se tímhle směrem budou odvíjet další díly *10*
      • Asi si v IW mysleli, že tu "nudnou" část bez nepřetržitejch jatek by měli nějak vykompenzovat pokud možno pořádnym masakrem. No nebyl to dobrej nápad.
  • No stylistika a slovní zásoba autora je prachmizerná, každopádně vystihuje krásně nový díl CoD. Stejná grafika, stejná naprosto lineární střelnice... Mohli by to nazývat datadiskem. Osobně jsem dohrál, co se týče posledních tří dílů, World at War - žádný wow! efekt, grafika ale dobrá, líbila se mi; Modern Warfare 2 - grafika stále stejná, možná přibylo pár polygonů a textury ve vyšším rozlišení, každopádně zde mě příběh celkem chytil, vice než u CoD: WaW; Black Ops ? Stejná grafika, opět, postup ještě příkřejší a nudnější, jako do třetice už to není moc zábava.
    Asi to hráči nevidí, ale je to opravdu ždímačka peněz. Udělá se pár lokací, v Black Ops se ani nenamáhali to nějak logicky spojit příběhem pořádně, prostě je to výslech a záblesky vyslíchaného, takže s námi smýkají po celém světe, udělá se pár mapek pro mulťák, nové modely zbraní a jedem!!! Nová hra je na světě, stádo plaťte!
    A my platíme. Teda tenhle díl kupovat nebudu, kampaň stojí za starou bačkoru a kvůli multiplayeru, který je stejný jako v předchozích dílech, to ani nemá cenu.
  • Mopped
    Nehádejte se. Jediná a taky poslední pořádná střílečka byl Duke Nukem 3D. A nebo to byl Doom. Už se mi to plete. *5*
    • nene byl to starej dobrej half-life :-P
      • Wolfenstein 3D. Tečka.
        • MrSanta
          System Shock 2. Dvojtečka.
          • Tunneler a basta!
    • janchor
      Plete. Samozřejmě Dark Forces. Teda vlastně Terminator: Future Shock!
      • ales.smutny
        Kdepak, jedině Dark Forces...:)
        • Robotron3
          Nechte toho, nebo si ho budu muset po tech letech zahrat! Onehda jsem ho koupil na steamu v nejakem impulzivnim nakupu, a jeste jsem ho ani nespustil (jak byla na to tema zrovna debata ve fight clubu :)
          • ales.smutny
            Všichni víme, že není důležité hrát, ale mít! :)
          • Mopped
            No jo no, necelé tři éčka. Ještě že nejsem impulzivní.
      • Robotron3
        Ale prdlajs, Kenuv Labyrint *2*
  • nechápu proč zveřejňujete recenzi, kterou napsal člověk, který mi přijde jako absolutní "lama" jak na psaní tak co se týká slovní zásoby. Bez urážky, ale COD patří k tomu nejlepšímu, co si můžeme "my" milovnici akčních her zahrát. Je vidět, že autor článku ví pramálo o počítačové grafice, když si dovolí tvrdit, že grafika je hnusná... Ať si zkusí vytvořit nějaký model a udělat kvalitní texturu, jsem na něj zvědav :). Zaujatost přímo čiší z jeho recenze, takže jestli redakce chce udržet úroveň svých článků, doporučuji SMAZAT! Fakt mě nebaví číst takové bláboly od člověka, který je zaujatý a víceméně ani neví co je to herní vývojářství. zdarec.
    • je mi te lito,vazne.Za prve nemusim byt kuchar ,abych mohl rict ,jestli mi neco chutna nebo ne,to samy s hrama,filmama apod.
      Grafika BO uz vazne neni nic extra,nerikam ,ze je hnusna,ale uz je davno za zenitem.

      A to ,ze COD povazujes za to nejlepsi z akcnich her je mimo me chapani.Pochopim ,kdyz to nekoho bavi,ale tvrdit ,ze to patri k tomu nejlepsimu ,to musi byt clovek bez kousku soudnosti nebo toho moc nehral.

      Jo a nejakej ten model,texture mapping a rendering uz jsem delal,i kdyz ne v tom "hernim vyvojarstvi"(tenhle vyraz slysim prvne :-D) takze nejakou predstavu o tom jakou to da praci mam :-D....tady jde spis o to ,ze vydavaj v podstate furt jednu a tu samou hru na stejnym enginu ,zmeni par zbrani,nejake nove mapy a radoby pribeh a vuala mame novou hru za plnou cenu.
    • Když pominu, že to mohlo být trochu okořenější ta recenze, tak s autorem naprosto souhlasím. Na MW2 bylo aspoň znát, že to dělal původní, opravdu profesionální tým. A dokázal aspoň vymyslet opravdu dech beroucí momenty k načatému příběhu. Black Ops je titul opravdu tuctový a bylo v něm spousta chyb a věcí, které tak důležitou věc jako je atmosféra, kazili a bortili. V profesionální a především PLACENÉ sféře her je Black Ops KATASTROFA! Grafika je na dnešní poměry vyloženě hnus. (ikdyž s limitací enginu, který vznikl, jestli se nemýlím, z Quake enginu někdy v roce 2003 a stále se používá) Nezajímá mě, jak náročné je vytvořit modely a textury. Já se chci bavit. A hru jsem dohrál vyloženě z nudy a zvědavosti na rozuzlení vcelku slušně vyhlížejícího příběhu. Opravdu se nedivím, jestli někdo přirovnává tento díl k sérii Moorhuhn. Slušné východisko bych viděl alespoň v pokročilé fyzice a destrukčním modelu, který by rozhodně potěšil víc, než jen létající bordel a třísky. Nikdo zaujatý tu není, CoD mám rád, ale Tryearch se májí ještě hodně co učit na to, že si berou pod svá křídla takovou značku jako je Call of Duty. -> 6/10
    • Ale no tak tyhle argumenty o tom zkus si něco vytvořit a potom kritizuj je blbost. Hry jsou dělané pro hráče a proto je můžeme hodnotit. A je mi líto ale musim se smát tvému výroku že CoD patří k tomu nejlepšímu. CoD je sračka 100krát jinak kvalita už několik dílů nestojí za nic žádné změny pořád stejný engine a i stejná grafika která je už prostě trapná. Když tě nebaví číst názor někoho jiného tak to jednoduše nečti nikdo tě přeci k tomu nenutí. Po všech těch recenzích ve kterých jsou většinou přehlíženy zásadní chyby jen proto že si na to novináři zvykli je tohle pěkná změna. Ta "lama" jak ty píšeš má větší koule než většina novinářů kteří nechtějí vybočovat z řady.
      • CoD je silná značka, kvalitní, ano a jsem si vědom, že je to můj názor. Sám mám raději díly od Infinity Ward, než od Treyarchu, ale nebudu kritizovat grafiku, která je stále na dobré úrovni. Když je to dle tvého názoru "sračka", tak proč to hraješ? A jestli hodláš argumentovat tím, že si to ani nedohrál, tak pak bych nechápal, proč hru hodnotíš. Věř tomu, že se nebojím udělit ani já ve svých recenzích špatné hodnocení, když si to hra zaslouží. Jen mě přijde dost absurdní, že recenzuje hru někdo, kdo má vůči ní i vůči celé sérii averzi. Je tu vidět absolutní nechuť k této hře.. takže mi tady nemluv o tom, že tu někdo má koule než většina novinářů.

        PS: zkus a pak kritizuj má co do sebe, každý to bere jinak. A jestli se ti taková grafika nelíbí, tak vlastně nemusíš hrát tak 90% her, které mají grafiku na stejné úrovni :)
        • Tohle už se nedá číst.
          1. CoD je silná značka, ale nevděčí za to kvalitě, ta totiž zůstala u CoD 4. Tady jde jenom o marketing. Copak ti není divné, že hra, která ná průměrné hodnocení 70-80% je nejprodávanější hrou v historii???
          2. Grafika a celková technická stránka CoD je už dlouho značně zastaralá, jen musíš pořádně otevřít oči a sejít már metrů z vytyčené cestičky. Textury jsou rozmazané, modely okolí (zbraně, vozidla atd.) by stačily před 4 roky a absence pořádných světelných efektů tomu taky moc nepřidá. Navíc hry nemají vůbec žádnou fyziku, všechny pády, zásahy a nárazy jsou jenom naskriptované.
          3. A nenapadlo tě, že ta verze vůči hře je z jeho vlastních zkušeností se hrou??? Proč by měl hru hodnotit jenom fanda předchozích dílů???
          4. Technika "zkus a pak kritizuj" je v tomhle případě naprosto zcestná. Vývojáři jsou placení za to, aby odvedli svou práci, kterou nejspíš studovali a mají v ní i praxi. Takové lidi můžeš srovnávat jen s jinými z jejich branže, a při srování s ostatními hrami (tedy srovnání výsledků různých vývojářů) vypadá CoD docela hnusně, a to je u hry, která je skoro interaktivním filmem, dost poznat. Nemůžeš někomu říct, aby si zkusil udělat pořádnou mapu ve hře a pak až může kritizovat. To bych ti taky mohl říct, že nemáš kritizovat hokejisty, ale máš vzít brusle jít si to vyzkoušet sám.
    • Robotron3
      Co je to herni vyvojarstvi? *1*
      • byznys :) kde bohuzel nespíš tak casto jak bys chtel a ta sranda a nadsení te taky brzy přejde.
        • Robotron3
          A ses si jistej, ze je to herni vyvojarstvi? Ja jen, ze o takovem oboru jsem v zivote neslysel *3*
          • jelikož se v tom pohybuji, věř že vím o čem mluvím ;)
            • Robotron3
              devilfiend: No defakto jsi se chlubil uz tim, ze se pohybujes v oboru herniho vyvojarstvi, takze je velka skoda, ze nehces napsat, na cem si treba pracoval. Ono je to dost podstatne, clovek hned vi, s kym ma tu cest...
            • Nejsem ten typ cloveka co se chlubi. A dokazovat nic nepotrebuji, kdo neveri at neveri, me to nijak vadit nebude ;)
            • Robotron3
              devilfiend: No on totiz termin herni vyvojarstvi hlavne vubec neexistuje. Kdyz tvrdis, ze se v oboru pohybujes, mel bys byt schopen to nejakym zpusobem dokazat, nebo aspon rici na cem jsi pracoval a tak (to se nechces ani pochlubit? Kdyz uz to tak pekne zminujes, ze pracujes v hernim vyvojarstvi?) :)
            • Nikdo nemluvil o tom, ze tomu tak někdo rika, ale ano, je to herni vyvojarstvi. Chces-li tomu rikat treba "tvorba videoher", to je preci jedno ne? rika se, ze pracujes v hernim průmyslu. Hrátky se slovy :). Řekl jsem, že se v tom pohybuji, netvrdil jsem tedy nic co píšeš, takže se k položené otázce nebudu vyjadřovat. A nemysli si, nechci tu dělat chytrolína, na to je nas tu trochu moc ;)
            • Robotron3
              A to jako fakt, kdyz ses herni vyvojar, tak vy tam mezi sebou v nejake firme rikate, ze pracujete v hernim vyvojarstvi? No dobre, kdyz ses teda herni vyvojar... A v jakem studiu pracujes, jestli se mohu zeptat?
  • pride mi to kus dovne preco ked autor tejto recenzie hral vlastne COD ked mu je zo vsetkych dielov nanic..... ked sa mi neaka hra nepaci tka nehram ju vobec a ne to este vsteky jej casti ... to iste mne sa nepaci wow a nikdy som to ani nestiahol ani nehral vobec nic som zaujaty voc tej hre tak preco sa radsej nevyhnut tej hre ktoru neznsam ako ju oznacit za hnus blost a podobne veci... to je moj nazor
    • ono obcas nie je na skodu dat serii alebo hre, ktoru si myslis, ze neznasas, sancu... nikdy nevies, mozno ta niecim zaujme, co si necakal... ale je pravda, ze do takehoto "dania" sance sa nesmie vstupovat s negativnou predpojatostou, lebo potom jasne, ze sa to nebude lubit...

      ak napriek snahe mat rad niektoru hru a hladani pozitiv hra cloveka aj tak sklame, no tak nech ju odlozi

      ale hej, suhlasim v tom bode, ze ked je niekto zaujaty voci niecomu, alebo povazuje cely subor veci za blbost, tak nema naozaj zmysel, aby to recenzoval... to je akoby zaryty death metalista, co z duse neznasa vsetok power metal, ktory je podla neho totalny odpad lebo toto a tamto, tak by nemal pisat recenzie na power metal, pretoze je vopred jasne, ze nechape, o com ten styl je, resp. nevie v nom hladat pozitiva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší