Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je siiiiilaaa... Panove a ehm.. panove ono je to vlastne takhle - KDO HRAL PRVNI COD 1 JE TO PRO NEJ NEJLEPSI DIL KDO HRAL JAKO PRVNI MW JE TO PRO NE BEST ATD... S timhle se nehodlam hadat. sokujou me ty s prominutim idioti co bez duvodu melou nesmyslnej sajrajt, ano, ano Activision to dela hlavne kvuli prachum ale lidem se to libi, po pribehovych lahudkach si moc kazdy hardcore gamer chce trosku zastrilet v multu ci v SP... nejradsi bych 2x COD 1 rok. a VETSINOU ty co odsuzuji MW ho ani nedohrali. Zni to divne ale je to muj nazor - KDO MW2 hodnotil spatne po dohrani kampane a ziskani levlu 70 KDOOO? nikdo, maly deti jsou ti co to odsuzuji.

    PS: autor recenze se preklep, vsechny jeho slova pasuji k extremne nepovedenemu multu v BO aspon oproti MW2, SP byla fajn
    • nic ve zlym,ale podle me jsou to prave ty deti kdo tu hru hrajou nejvic :-P.
      A Cod 2x do roka,tak na to se uz ani neda nic rict :-D
      PS:pokud je na tahle hre aspon neco trochu dobreho ,tak je to prave ten MP(v podstate furt to stejny od MW) ,SP je tragedie podle me
    • Laskavě tu nenadávej lidem že jsou idioti jen proto že poznají kvalitu a hodnotí hru tak jak si zaslouží. Je to odpad po všech stránkách mam sice taky rád hry na odreagování ale tohle je už extrémní kravina. To co je pro jiné vývojáře normální jako třeba zlepšovat kvalitu svých her vyvýjet nové enginy a já nevim co ještě tak na to tady prostě serou. Tahle hra je na úrovni stříleček co se prodávají v trafikách jediný důvod proč si to kupují každý rok miliony lidí je ten že je na tom připláclý nápis Call of Duty bez toho by po tom ani pes neštěkl.
  • Tak to je siiiiilaaa... Panove a ehm.. panove ono je to vlastne takhle - KDO HRAL PRVNI COD 1 JE TO PRO NEJ NEJLEPSI DIL KDO HRAL JAKO PRVNI MW JE TO PRO NE BEST ATD... S timhle se nehodlam hadat. sokujou me ty s prominutim idioti co bez duvodu melou nesmyslnej sajrajt, ano, ano Activision to dela hlavne kvuli prachum ale lidem se to libi, po pribehovych lahudkach si moc kazdy hardcore gamer chce trosku zastrilet v multu ci v SP... nejradsi bych 2x COD 1 rok. a VETSINOU ty co odsuzuji MW ho ani nedohrali. Zni to divne ale je to muj nazor - KDO MW2 hodnotil spatne po dohrani kampane a ziskani levlu 70 KDOOO? nikdo, maly deti jsou ti co to odsuzuji.
  • Ja se picnu pry ani dvere ze se v cod 7 neotevyrji hral jste to vubec nekdy to me rosekava.
    Ja jsem to hral a je to super.
    spis byste se meli starat aby aspon do ctyr dnu byly novy recenze.
  • Za sebe můžu říct asi tolik: CoD, i přes zastoupený SP, je především o MP, který umožňuje hodiny a hodiny zábavy s přáteli na TS, Skype či jiném komunikátoru. Tedy alespoň tomu tak bývalo. Všemu učinil přítrž až MW2 s nepochopitelnou koncepcí IWnet, odfláknutou komunitní podporou a celkově přepálený i samotný MP obsahující hromady nesmyslných "perků" a "vychytávek", které odporují logice. Oproti tomu musím uznat, že poslední SP, který mě ze série CoD bavil, byl právě ten z MW2 (pominu-li World at war, který se Treyarchu rovněž příliš nepovedl). Ano, je to přepálené neskutečným způsobem, ale tak nějak mě to vzalo díky příběhu a filmovým pasážím, které byly velmi povedené. Potud tedy polemika s recenzí. Se zbytkem naprosto souhlasím. Black Ops je neskutečné utrpení, FPS, která hráči neposkytuje byť jen letmý náznak možnosti použít taktiku, alternativní cestu, vydechnout si. Zkrátka vše to, co je v recenzi uvedeno k Black Ops, je dle mého názoru bezezbytku pravda. Pokud bych pak měl srovnávat s některými nedávno vydanými hrami podobného ražení, pak dle mého názoru je např. takový MoH mnohem vydařenějším počinem. O Bad Company ani nemluvě...
  • zavedte tu prosim ako podmienku registracie legalne meno z vekom a mailom aby bolo vidiet preco hravaju deti hry ktore maju hrat len dospele osoby ...

    tato hra je absolutne o nicom a cisty srotovnik si mozem zahrat aj zadara na akejkolvek free hre... plne sa stotoznujem s recenzentom, ten pribeh je tak nezmyselny ze ani viac byt nemoze... to bolo nadavania na moh a teraz sa nejak karta prevracia hahahha...
  • blalalalaalalalalalalalallllllllllllllllllllllllllllllllllallalallalalalaallalalalalalallalll KECXY CSKE|S" K|RU|CCy *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Chudak autor polovina lidi tady by ho asi nejradeji ukamenovala za to ze si dovolil rict o jejich milovane hre ze je to blbost *2*
    • ...a keby hru hodnotil kladne tak by ho ukamenovala ta druha polovina ;)
  • Myslím si, že recenzet vyrostl maximálně na MW2 (u kterého si mi single absolutně zhnusil všude číšícím amerikanismem) což byla první hra, kterou ze série hrál. Celkově o sérii CoD neví nic.. Absolutně neobjektivní recenze. *12*
    • Hrál jsem všechny díly kromě konzolové trojky. Jednička se mi ještě líbila, pak už to šlo do kopru. Nesnažil jsem se o objektivitu, ale o vyjádření svého názoru, od toho myslim čtenářské recenze jsou...
      • Tohle není recenze, to je ublíženecký výkřik do tmy. A HLAVNĚ... vůbec neobsahuje zhodnocení multiplayeru.
      • Možná to je ten problém. Jak už z názvu rubriky vyplývá, má se jednat o recenzi. Recenze má být objektivní, zaměřená na fakta, má recenzovaný objekt zhodnotit jako celek. K vylívání srdíčka slouží jiné stylistické útvary (různá zamyšlení, komentáře atd.). Vytvořit skutečně kvalitní recenzi (a tedy být i kvalitním a uznávaným recenzentem) není žádná sranda. Ale, jak píši výše, v rámci žánru akčních her a FPS Black Ops jistě představují zklamání a celkové pojetí kampaně je až otřesné...
  • CoD je sracka (bodka)

    do posledneho pismena suhlasim s recenzentom.
  • "Takže věci, které budu poslednímu dílu vyčítat, víceméně platí i pro jakoukoli starší CoD hru a téměř určitě budou platit i pro všechny následující." - Jde vidět že "pán recenzant" zřejmě nehrál první díl, který doteď považuju za jednu z nejlepších FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit