Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Píšu tu malé deti že MW2 a BO je best, len škoda že tie malé deti nehrali CALL OF DUTY 1 a CALL OF DUTY: United Offensive (vtedy asi ešte neboli ani na svete) - prosím pekne, na tú dobu to boli hry, ktoré sa hrali nonstop v multiplayeri a vyžadovali skill - žiadne UAV, ani signalizácia zásahu, žiadny ukazovateľ granátu, žiadne regeneračné zdravie - to bola hra pre 15 + ľudí, bohužiaľ COD séria dnes je pre 10 ročné deti ktoré to kupujú po miliónoch. TEN KTO NEHRAL COD1 TAK TEN NEMÁ PRÁVO HOVORIŤ, ŽE BO JE BEST , lebo keby ste ho hrali, tak tvrdíte to čo ja, že je to sračka najväčšieho kalibru, iba to sprasilo značku COD, to že nový COD vychádza každý rok jednoznačne neprospieva tejto hre, ale peňaženkám v ACTIVISIONU asi hej.
    • Já nevím, ale větu "BO je best" jsem v celé diskuzi neviděl ani jednou... Je to zkrátka slušná FPS, kterou jsem jednou dohrál a zapomenul. A narozdíl od autora článku legálně. První COD jsem hrál prakticky v den vydání (bylo mi tehdy 24 let) a hned jsem poznal, že se jedná o něco vyjímečného a doporučoval jsem hru svým známým...
      • Zrovna best tu myslim nebylo ale objevilo se tu pár stvoření co to nazývalo jako jednu z nejlepších her nebo že patří k tomu nejlepšímu.
    • Jojo to byly časy CoD 1 a UO jsem hrál nedavno a zase mě to chytlo stejně jako před cca sedmi lety když to byla novinka.
      • Tak tak, je to kvalita, ktorá sa len tak ľahko neokuká a neprehrá. Keď vyšla CoD2 tak som bol dosť znechutený tým zjednodušením hry, hlavne s tým zdravím. Nechytilo ma to, potom prišla CoD4 , síce bola na takom istom princípe ako CoD2 ale prekvapivo sa hrala dobre, no a to čo nasleduje po CoD4 je už len veľká priepasť herného priemyslu...
        • Presne, CoD2 bola prva hra ktora priniesla/inovovala tento sposob "zdravi"- ziadny health bar. Aj mne sa vtedy znepacila a dodnes ju koli tomu preklinam(ze ostatni to potom zacali kopirovat). Nicmene United Offensive ma tiez znechutila koli preskryptovanej kampani - bolo to hrozne stacilo na meter zabocit z hlavnej cesty alebo na par sekund nepocuvnut rozkazy a dostal si neviditelnu ranu/death/reload. CoD1 bola jedina opravdu skvela hra v serii(CoD3 na konsole som neskusal).
  • Da Derp Dee Derp Da Teetley Derpee Derpee Dumb

    Derp
  • S autorem recenze musím částečně souhlasit. Bez jakýchkoliv debat mi přijde BO jako nejhorší díl série. Nejsem masochista a tak mě zabíjení milionů kdovíjak nebere. Z celkové recenze však cítím silnou zaujatost vůči sérii COD. Je sice pěkné že kritizuje tunelovost a lineárnost, která je s celou sérií spojená, ale to k tomu prostě patří. Je to jakobyste chtěli kritizovat FIFU, že v ní můžete hrát "jenom" fotbal, nebo NHL kde je "jenom" hokej. Lineárnost byla vždy velkým neduhem COD, ale vždy ji vyvažoval skvěle zpracovaný příběh. Ano, hra je to mizerná, ale plivat kvůli jednumu šplápnutí vedle na celou sérii? To mi přijde jako přehnaná reakce.
    • Suhlasim s tebou, akurat si myslim ze ta linearnost by sa dala(a po tolkych dieloch mala) spravit. Nechcem aby to bolo dalsie GTA to nie, skor nieco ako FarCry1 kde mas v podstate nekonece moznosti k cielu, otvorenu velku mapu atd.. Pred 10 rokmi mali hry lepsi level-design a gameplay, koho by to vtedy napadlo ze dnes sa vsetko zameria len na produkcne hodnoty.
  • Bavil jsem se s par kamosema o tehle hre a vsichni jsme se shodli ze nas to bavilo + - stejne jako MW2. Nechapu, asi jen proto ze je to od Treyarch tak to bude kazdej druhej nenavidet. Haters Gonna Hate!
  • Inak len tak medzi rečou, skúšal som pridať sem vlastnú recenziu a tak trochu (dosť) ma prekvapil fakt, že počet znakov je obmedzený na 10000. To sa potom ani nečudujem, že sa tu nemôže objaviť skutočne kvalitná čitateľská recenzia.
    • matt
      Světe div se, ale čtenářská recenze se opravdu nemůže napsat mezi komentáře k jiné čtenářské recenzi *3*
      • haha lol to nemalo chybu >> +1 ;))))))
        • matt
          Bohužel jo. Zjistil jsem, co tím týpek myslel. Špatně jsem ho pochopil. Je možnost napsat čtenářskou recenzi, přehlédl jsem tu záložku.. Beru zpět svůj předchozí koment a omlouvám se za něj.
  • "Počet fanoušků Games.cz na Facebooku se zvedl o další stovku, což znamená, že vydáváme další čtenářskou recenzi, jak jsme na začátku slíbili. A pořád platí, že k tomu do budoucna přistoupíme pokaždé, když se počet našich fanoušků na Facebooku zvedne o 100. A nyní již recenze od jay.jay.13 (původní znění najdete zde)."

    wtf? jdětě se bodnout!
  • Tak ono se některým nelíbí že lidé plivou na Treyarch? A čemu se divíte jediný co se jim povedlo byl datadisk UO. Všechny ostaní díly byly dost špatný nikdy nepřišli s něčím novým všechno jen kopírovali od ostatních. Třetí díl byl sice fajn ale ve chvíli kdy jsem při hraní zjistil že autoři vypustili ruskou frontu která mě vždy bavila o trochu víc než ty ostatní tak se po chvíli dostavila nuda. Potom tu máme pátý díl a jejich pokus o další 2.sv. válku kde jediná mise která se mi fakt líbila byla ta v oceánu v letadle a to je dost málo. Sice vsadily na změnu prostředí a dali do hry pacifik ale obnovování nepřátel bylo už nesněsitelné a hra vás nikdy nenechala chvíli zastavit a třeba se ji kochat okolím. No a poslední díl ten už dotáhli po úplné demence. Díly od Infinity Ward sice také v posledních několika letech nejsou nic moc ale pořád jsou lepší než to co předvádí Treyarch. U většiny ostatních firem je celkem normální že pro nové díly značně vylepšují nebo dělají úplně nový engine tady to ale neplatí a už je to dost trapný. A vy se pořád divíte proč lidé na Treyarch plivou? Vzhledem k tomu co předvádí je to oprávněný postoj. Jediná naděje pro další díly CoD je ten nový tým co byl do projektu přibrán ale to asi moc nepomůže i když uvidíme no. S každým dílem si říkám že už to snad ani nemůže být horší ale opak je pravdou. Víc nepřátel, víc výbuchů, víc munice co sebou tahnete a tohle všechno a plno dalších věcí z toho dělá směšnou komediální hru při které jen kroutíte hlavou a nevěřícně koukáte na to jak se ještě tahle značka dá skazit.
    • matt
      Drobnej detail - COD1, UO, COD2, MW1 a MW2 dělali Infinity Ward.. COD3 (pro konzole), COD:WaW a COD:BO dělali Treyarch *3*
      • Došlo u tebe k omylu možná z toho důvodu že UO dělalo Gray Matter Studios z něhož poté vznikl Treyarch proto i na na jejich stránkách tuto hru najdeš mezi jejich produkty.
        • matt
          Na český wiki je psaný jako tvůrce Infinity Ward, ale známe českou wiki, v tomto případě selhala a já s ní. Na anglické wiki je psané, že tvůrce je opravdu Grey Matter studio, tudíž se omlouvám za disorientaci - Keny11 má naprostou pravdu.
      • COD: UO dělali jako datadisk k 1. dílu Treyarch. Podle mě má dodnes nepřekonanou kampaň ze všech COD.
      • pokud vim tak UO dělal Treyarch.
  • No tak účel to splnilo, článek přilákal řadu diskutujících (=bakšíš), autor vyjádřil svůj názor, ale co je nejzajímavější, to je to kvantum emocí, proti kterejm je Ordinace v Růžový zahradě společně s románama Danielle Steel (či jak se to píše, ta pinda s tim Prstýnkem a atd) jen slabym čajíčkem. Vivat CoD8,9,10,...20!

    Protože některé série nezemřou, dokavaď se nevypaří hmatatelná hysterie.
    • A když tě na hard zasáhne granát tak tě ten obleček seškvaří do hranatý kuličky.
    • CoD 20 tímhle tempem už nebude 3D ale jen plošinovka ve které budou z poza keřů a zdí vykukovat nepřátelé a my je budeme kosit po milionech.
      • to bude právě megamaso 3D, ke hře dostaneš i interaktivní bazuku a obleček, kterej do tebe na znamení zásahu bude pouštět 220 *3*
        • A ta bazuka bude mít neomezený počet munice aby jsi se nemusel obtěžovat s doplňováním. A na hard obtížnost do tebe bude ten obleček pouštět rovnou 380 voltů aby to bylo zajímavější.
  • hra to není nejlepší ale je mi jasný že autor recenzent nebude...
  • Nechapu. Hra neni vubec spatna. To ze v ni nejsou nejake novinky a nema to extra strhujici dej, jeste neni duvod davat 3/10. Kazdej je chytrej jak radio a kritizuje Tryarch . Ale kazdej si to zahraje az do konce. TO samy je s Mafii 2. Tenhle COD je lehky nadprumerna hra. Zadny propadak ani nic podobnyho. Propadak je podle me NFS. TO je absolutne o nicem.
    • hru jsem nedohrál, asi v polovině šla z disku pryč, přesně z důvodů, které recenzent popsal. CoD ani MoH už nejsou co byly. Veškeré situace ve hře jsou dělané jen pro efekt aby hráč otevřel "hubu", ale to pravděpodobně funguje pouze na mladší ročníky. Zajímalo zda se ještě objeví "intelignetní" FPS - poslední svého druhu (na PC) byla pro mě série Half-Life. Obecně, kvalita všech stříleček je také vidět na délce jejich výroby. Dřív se hry vyvíjely roky, dnes tu máme skoro každý rok X-tý díl.
    • Mozna to hrajou dokonce, protoze videji ty penize co to stalo? Taky neodchazim z kina, kdyz se mi na tom filmu neco nezda a to je listek podstatne levnejsi nez hra.
    • Naprosto s tebou ohledne nazoru na kritiku Treyarch souhlasim! Hru jeste nemuzu ohodnotit, ale pripada mi tez, ze kazdej na to plive, jelikoz to jsou prave oni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit