Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fallout ani nikdy nebyl něak o příběhu hlavně né o tom hlavním příběhu ten byl hodně bečkovej.

    Bylo to hlavně o hratelnosti a o prostředí kdy se cestovalo pustinou a vždy vas v ní potkalo něco zpříjemnujicí cestovaní mezi městy. A pak hlavně ty města ktera každé vypadalo jinak a hlavně se v něm řešili jiné věci plus se ješště vzajemně ovlivnovali volby...

    Mohl jsi byt otrokařem pak jsi to měl ale napsano na čele...mohl jsi se stat šampionem v boxu a pak ti všeci ve měste řikali s respektem třeba Velky zly hajzl. Dokonce jsi mohl podvadět a do boxerek si dat "kovadlinu" To pak vedlo že každý ten pruchod hrou měl trošku jiný a pak ty debaty mezi hrači co byli překvapeni jak vše muže mít jiné řešení.

    Pak jsi tvurci uměli udělat legraci samy ze sebe a to hlavně v druhém díle....a tenhle ten mix dělal Fallout tím čim byl...Ano je to i trošku nostalgie ale nabizí něco z tohoto 4 díl ??
  • https://www.youtube.com/watch?v=jz9w0wv9EBw
  • premejslim, jestli tohle video bylo k necemu dobry, pze nic noveho se neukazalo. Ti co to hrali, vsechno uz vi a ti co ne, mohli videt ten prvni gamesplay s Radkem Fridrichem tusim, kde bylo ukazano to same.. takze za me docela zbytecnost.. navic host mlel sem tam blbosti, zvyseni rychlosti u vudea je docela nutna, pze nez se ten clovek vymackne, je zejtra (jeste kdyz porad opakuje ty otazky aby mel cas na rozmysleni omg)
  • alea206
    Engine Van Buren byl koupený firmou, která dělala Gamebryo.
    http://www.ign.com/articles/2017/01/27/obsidian-ceo-reveals-fallout-3-that-never-released-a-ign-unfiltered
  • Na svou dobu byly F1 a F2 dobry, ale kdybych si ted mel vybrat, co mam hrat, dam prednost F4.
    • Ty potřebuješ Ježíše!
  • Sídlo Bethesdy, rok 2004: "Milí zaměstnanci, vítejte na dnešní schůzi. Tématem je náš nákup značky Fallout. Nyní stojíme před úkolem, jakou vytvoříme hru po obsahové stránce. Grafickou stránku řešit nemusíme, máme tady osvědčené Gambryo. Takže, kdo bude hlavní postava? Bille? Ne, ten s těma špičatýma ušima to být nemůže, jestli myslíš elfa. Johne? Trpaslík... to asi taky nebude ono. O čem byly ty původní Fallouty? Co? Postapo. Postaopo?" (10 min. přestávka)

    "Aha, postaopo jako v budoucnosti, kde spadla atomovka a oni tam jako žijou. Jako v tom filmu o těch horách, co mají oči. Co? Jo takhle, jako Mad Max. Už se chytám. Hmm.. Takže zapomeňte hrady, trpaslíky, kouzla. I když cpát prachy do vývoje něčeho, co neumíme.. Franku, je problém ty elfy změnit na nějaké mutanty nebo podobně? Super. Tak máme mutanty. Teď nějaké obludy.. Hele víte co? Prostě předěláme Oblivion, místo jeskyně budou kryty v podzemí, místo hradu města a vesnice, kouzla holt zrušíme a je to. Úkoly? Něco tam naflákejte, ať to tak nějak dává smysl. Nazveme to Fallout 3. A už udělejte přípravu na čtyřku, ať to pak nehoníme. A jdeme na oběd."
    • Já bych tyhle fiktivní rozhovory zakázal pod pokutou pěti set víček aspoň.
    • Bavis se o te stejne firme, ktera udelala jedno nejlepsi fps postapo vsech dob - Terminator Futureshock? :-D Ach ty deti *1*
    • Na poradách, kde je přítomen Todd Howard, je ovšem slovo trpaslík tabu, proto taky v sérii Elder Scrolls žádného nepotkáš *7*
      • 0011
        Hej 11 používám já když píšu nepřihlášený! Ale taky jsem se zasmál +1
      • Paulcz
        https://www.youtube.com/watch?v=bvHE2Scq4Ms :)
      • *15* Teď jsem málem spadl ze židle.
        Jinak samozřejmě nelze Bethesdě vyčítat, že oživila tuhle značku. Jenom si na to mohli zaplatit někoho s mozkem.
  • to že řekl? tak já si to jdu pustit a jakmile to vysloví, klikám na palec dolů *11*
  • takže borec řekne, že původní Fallout nikdy nehrál, ale má načtenou wikinu :D To mě rozbilo. Asi se kouknu na MotoGP a půjdu radit motorkářům jak maj jezdit
    • Kdo nehral F1 tak nemuze ukazovat F4? A proc?
  • F4 je pro mě něco jako spinoff Fallout Tactics, jen v tomhle případě Fallout Action, na klasické fallouty se nechytá ani po třech flaškách Absinthu
    • A seš si jistý, že sis po třech flaškách absinthu nehrál s něčím jiným? *4*
    • Fallout Tactics je muj nejoblibenejsi Fallout
  • F1 – ANO
    F2 – ANO
    F3 – NE!
    FNV – ANO
    F4 – NE!

    Co mají F3 a F4 společného?
    • F1,5 - Ressurrection - ANO
    • 0011
      Nemáš je rád? Ne jasný dělala je Bethesda.... *7* Jako člověk co hrál všechny, tak pro mě jsou nejlepší jednička a tactics. F4 vůbec není špatná hra, příjde mi že lidi mají problém buďto s tím, že se to jmenuje Fallout, nebo s tím, že to dělala Bethesda, novodobý otloukánek klávesnicových bojovníků
      • Lukyz
        Každý má právo na názor. Mě např. štve jak Bethseda kašle / mění lore a z RPG dělá FPS.
        Obsidiani s NV ukázali, že to prostě jde, jenže BT je to u zádele, jelikož se to stejně prodává jak rohlíky *13*
        • 0011
          Co má lore NV společného s lore F 1,2 tactics? Má to lepší příběh než trojka, to nepochybně, ale pořád je to střílečka co kašle na lore původních falloutů až na pár eastereggů, i DLC má NV výborné, o tom žádná ale příběhově do lore původních her zapadají jako kravaťák v obleku do průvodu nudistů. F3 je možná nejhorší fallout, ale to neznamená že to je odpad, který nestojí za pozornost a F4 je mnohem lepší hra než F3 a bavila mě minimálně stejně jako NV
          • Děj NV je zasazen víc než 100 let po původních Falloutech, jakože Fallout 1 je post apo tak NV je spíš post post apo, to podle mě zpracovali dobře, svět je tam trochu civilizovanější a někam se posunul, lidi stavěj nová města, je to míň o survivalu v divočině a víc o "lidských" problémech, což se odráží i v tom zajímavym nečernobílym prokreslení postav ( Caesar co umírá na rakovinu, honorovaný velitel NCR, co se topí v korupci, posílá vojáky na smrt a nakonec spáchá sebevraždu, House atd.) Bohžel v dalších dílech tohle Bethesda zadupala do země, těm je lore u zadku a "uvěřitelný svět" je značka toaletního papíru který nakupuje Howardovic rodina
            • Fallout nemá "uvěřitelný svět", nikdy ho neměl a je otázkou, jestli se o něj vůbec někdy snažil.
      • Mám problém s tím, že je dělala Bethesda. The Elder Scrolls sérii respektuju, s výhradam k slabému příběhu a NPC, což je trademark Bethesdy.

        Ale snažit se s podobným přístupem k tvorbě her navázat na odkaz geniálních F1 a F2, je prostě strašný.

        Nejhorší je, že Bethesda s tím nic neudělá a vlastně ani nemusí, prodává dobře.

        Kdybych hru od Bethesdy přirovnal k ženě, je to jednoznačně zlatokopka. Krásně vypadá, vyzývavě se na vás směje, má skvělou postavu, zdá se, dokonalá. Jenže po chvíli přijdete na to, že jde po penězích, neumí vařit a je úplně hloupá. *1*
        • 0011
          Já to vidím takhle - legendární statut původních her jim nikdo nevezme ale bez Bethesdy by nevznikly zábavné openworld střílečky ze světa falloutu. A hlavně bez F3 by notoričtí "pokračovači" Obsidian nikdy neudělali NV, kdyby neměli k dispozici engine, assety a licenci od Bethesdy. Příběh oni umí když jim někdo připraví to ostatní okolo *1*
      • ... a nebo s tím, že vydala hru, kterou pojmenovala Fallout, dala tam některé věci, které byly ve Falloutu, ale není to fallout?
        • Pro tebe to není Fallout, pro jiné je.
    • RKD - Ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit