Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lima
    Obdivuju lidi, kteří při hraní dokážou ještě plynule mluvit, bez zaškobrtávání, a ještě to má nějaký obsah, hlavu a patu. A to dnešní host dokázal v pohodě.
  • Tilwaen
    Příjemný gamesplay, Marek mluvil plynule a zajímavě *4*
    • nevtirej se, troli blbko
  • Inquisitor
    Chudák Pavel pod návalem informací ani nestačil číst dotazy. To zoufalství :D
  • hru samotnou nemusim, ale povidani bylo velmi pekne.
    dobra prace :)
    jsem zvedavy na dalsi povidani o warhammeru, nebo i jinem tematu, protoze zajimavych informaci bylo hodne.
  • Ve War Thunderu už mám pár hodin natankováno. Z hlediska herního jsem se pochopitelně skoro nic nového nedozvěděl, zakomponování historických vsuvek a skvělé komentování hosta však z gamesplaye vytvořilo velmi příjemnou podívanou. :)
  • Coffin.Corner
    Fakt moc pěknej letsplay. I když většina informací pro mě nebyla ničím novým, tak borec se přesto dobře poslouchal a obdivuju jeho umění mluvit a přitom hrát s přehledem a s takovou zdánlivou lehkostí ničit protivníky *4*
    • jj, strilel od boku lip jak harmonika *5*
  • Za mě parádní hra. Pěkná grafika i fyzika, slušná optimalizace, stabilní matche. I ve free módu si užijete spoustu zábavy a můžete být úspěšní aniž byste do toho vrazili jedinou korunu. A vlastně pak máte větší radost, když se vám po nějaké době podaří odemknout třeba další stroj. Díky penězům můžete urychlit vývoj, nebo vytunit rychleji posádku, což vám oproti free hráčům dá jistou výhodu, ale rozhodně to není pay to win, free to su.ck. Já osobně jsem do toho během roku vrazil asi pětikilo a nyní už tu potřebu nemám. Ale je pravda, že pro někoho to může být droga a ten model je prostě nastavený tak, že vás to pak láká utrácet dál a dál. Musíte mít ale záklopku a uvědomit si, že je to prostě jen hra.
  • Llour
    Žádné P2W to není. Peníze akorát hru uspíší, ale jaký to má význam, když cílem hry je hrát. Já si premiák pořídím akorát 2krát do roka na celkem 180 dní když mají akci, takže mě to vyjde na cca 19 euro za ten rok (což je jak nějaké DLC). A v klídku si stihnu vyexpit stroje, které chci.
    • Tak třeba dekorace na tanky.
      Když hraješ reální bitvy. S nimi máš VELKOU výhodu, ale ke koupi je nabízejí JEN ZA REÁLNÍ PENÍZE. ;) ( pay to win ;) )
      To je třeba jen jedna věc. .......
      • solomon.short
        a co je nam po decku co ani neumi cesky?
      • Co myslis, jak moc velkej problem je si nahodit custom textury? Funguje to ve WOTku, funguje i ve WT.

        Vetsi problem muze byt treba to, ze ve wot ses bez premiaku od T8+ v minusu at hrajes jak chces. Coz sice neznamena, ze si nemuzes nahrabat na nizsich tierech, ale je to minimalne vopruz. nevim jak u wt.
        • ty custom textury jdou vypnout v menu
      • nope, dekorace jsou vidět jen na blízko, aby neposkytovaly hráčům výhodu

        a dál?
        • wenceslaus
          Na blízko.. zhruba na kontaktní vzdálenost polovin map.
          Navíc v optice se zase renderují.

          V SB/RB to může pomoct
  • má někdo odkaz na původní video, které zmiňujou borci na začátku videa o tom jak to s Honzou Olejníkem pojebali? :-) Dík
    • už jsem našel https://www.youtube.com/watch?v=pxRnOIESQFo
  • Marek je zkušený hráč, to je vidět. Jen bych chtěl podotknout něco k jeho výtce stran snahy Gaijinu vyrejžovat na každé "hloupé" vlaječce na stroj 2,5 eura. Uvědomte si prosím, že ČR je po ekonomické stránce malý píseček a kupní síla obyvatelstva je prostě mnohem menší, než v dalších zemích EU. ČR je zkrátka kolonie. Zde se opravdu Gaijin zaměřuje řekněme třeba na hráče z Německa, kde 2,5 Eura při jejich mzdách, je naprosty pakatel....
    • My máme aspoň kliku, že je tam furt zadara kulatá česká vlajka z letadel, pokud nejsi citlivka, co by z umístění znaku z RAF na tank šla do mdlob *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit