Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj díky *4*
  • sympatickej macek
  • http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=11506
  • aha už jsem to našel na videu
  • tak britská mládež (hooligans) jezdí do Prahy chlastat na víkendy, protože i s letenkou je to vyjde levněji než chlastat doma
  • Jako ze bych priletel z Britanie zahrat hru v Praze? *15*
  • nevíte někdo, jak přepnu tu hru do češtiny? Vůbec jsem netušil, že ta hra se dá hrát i v češtině... nebo to lze nastavit jedině v instalaci?
  • já jsem se na to rád podíval. Kvalitníchdiablovek je málo a toto vypadá, že bude jedna z nich. I tvůrci Ponurého úsvitu sami tvrdili, že se o nic originálního nesnaží, že se prostě snaží udělat nové diablo. Diablovky jsou oddechové hry, sednou k tomu, hodinu nebo dvě relaxačně rubat potvory a nemusím sledovat příběh ani se nějak moc namáhat. Vlastně oprava, diablovky bývají lehké na standardní obtížnost, jenže jakmile hru člověk projede jednou, tak se mu odemkne vyšší obtížnost a pak ještě jedna - a tady už nejsou zdaleka všechny buildy životaschopné. Proto tam mají někteří lidé nahrány stovky a stovky hodin. Diablovky jsou na povrchu jednoduché, ale uvnitř mají překvapivě hluboký a návykový systém.

    Příště můžeš hru klidně udělat ty. Já asi ne, do Prahy to mám daleko :-)
  • Mozna by bylo lepsi se priste alespon narychlo kouknout kdyz nekdo bude chtit delat gamesplay o cem ta hra je, protoze na tohle jsem nevydrzel koukat dyl jak dvacet minut. Je to opravdu jen klon Diabla v nove grafice. Tohle jsem hral uz nekolikrat pod jinymi nazvy I host na vsechny otazky jak se to lisi odpovidal stylem ''noooo...''.

    Urcite se Vam ozyva vice lidi, kteri by chteli ukazat i nejake originalnejsi hry, ktere by si treba vetsina lidi normalne na steamu ani nekoupila. Tohle mi prislo jako mrhani casem a potencialem ctenarskeho gamesplay.
  • Adolf Hitler v této hře na Steamu nahrál 1861.8 hodin - viz odkaz z článku. Poslední dobou diablovku co jsem hrál byl Titan Quest. Viktor Vran za to nestál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit