Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    ja som jedným z tých, ktorí nevidia v Bloodlines nič výnimočné :) Slabý súbojvoý systém, zbytočnosť obchodov, malé prostredia, a najhoršia je úplná zabugovanosť ešte dnes
    • Vyjmenoval si pár chyb, což nijak nesnižuje ten kvalitní zbytek. Když se budu snažit, tak něco podobnýho vytáhnu na jakoukoliv hru. Jako argument, že díky těmto pár chybám to jakože není ničím výjmečné, to selhává těžkou nelogikou.
    • Tak hlavne si tam mal milion sposobov ako bojovat (proti ludom). Trebars ja som hral za takeho vampira, ktory mal schopnost sposobit ze nepriatelia zacali vracat krv alebo sa vzniesli nad zem a explodovali v krvavej explozii, co bolo dost cool. Uz neviem ako sa ten klan volal. Potom tam bol klan ktory mal moznost manipulovat druhych a ovladnut ich, ze si ta bud nevsimali alebo sa pozabijali navzajom. No ale proti vampirom platili len chladne zbrane.
      Dalsi mali stealth, premenu na vlkodlaka a silny utok nablizko atd.
      Cize obrovska variabilita hrania, tak neviem ako mozes napisat "slaby subojovy system".
      A to nespominam nelinearne moznosti riesenia vedlajsich questov i nelinearne zakoncenia hlavnej pribehovej linky.
    • Si nemůžeš dovolit, budeš krutopřísně vymínuskován od této tvrďácké komunity. Vlastní názor si strč někam, tady jsi se stádem nebo nejsi vůbec...
      • A hle, svůj dojem napsal a nikdo ho za to nezastřelil. A plus/mínus jsou právě ty vlastní názory ostatních, které ti evidentně dělá problém respektovat, takže v prvé řadě bys měl hledat chybu u sebe. Ale to je u notorických vymezovačů vcelku normální, tak se tim nemusíš až tak trápit.
        • hele trotle, proč by měl dostat mínus za názor. Co to je za pošahané vidění světa?
          • Napřed si přečti co ty palce vyjadřují. Máš to na nich napsané.
            • Zdá se, že lol alias Wazza je chorobně fixovaný na plus/mínus.
            • to nepopírám, vím, že LV to dělá taky, ale černý avatar mu schválně naklikával plusy, aby ho diskreditoval.... ten se má co ozývat...
            • LV to dokaze sam :)
            • Všichni ví, že černý avatar je klikač *15* Naklíkával i LVčkovi, aby ho ztrapnil...
            • Mno Wazzíku, je vidět podle tvého brekotu na začátku, jak to pro tebe nic neznamená. *15*
            • Vzhledem k tomu, že jsi to ty, kdo tu začal řešit mínuska, tak mi nezbývá něž poděkovat ti za to, že je pro tebe můj názor tak důležitý.
            • tvůj názor znamená pro mě asi tolik jako tvůj palec dolů...
            • To je tvůj názor na který máš právo. Já mám právo s ním nesouhlasit, takže klikám Nesouhlasím. Pěkný večer.
            • Trolling? Naklikávaní? Naprosto nic! Přesně tak, palce nevyjadřují nic.
  • jeden z najlepšich počinov cz/sk sceni de su ty zlate časi
  • výborná hra-výborné pokračovanie redemptionu ,ale osobne mám radšej redemption hlavne pre ten stredovek..:) práve pretože to začína v súčastnosti som k tomu chvílu musel hladať chut ...ale našiel som a zapáčilo sa mi to napokon.:)
  • Jedno z nejlepších RPG vůbec a řekl bych tak trochu nedoceněné.
    • Mezi RPG co jsem hrál má bezkonkurenčně nejlepší pointu. *1*
  • Krescz
    Nikdy jsem to nedohrál :( Pamatuju si, že jsem jel nádhernou "harley quinn like" malkavianku a nemohl jsem kvuli bugu dokončit úkol a tudíž ani hru samotnou, jediná možnost byla start od znova, tak jsem se na to vykašlal :D Podle mě jedno z nejlepších RPG všech dob, chtělo by to pokračování nebo remake nebo cokoliv *14*
  • DwaR
    čakal som redemption a ono nakoniec chlapáci dali bloodlines. veľká vďaka borci. bloodlines je jedna z mála "retro" hier, ktoré sa mi nikdy nepodarilo dohrať a čakajú na svoju druhú šancu (viem, je to hanba, ale čo už). ale z toho mála, čo si pamätám je to vynikajúca hra. atmosféru niektorých častí si pamätám dodnes...
    GOG dnes zas zarobí.
  • SalemCZ
    takže teď ze všech prodaných kusů na steamů má prachy Valve a Activision?
  • Je dobre ze je tam nova tvar. Ale spatny vyber hry, vsichni to znaji a tim padem je to nuda.
  • dobrý den pánové. V minulích videích Pavel říkal, že budete točit retro z PS1 her. Rád bych vám doporučil nostalgicky Syphon Filter trilogii :)
  • Amylee.Anderson
    Jedna z nejlepších her vůbec, nedokážu ani spočítat, kolikrát jsem to hrála. Hodně mě ovlivnila a dost mě mrzí, že her/filmů s touhle tématikou je málo.
    • říkáš, že se z tebe stala gotička a chutná ti krev jo? :-D není trochu infantilní, nechat se do života ovlivnit HROU? vím (teda doufám!), asi zbytečně provokuju a myslela si to v jiné rovině :)

      Ale taky sem chtěl ve 13 do armády, když jsem hrál poprve před 15 lety Operation Flashpoint.

      Bloodlines mě ani trochu nebavil - měl jsem raději Masquarade Redemption a ten v podstatě jen do půlky - pak se to, jestli si dobře vzpomínám přemístilo někam do moderního ?Londýna? a tam mi to už přišlo teatrálně trapný a nekorespondovalo mi to moc s dobou. Do středověku mi upíři pasovali víc.......takže čtenáři asi došlo, že sem nebyl vodvařenej ani z Wesleyho Snipse v Bladovi
      • Amylee.Anderson
        Ne, to neříkám. Ale mám ráda upírskou tématiku - ale tuhletu Maškarádskou. A to se nedá skoro nikde najít. Buď to je temný a je to starý, nebo to je moderní a je to příšerný. Buď jsou upíři nelidské bestie, nebo jediný, co je na nich upírský je to, že... se dokážou krmit krví? (Stmívání a whatever). Rozhodně to ovlivnilo to, jaký hry mám dodnes ráda a jakou muziku mám ráda. K té hře mám neskutečný vztah, takže i když nevím jak, možná mě ovlivnila i jako osobu.

        Pokud si myslíš, že je infantilní nechat se ovlivnit hrou, tak to je hrozná škoda! Ok, VtM jsou hry z dob, kdy to médium ještě nebylo braný tak vážně, ale dneska? Kdybych řekla, že mě ovlivnila knížka/film, tak se možná ani necukneš. A přitom hry tím, že jsou interaktivní, se dokážou dostat mnohem líp pod kůži.
        • Amylee.Anderson
          Jinak ještě k hudbě. Nikdy jsme se moc nezajímala o World of Darkness, ze kterou VtM vychází, ale kdysi k dávno k tomu někdo zkompiloval muziku a fakt výborná!

          https://youtu.be/rVcPUUQZ2hQ?list=PL7B8C09DFF2A4418C
          • 2 Amyle
            trošku jsem zaprovokoval - ale v dobrém :) ale to z textu nevycítíš, kdybys mě slyšla, tak by jsi poznala, že mám čtverácký tón.

            K tomu nechat se inspirovat hrou nebo filmem - v základní myšlence s tebou Amylee souhlasím, proč ne, ale v porovnání s knihou??? já teda nevím, ale mám od mala bohatou fantazii, SVOJÍ SUBJEKTIVNÍ.....té se nevyrovná žádný Jackson, Spielberg, Tarantino ani Kubrick - ti budou vždy prezentovat SVOJÍ fantazii, zákonitě tak musíš převzít JEJICH pohled, to samé s hrou.

            Moje vzpomínky z dětství a mojí fantazii při čtení plácnu třeba Hobita, Třech kamarádů, Hlavy XX, Doktora Živaga nebo např. Pána Prstenů nemá šanci filmová adaptace nikdy přebít - je to pro mě v lepším případě JEN stravitelný film, který se docela povedl......ale pro lidi, co za celý život přečetly dvě knížky (a to ještě kvůli povinné četbě na základní škole), tam chápu, že těm stačí to co jim prezentují jiní....protože jejich fantazie stojí a padá na tom, že si dokážou v hlavě představit v lepším případě, jak š*kají svojí MILF třídní. Neber to prosím jako útok na tvojí osobu, píšu to obecně - snad to tak chápeš :)
            • Amylee.Anderson
              Přijde mi, že do sebe trochu motáš dvě věci, co spolu moc nesouvisí. Něčí příběhy versus pojetí existujícího příběhu někým jiným, než autorem. Původní knížky, film a hry jsou všechno jenom výplodem nějaký "subjektivní fantasie". Chápu, o co ti jde - filmy a hry mají už daný vizuál. A to se ti nemusí líbit. Ale taky skvělý příběh se dá napsat hrozně.

              Vcelku nerada bráním filmy a hry, protože knížky mám moc ráda. Ale možná to je mojí generací, nevím, ale filmy a hry nabízejí mnohem víc, než knížky. A nemyslím si, že to je leností nebo nedostatkem fantasie. Ale některým příběhům až ten vizuál dává krásu - filmy Wese Anderson by bez toho unikátního styly nebyly možná vůbec zajímavý. Zkrátka a dobře: to, co si představuji mi přijde podřadný tomu, že to vidím doopravdy. A pokud se po tom světě můžu skrze avatara pohybovat? To je úžasný.
      • vlastně kecám :-D líbil se mi ve čtrnácti ten piškotékovej cajdák, kterej hrály na každý vesnický didžině

        https://www.youtube.com/watch?v=b43CxpMeUyo , pak jsem začal jezdit na Summer of Love, Creamfileds a Cosmic Trip - a začal jsem se stydět, že mi to přišlo jako deváťákovi taneční :-DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit