Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Todle přeci neni ještě retro *9* Zrovinka to jdu zapnout.
  • Lima
    Jedna z 5 nejlepších her mého dlouhého herního života. Co já se jenom navztekal u questu, kdy musíte hřbitov ochránit před zombíky *2*
    • To mi ani nepřipomínej. Můj plíživej Nosferatu na tomhle questu žalostně selhal.
  • MARTASLJ19
    Tak bez Honzy to RETRO nestojí za nič. Takáto skvelá hra a akurát na nej chýba Honza. Proč...
    • Přesně Jan je hvězda tyhle relace. Bez něj to neni ono.
      • Kto je jan?
        • proc sem vy madari vubec lezete?
          • CRYPT
            Protoze nemaji sve weby v cobolsku...
            • CRYPT
              2SugarCoffeeTeaRumBoom a ted to jeste napis cesky, jsi na ceskem webu, at to nemusim prekladat google translatorem ty cobolaku

              Kdyz si chces prasit neco cobolstinou, mazej na stranky s domenou sk
            • SugarCoffeeTeaRumBoom
              Bež si radšej obuť biele ponožky a sandále a pri skladbách Kabátu a Kryštofa do rána sedieť 3 hodiny pri jednom pive *7*
  • Zapadlý klenot, kdysi sem po dohrání i sesmolil rychlý přehled propracovaného světa
    http://www.postavy.cz/svet/vampire-the-masquerade/
    • kdysi? já tam vidím rok 2013, a jestli jsou pro tebe 4 roky kdysi, tak ti musí být tak 15 :-D
      Jinak článek perfektní! smekám, klobouček a paleček :)
    • Pethulla
      Podle mě, i přes ten technický stav, nejlepší hra vůbec.
      • Tak třeba Deus Ex 1 je lepší, má geniální leveldesign. Ale pokud by si řekl, nejlepší hra o upírech podepíšu to okamžitě.
        • Pethulla
          Tak jasně, osobní žebříček je individuální. Pro mě je tohle o chlup lepší než DE.
  • Kterej klan je ten co vidí do budoucnosti?
  • tuto hru musím ještě dohrát. Vím že jsem to rozehrál a dohrál tak do půlky, jenže pak mi do toho něco vlezlo, asi zkouškové nebo něco podobného, takže jsem to přerušil a už se k tomu nevrátil. Pamatuju si jen výbornou atmosféru a zajímavý příběh.
  • Já myslel, že bude Redemption?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit