Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najviac sa mi lubi, ako sa to snazia spravit co najrealnejsie... ta zima, najst ukryt, to brodenie sa snehom... A potom LARA na pokraji smrti, krocik od uplnej hypothermie kedy by aj vytiahnut zapalovac a nieco zapalit by bola nadludska uloha, nadhodi.. AHA JELEN, JE OBZRATY ALE MOHOL BY SA HODIT NA NIECO INE :D a bez starosti ho zacne drat z koze :D Som jediny komu to pride ABSOLUTNE stupidne? Tiez sa mi nepacilo, ze vsade naokolo boly stromy a haluzky, ale ja som musel dojst k tym dvom v tej vylinajkovanej ceste aby som spustil cool animacku ako to lamem...
    • Jack1947
      Počkat a někdo snad tvrdil že tenhle díl tentokrát bude méně lineární? *7*
    • Je to hra. V jedničce taky nedávalo smysl jak byla Lara chudinka v cutscénách ale když jste hráli kosili jste nepřátele jak v moorhuhnech.
  • Jack1947
    "Na budku od medvěda", hehe no kdyby dostala tak myslím že se z toho už nevyhrabe...

    Jinak to připomíná minulý díl jen se změnou že se to odehrává v zimní scenérii... nu co říct to skolení toho 1nepřítele vypadalo dost komicky... Lara zjevně se bude muset ořívat u ohníčků to je dobrý survival prvek - umrznutí by mohlo být nasnadě.

    Jo, ještě ta časová exkluzivita a faktické vyloučení X360 - to zas není nic moc. Doufám že Lara toho přežije jako minule hrozně moc, kdy po ní pálily šípy s ohněm, stříleli (dobře střílšení už bylo horší) a ona se tam procházela jak někde na promenádě. Když Survival tak pořádně tuhý ne.
  • Na budku od mědvěda? Hned se mi vybavilo tohle :D
    https://www.youtube.com/watch?v=qoNVy759F0U
  • Opravdu to zatím vypadá na úplnou kopírku. "Musím najít úkryt" *1* ani znovu dabovat to nemusí. Ale aby to byla nehratelná nudná lineární hovadina .... Pochybuji. Těším se stejně, pač PRO MĚ byl předchozí díl výborný. Každopádně špetka naděje pro inovace tam je. Ukázali zatím jenom pár minut ze začátku hry. Těžko tam narvou celý obsah hry.
    • Stejne to vsichni hejtujou jen proto ze je to exkluzivka na X One :)
      • PS4 hráči nemusej litovat, protože budou mít Horizon, což bude předpokládám v podstatě kopírka.
        To PC jakožemaster race může plakat :-)
  • Je to jen pretexturovanej predešlej Tomb Raider. Nudna linearni hovadina
    • Po necelých 15ti minutách víš, jak bude vypadat celá hra? Smekám před tebou *3*
    • Je fajn, že ty tu "hovadinu" hrát nebudeš, velmi se mi ulevilo!!! Ale já si ji v listopadu teda rohodně s chutí zahraju velmi rád za tebe a litovat se u toho rozhodně nebudu....
  • Je to pro mě zklamání, protože od minulého dílu tam není kromě příběhu opravdu nic nového.
    offtopic. už mám předběžně stáhnutý Batman Arkham Knight velikost 33.7GB :-D
    • RodneY55
      Ty jsi to uz hral, ze to vis, nebo mas doma vesteckou kouli ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit