Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně mě štve, že skoro žádná moderní hra ještě nevyřešila to hnusné doskakování textur apod.
    To je úplná pěst na oko a radši bych bral horší grafiku. Nejhorší to je/bylo u Army 3, strašně mě to při hraní ruší a nemůžu se pořádně soustředit. A to bych si třeba Amu 3 hrozně rád koupil, no škoda...
    Ale zase musím říct, že Frostbite patří mezi ty lepší enginy, žádný jiný nenabízí tak pěknou grafiku při celkem dost dobré optimalizaci, ale i tak bych čekal, že to doskakování v 2016 bude vyřešeno...
    • C-BEAM
      mně spíše chybí fyzikálně korektní animace postav, grafika může být realistická a dokonalá jak chce ale pokud tam budou postavy skákat a pohybovat se jako papírový panáčci tak je to všechno zbytečné.

      a doskakování textur se historicky neeliminovalo protože sice narůstá výkon procesoru i grafických karet ale zároveň rychle narostlo rozlišení textur a jejich počet, přičemž výkon pevných disků rostl pomalu. Je třeba koupit rychlý SSD a grafickou kartu s dostatkem paměti.
      • Jj s tou fyzikou máš taky pravdu.
        Já právě ze začátku (před pár lety) myslel, že bude chyba na mojí straně a mám slabší komponenty, ale pak jsem viděl videa, kde měli hráči i nejlepší možné počítače a stejně tam to doskakování vždy bylo.
    • optimalizace. tezko muzes streamovat vsechny textury v maximalnim rozliseni zaraz. pak by ten streaming postradal smysl. muzes to ovlivnit jen leveldesignem nebo silnejsim hardwarem.
    • Je vůbec tajímavý, že se najde někdo s takovou fóbií z doskakování, že kvůli tomu nechce hrát nějaký hry. :D Samotný titul je ještě v určité fázi, ale i tak to při těchto otevřených hrách možná ani jinak nejde. Expert však nejsem, třeba to někdo lépe osvětlí. Já bych hádal, že to bude asi nějak souviset se žraním výkonu a právě tou optimalizací. Vem si sám, zobrazovat nitky na pytlu s pískem v barikádě nebo jakejsi keř až do lístků v detailu, když jsou čtyři kilometry z dohledu hráče, který se tam navíc pohybuje jinde s dalším množstvím jiných objektů poněkud postrádá důležitost v zobrazení.
      • Tak já bych si Amu koupil hlavně kvůli multiplayeru a tam by mi to opravdu vadilo. Jelikož musím podat nejlepší možný výkon a sleduji na mapě každý pohyb, jenže když pak zjistím, že místo vojáka se jinak vykreslil šutr... :D To je jen příklad, prostě je to rušivý element, když se ti najednou zobrazí něco, co si předtím viděl jinak, nebo téměř neviděl.
        Kvůli optimalizaci to určitě bude, ale právě už bych čekal, po letech, že nějak přijdou na plynulou návaznost a textury se nebudou měnit před očima.

        Jinak díky všem za reakce, i těm, na které jsem nezareagoval.
    • co by na tom řešili? vždyť právě to dělá hru "plynulou" hejbe se to 60fps a co na tom, že jen díky tomu ,že tam plácnou hodně low-res texturu však jak se obraz "zastaví" doskočí tam hires takže se můžou paskvilem chvástat jak to má úžasnou detailní grafiku a běží to 60fps *11* *10* *16*
  • Tyjo jsem nemoh jak tam tankem strilel na ten ztrouchnivelej domek a jedine co to udelalo trochu ocouzena zed, kulomet ten neudelal snad vubec nic... To je k placi kam se za tolik let strliecky nikam neposunuly *11* *16*
  • Morraw
    Jo to já už mám předobjednanou sběratelku a objednal jsem si i nějaké modely tanků. Letošní BF si chci užít opravdu naplno. Ten audivizuál je prostě úžasný a jestli tam všichni budou běhat se samopaly a tanky jezdit jako osobní auta mi nevadí. Takový A7V jezdil rychlostí v průměru 10km/h. To by se vám líbilo ? Nebo chcete aby se tanky zasekávaly běžně v zákopech? Buď to bude simulace nebo arkáda. Cokoliv mezi tím bude mít vždy sklony k arkádě.
    Osobně se ještě těším na Batallion 1944, který mi připomíná staré dobré časy MoH:AA a nebo si střihnu Red Ochestru. Ještě že máme tolik možností, že?
    • Konecne rozumny nazor tady!
  • heh, tak nenchal jsem se trailerem oblbnout a koukam semmel pravdu, no maj jeste co delat do vydani. nicmene po battlefrontu uz me to zas tak neprekvapuje
  • Krescz
    lol tak nic, jak jsem viděl ten samopal s puškohledem *1* *11*
    • veru ja by som tam dal skôr laserový zameriavač :D
  • To UI vypadá až moc moderně, stejně nepatřičně jako to v Assassins creed. tak snad se ještě změní. Hratelnost je fajn, ty samopaly snad nebudou tak šílený.
  • stoupeek
    Je to jen můj pocit, že ten ženský hlas, který oznamuje zabrání kontrolního bodu atd., hrozně kazí atmosféru. Já bych si teda představil mužský hlas z vysílačky. Tohle mi tam fakt nesedí.

    Jinak z mýho pohledu mě to vůbec neláká. Doufal jsem aspoň v tu střelbu udělanou trochu složitější, ale to hned vyvrátili těma samopalama, jak je v textu. Takže to bude zase jen o kropení kolem sebe bez pořádnýho míření.

    Jediný, co mi tam teda přijde "lákavý", jsou letadla. Z toho důvodu, že se snad bude bombardovat ručně (jak v BF 1942 a BF 2). Prostě odhadnu a pustim. Žádný automatický zaměřování.
    • Je to placeholder ty sexisto.
      • stoupeek
        :)
  • honcka
    Hlavně by mě zajímalo, jestli nezapřel dědictví série ve špatném netcode
    • Netcode by měl být převzat z poslední verze BF4. Jsou potvrzeny 60Hz servery atp. Na to, že tam pár jedinců bude lítat s jednoranýma puškama a ostatní s automatama to myslím bohatě dostačuje.
  • hm..me nevadi, ze je to cele pritazene za vlasy, ale dát tam takle OP tank, ktery řídí jeden člověk, střílí, a u toho si ho na koleně (zevnitř!) opravuje zvukem utahování klíče... *6*
    • ZvacA
      Během té vlastní samoopravy nelze vozidlo ovládat (zdá se, že i včetně střelby z primární pozice), něco to trvá a na jedno dokončení přidá "pouze" kolem 20 jednotek, takže je to docela alfa a omega. Ale není-li chuť na takový herní prvek, není problém to nechat jen tak a počkat si uvěřitelněji na frajera se specializací, co ti párkrát ťukne kladívkem do pancéřování a můžeš znovu válčit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit