Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Ačkoliv se mi tam pár věcí nelíbilo (Ty černé pruhy, wtf? Sniperka pro střelbu na cca 20m? Opět QTE u každé s odpuštěním p1čoviny...), ale grafika je vážně pěkná a taky se tam občas "hraje", což je oproti předchozím ukázkám celkem pokrok.
    • Keyz
      Také si vem, že to vykresluje grafiku pro zmenšené rozlišení díky daným pruhů. Tak ještě aby nebyla pěkná...

      Více mě dostala Afa KC. Kde máš nějaký výhled a více věci na scéně. Šlo to skvěle na to, že to byl první veřejný build.
  • Doufám, že ty geniální černé pruhy a cutsceny každých 5 minut+QTE přebere co nejvíce budoucích her, protože jen takto se zajistí ten pravý nejfilmovější filmový zážitek.
    Ty černé pruhy, to je tak geniální nápad, že si teď nalepuju černé pruhy z papíru na monitor a televizi i u her, které filmové pruhy v základu nemají a je to mnohem lepší.zážitek.
    Připadám sí jako v kině. *14*
    • Keyz
      Nalep si to částečně na oči a uvidíš svět "Filmově"! To bude teprve kvalita.
  • Filmová hra *15*
    Tedy 24 FPS/pruhy/málo aktivního hraní/
  • Vypadá to parádně, ale ubral bych na QTE a možná i zkrátil cutscény. Vím, že zrovna tito vývojáři jdou více po filmu než hře, ale krucinál...
  • keby hra nemala cutsceny zase by ste nadavali ze to je bezducha strielacka bez pribehu ...mohli by ste sa uz aj na nejaku hru tesit a nie stale vsetko ofrflat...
    • Víš staré známé "všeho s mírou" tady platí trojnásob. *3*
    • Napisu jenom 2 slova, Half Life 2.
      • asi sa vam to nebude pacit co poviem ale half life 2 nema pribeh...teda urcite nema uceleny pribeh...ja na HL2 nedam dopustit a na tej hre je fajn ze robi tajnosti okolo pribehu ale nie kazda hra si moze dovolit takmyto sposobom podat pribeh...a v takomto type hry by to ucrite nefungovalo
        • V celym Half Life neni jedina cutscena, a dvojka se snazi sekvence podavat normalne ve hre, tudy podle me vede cesta.
          • ano rovnako ako v bioshocku a wolfensteinovia... pri hrach z pohladu prvej osoby to funguje..ale toto je iny typ hry tu by to posobilo divne
      • No tak větší p*čovinu pro neandrtálce si snad ani vybrat nemohl. Můj ty světe, prej "Half life 2", to je blbec tohleto.
        • Ježiš ty jsi čuráčínek.
        • Ty sis zase zapoměl vzit svou denní dávku prášků viď?
          • Nauč se správně česky, negramotná lopato, a pak se jeb mezi lidi.
            • Uuuu, nějaký podrážděný dneska. To budě těmi přášky určitě. tak šup šup, ať je zase veselo. *3*
    • ono snad k vypraveni pribehu potrebujes videosekvence? ...jak muzou ty knizky vubec existovat...
  • Ta hustota cutscén je otřesná. Dívá se na to hezky, ale vždycky to násilím vytrhne z hraní, pak vás to hodí zpátky... mnohem víc by tomu prospělo, kdyby z většiny těch scének udělali rozhovory 'za pochodu', aspň by měl člověk pocit, že je součástí nějakého světa, a ne že se dívá na film. Na to mám telku. *7*
    Podobně mě štve to střílení - nahnat do místnosti, poslat tuny nepřátel blbých jak pádla, ideálně ještě zablokovat východy. Když už hraju, tak si chci hrát, a ne aby mě furt někdo vodil za ručičku.

    Ale jo, jinak to vypadá pěkně, tak snad to nepodělají.
  • Jack1947
    The Order: 1886 jako zajímavou filmovou hru... takže to je zklamání pro všechny natěšence co si stále naivně mysleli (no offense) že to bude více než jen neinteraktivní akční zážitek. Tedy dnes pojem filmová hra nejlépe 15-20fps, formát obrazu 2:35,1 a intenzivní akce která se ale nesmí ohrát tedy max těch 10hodin!!! Abych nezapoměl výsledek ještě podtrhává QTE dawgh. *12*
  • to ani nemusime hrat kdyz je tam filmecek co 5 minut...radsi mrknu na Letspláj *7*
  • Colby.Sawyer
    Tak vypadá to parádně doufám že se to tak i bude hrát. Nevíte jestli bude česká lokalizace?
    • No, ofiko se nic neví, ale osobně si myslím, že překlad bude, protože přecijen je tohle dost propagovaný titul přímo od studia patřící Sony...přinejhorším budeš muset počkat, až prolomí PS4 a bude se moci hrabat v souborech hry...
      • Colby.Sawyer
        Já myslel češtinu na PS4 protože si myslím že to na jinou platformu nebude.
        • Jo, vždyť říkám. Buď bude udělaná ofiko při vydání anebo se bude muset počkat, až bude prolomena ochrana PS4 a bude se moci hrabat v souborech - půjde tedy nahradit anglické herní texty za ty české...
          • coz nepujde nikdy...a kdyz nahodou jo,urcite to nikdo nebude extra prekladat
  • Nazdar, mám takový ,,hloupý,, dotaz. Když hraju a z ničeho nic se sekne PC, závada bude asi přehřívání, že? Pokud ano, máte někdo zkušenosti s dobrými ventilátory? Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit