Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to uz se vi ze nejde plavat ve hre ?? ani vylizt nekde ?
  • Z videa jsem si zatím odnesl jen rozporuplné pocity. Je jasné, že se Bioware snaží, zlepšit si svoji pošramocenou reputaci po kontroverzní ME3 a nedodělaném DA2, které jim všichni omývají o hlavu. A přitom to nebyla jejich chyba. Za všechno může EA, která na ně tlačila, aby se obě hry vydali co nejrychleji (ME3 byl vydán po dvou letech vývoje, namísto po zamýšlených tří, a DA2 byla vydaná po jednom roce). Upřímně jsem rád, že je na zatím vydaných videích vidět, že Bioware má dost času a prostředků, aby naplnil svoji vizi, ovšem co je jich vizí?
    Mám neblahé tušení, že se snaží zavděčit všem, což obvykle nedopadá dobře. Jasně, grafika vypadá famózně a konečně i zajímavě, jenže ze všech doposud uveřejněních materiálů, mám pocit že hlavně propagují líbivou grafiku, než zábavnou, zajímavou a záživnou hratelnost. Na rovinu bych raději uvítal pětiminutové herní video se záběry z nejtěžší herní obtížnosti s použitím taktického módu (jediná věc, která mi na celém DA:I připadá zajímavá) proti široké škále různorodých nepřátel s rozlišnými vlastnostmi a slabostmi (jeden chlap se štítem jak s vraty od stodoly je málo) , než půlhodinové požduchování s drakem, které si pomalu nezadá se střílečkou (jen místo kulek lítá magie, se kterou se jak se zdá nedá ani minout). Scénář a příběh bude OK. Nic extra, ale naštěstí Bioware má aspoň pořádný scenáristy.
    Na závěr může jen říct, že podle všeho si Bioware napraví reputaci, ale kromě toho nic nového nepřinese. Ale, jo. Pořídím si ho. Holt musím nějak zabít čas než vyjde Zaklínač 3.
  • Hmm a co takhle dat rovnou desetihodinove video cele hry a nemusime to ani kupovat?
    • To už pak ale není hraní, ale streamování nebo koukání na záznam, to si pleteš. A pokud to pro tebe je spoilovaní a vadí ti to, tak pak nechápu jedno, proč čteš jakékoliv informace o takové hře nebo se díváš na ukázky.
      • hm, mal by si si vsimnut, tak ako pisem tomu nad tebou, ze ten typek to pise ako ironiu
        • Mno pro me by to byla ironie, pokud by tam nebyl ten dovetek " ... a nemusime to ani kupovat?"

          Holt kazdy mame trochu jine vnimani cestiny.
          • jn asi tak .. a taky nechápu proč ten dotyčnej na to kouká nebo to čte když mu to tak vadí prostě :D ... to nedává smysl
    • Inquisitor
      Jo pak člověk hraje a každou chvilku, tohle jsem viděl tamhle a teď se stane to a to. Ale zase kdo chce překvapení, tak s tím musí počítat a na nic se nedívat.
      • hm, mal by si si vsimnut, ze ten typek to pise ako ironiu
  • "I can't fly, you daft tit!"
    "Think of the mayhem, Sera. MAYHEM!"

    Instantní oblíbená skupinka...
  • PravyMonty
    Ten drak asi má o kolečko méně. Proč přistával a nechal se zabít, když je mohl tak pěkně upálit z vzduchu, aniž by se mu něco extra stalo.
    • Johnny
      drak je těžkej jako prase, létat umí jen stěží... konečně to někomu došlo a nelítá tam pořád jak moucha.
    • Ten drak je přece loví *1* *1* *1* Proto přistál *1*
      • PravyMonty
        A proč si je první neupeče ze vzduchu?
        • Protože by se takhle nikdy nenažral. Dalo by se namítnout, že už takhle je koncept draka (potažmo bestie chrlící přímý oheň) jako predátora špatný, ba by to možná byla i pravda, ale za to nemůžeme kritizovat Dragon Age. Protože oběť, takhle vystavená přímému žáru..no, nalejme si čistého vína, z popálenin čtvrtého stupně na většině těla by ten drak neměl co z dotyčeného sníst. Takže by se automaticky očekávalo, že bude oběť jíst ze země a klasických způsobem (CHRAMST!), potom už jen můžeme vsadit na drakovu inteligenci, že oheň používá k tomu, aby 1. skupinu dostal do pozice, kde mu neutečou a kde bude muset vynaložit minimální úsilí je sežrat všechny (nemylsím přímo skupinu badass dobrodruhů, ale třeba jen dobytku) a za 2. zničil osídlení, kde očekává nebezpečí a okolí (pastviny, vesnice) nechal nedotčený a a sežral je.
    • Lynch
      Bolej ho asi křídla, proto přistál.
    • I will make my own Dragon age with blackjack and hookers *5*
    • Udivuje mě že se ještě někdo pozastavuje nad chováním AI ve hrách, když tento katastrofální stav přetrvává napříč žánry již několik let. *6*
    • ...o kolecko menej ma skor niekto z vyvoja *3*
    • Takže by měl být pokud možno neporazitelný, to by byla sranda
      • jackherrer
        No to ale draci vícemeně jsou (nebo byli i když nejsou). Sigurd taky nešel proti Fafnirovi na férovku.
      • 95martin
        To ne, ale ja bych udělal, že by drak bojoval celou dobu ve vzduchu dokud by ho kouzelníci a střelci nesundaly dolu např. že by mu kouzelníci upálily křídla. Po dopadu na zem by pak bojovníci na blízko, kteří byly do této chvíle nevyužití by měly daleko lepší poškození než kouzelníci a střelci. Nevím mě by to přišlo reálnější a logičtější než že drak si sám sedne a bude bojovat ze země.
        PS: Zajímalo by mně na co tam je to, že můžete utočit na jednotlivé části drakova těla, když co jsem vyděl tak stejně nemá smysl utočit do nohou, protože když mu ´´zničili tu nohu´´tak akorát vzletěl a po přistání na nohu klidně dopadl a nijak ho to nelimitovalo v boji.
      • to jde pořešit gamadesignem, mohli dát postavám třeba kouzlo co toho draka stáhne k zemi nebo chytí do magické klece ala Evolve
      • PravyMonty
        Tak říkají tam že ten druh draka, který je ve videu, je ze všech nejsilnější, tak by to snad mělo být co nejtěžší ne?

        EDIT: Jak má mít hráč k něčemu co je "nejsilnější" úctu, když to zabije s prstem v nose? Kdyby ten souboj byl těžký/dobře udělaný(hráč by volitelně mohl draka první nějak sundat na zem, jeho šupiny by třeba nějak mohl poškodit, ale pokud by měl partu silnou na dálku, tak by ho mohl schválně nechat lítat), tak by hned u hráčů ten drak vzbudil respekt a byl by vnímán jako nadřazený ostatním drakům(což má být, když je to nejsilnější druh draka).

        Jako příkladný bossfight by se dali uvést Ornstein a Smough z Dark Souls. Ornstein je kapitán rytířů Gwyna(něco jako bůh) a Smough je nejsilnější muž poháněn žízni po krvi. Bojujete proti obou dvěma najednou, a můžete zabít koho chcete jako první, na základě toho získá ten který žije vylepšení. Netřeba říkat, že hráč od nich dostává na zadek, takže vážně uvěří, že Ornstein a Smough jsou něco speciálního a začne k nim chovat úctu/strach. Nebo pokud chce si může přivolat na pomoc Solaira, což je šílený(v dobrém) chlapík, který vám občas pomáhá, a boj se mnohonásobně zlehčí a hráč začne chovat úctu k Solairovi, a i přesto že hra nehraje na city, bude hráč hodně zklamaný/šťastný, když se potkají v Lost Izalithu.
        • Je to prezentační video tak budou mít obtížnost nastavenou na minimum, ale já to opravdu z videa neposoudím. Nutný je taky nosit v hlavě že Dragon Age (ani jednička) nikdy nebylo Baldurs Gate, Dark Souls ani Zaklínač.

          EDIT: No právě ale Dark Souls má jinou cílovou skupinu
          • PravyMonty
            V Dark Souls jsou sice skoro všichni bossové výzva, ale OaS vyčnívají svou obtížností(pro některé), tak jako by měl vyčnívat ten drak, který má být super silný. Klidně ať je hra lehká, ale ať ti silní bossové, jsou opravdu silní a ne ať jsou jen větší verze příšer.
    • zdeeneek
      Protoze to je ferovej kluk a rozdal si to v cestnym souboji *1*
    • Inquisitor
      Ve hrách a filmu logiku nehledat :)
      • Paulcz
        ..ve špatných hrách a filmech :)
    • nebo prostě odletět jinam
      • PravyMonty
        Taky možnost, ale to by zase přišel o předkrm.
  • "DA: I je obrovská hra a nejlepší je, že můžete svobodně jít doslova kamkoliv, po téhle 20 metrů široké cestě ohraničené z jedné strany skálou na kterou nejde vylézt a z druhé vodou ve které nemůžete plavat" *1*
    • Krescz
      volny svet v zadnem DA nehledej :D
    • aj keď súhlasím, musím povedať, že to čo som zatiaľ videl je celkom fajn, respektíve je to lepšie než som očakával po DA2 a ME2 a 3, len otázkou je, či sa nejedná o vyšperkované časti...
      • Tak ME2a 3 nebyli špatnými hrami jen se dvojka odklonila od jedničky a trojka ji následovala o konci se raději zmiňovat nebudu. Jsem zvědam jaký bude u nás prodej DA3 když ji tak EA u nás skvěle podporuje ( ironie )
        • kdyby ME3 navázalo na scénář 2, určitě by to dávalo daleko větší smysl a neničilo by to celkový obraz, ale proto, že si vyhodili hlavního scénáristu to dopadlo jak to dopadlo. (Původně nemělo jít vůbec o souboj organik/syntetik ale o cosi s temnou hmotou, na kterou narážel právě ME2 a reapeři měli být něco jako bariéra proti jejímu rozšiřování)
          • Temná hmota udržuje galaxie aby se nerozpadly. Možná temná energie jenž působí proti gravitaci a zrychluje rozpínání vesmíru. Měl jsem za to, že smrťáci využívali organiky pro svůj vývoj pač nebyli schopni kreativní mysli. V rozhovoru mi sním tohle vyplynulo. Žijete protože jsme to mi dovolili a ubíráte se tím směrem jakým si mi přejeme. Organici měli obohacovat smrťáckou technologii a smrťáci je pak vyhladili dříve než byli schopni smr'táky ohrozit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit