Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncharted uplne rovnaky ako vsetky ostatne, v lepsej grafike. Coz je iba dobre, kedze je to proste recept na dobru hru.
    • konečně normální komentář!!!!!
  • maros.goc
    v skvele forme? :D vsak je to priemernejsie nez priemer :DDD co tam bolo take uzasne? :))) vsak graficky to je sice pekne, ale nic co by neukazali ine hry na PS4, gunplay bol priemer, skakacie pasaze klasicky standard, akcia priemerná ....čo bolo na tej hre, teda ukazke take skvele?
    • Hrál jsi to někdy, aspoň jeden díl? Kdybych jsem to opravdu přehnal, a řekl bych, že tyhle záběry nejsou nic moc (nejsem slepý, takže vim, že je to nádhera v každým směru) počkal bych si na finální hru, protože jsem hrál 1. a 2. díl (3 bohužel ne) a jak příběh, nebo aspoň vyprávění, byl skvělý, stejně tak atmosféra a samotné postavy, Nathan Drake je podle mne snad nejlepší herní postava. Kompletní hra je naprosto famózní a nedivim se, že při těchto záběrech je takový rozruch, osobně se na to těšim jako pes. Neříkám to, protože mám PS, vždycky jsem upřednostňoval Xbox a momentálně hraju na PC, ale Uncharted je ten důvod proč si to PS koupit.
    • Nic. Ale je to ps hra. Fanatizmus. Co se divis ? *4*
  • C-BEAM
    Prostredie je super, grafika naprosto vpohode, keby ubrali na počtoch nepriatelov a urobili Nathana trochu zranitelnejšieho aby nežral projektily ako vrece s pieskom bola by to vrámci mainstreamu paráda.
    • Ja keď som hral jednotku, chytal som sa za hlavu, že kto takúto kravinu môže hrať. Od všadiaľ vyskakovalo tucet blbečkov každú chvíľu a najviac čo ma pobavilo, že ja som som musel rozlúštiť hlavolamy ako sa dostať na miesta, kde ešte nikdo nebol a hľa...tucet blbečkov znova na mňa vyskakuje. Ale tak konzolákom sa tento štýl tupej AI nepochybne páči, grafika im stačí 900p v 20 fps na najnižšie detaily, tak prečo nie ? Smelo do toho, pche 60 éčok *1*
      • C-BEAM
        mňa by bavilo skúmať to prostredie pretože je fakt pekné a hľadať cesty ako prekonávať zložitý terén a v tejto ukážke to tak zčasti bolo. Tej akcie je ale príliš, to by ma asi fakt po nejakom čase prestalo baviť.
  • Ehmmm....grafika je slabota. A na tie prestrelky som už asi starý. Možno keby som mal 12 ( priemerný vek konzoláka ) , tak by ma to bavilo.
  • a zase komenty pc-trotlů. Už to doprdele mažte, tohle není normální.
    • no nediv se jim, musí se někde vyplakat když jsou odsunuty někde na 10 koleji
  • Hmmm...co se týče grafiky tak například RYSE mi přišel i na XONE hezčí....samozřejmě je tohle první ukázka a nakonec to možná bude jiné, ale po té první ukázce nic moc, a to po ní říkali, že to graficky ještě posunou....bohužel mi příjde že k horšímu...
  • Paul_cz
    Vypadá to pěkně, ale ty bláznivý přestřelky docela nudí, moc inovací jsem tam neviděl. Graficky už to po ACU, Metrech, Ryse a podobných taky neoslní.
    Raději bych od ND Last of Us 2.
  • No nic moc. Ale sony boys tomu dajú ako vždy 20/10 :)
  • keby to je menej akcne. sak to bude stereotyp po case
  • Taky někdo čekal tak nějak víc ? První polovian dost silně laguje.
    • maros.goc
      to bude tych kinematickych 24 fps :D to nelaguje, to tak to je vrajže dobre :D
    • to laguje video koukam na to live a takhle to laguje pořád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit