Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ale prdlajs, jistě že se domlouvaj a v boji řeší taktiku... jsou to sice fanatici, ale pořád taky stovky let staří zkušení veteráni a né úplní nemyslící mamr*i co by jen opakovali texty z kodexů (to mohou dělat před bitvou)...
  • TheGGG
    drahé? Oni za to ti mariňáci fakt platit nemusí... v roce 40000 klasickej kapitalismus moc nefunguje...
  • Buuuuuurn heretic!!!!!
  • Vypadá to skvele, pokud se vse vydari, nemusi mit finalni produkt daleko ke hre roku. A nic bych si nepral víc...
  • Veskoslav
    Drahé? Cena není důležitá, když díky době temna zapomněli, jak takové zbroje vyrábět. Navíc většina kapitul používá zbroje téměř 10 000 let staré ještě z Horova kacířství, občas mírně modifikované. Navíc kapituly v 40k jsou asi tak setinové, co v dobách Hora, takže zbrojí s živou návnadou je dostatek.

    Jinak nejlepší lebky jsou ve vlastnictví Adeptus Arbites, kteří se o ně tak rádi dělí, že raději nechají vypálit celou Terru než ji darovat nějaké kapitule:)
  • Veskoslav
    No oni moc nemluví, většinou tupě opakují kodex či podobnou kravinu, která na nich leží skrze mrtvolu na Zlatém trůně. Navíc mluví přes vox, takže je to zkreslené a dabing se mi naopak líbí.
  • konecne hra, kde coop dava smysl *5*
  • A co kdyby jsme to nejdřív důkladně prohledali servolebkama?

    Nene, radši tam hodíme úplně naslepo pár mariňáků v drahým a dost vzácným terminátorským brnění.
  • kubi-wan
    Tak jako nevypadá to marně. A to jsem timhle univerzem nepolíbenej.
    Akorát ten dabing na mě působí úsměvně... takhle se dabovaly hry v devadesátkách.
    A vůbec ty hlášky, co furt opakujou, mi taky v tý akci přijdou komický *1*
    Dvakrát za sebou zahlásit "We are the angels of death." s ledovym klidem a o chvilku tu samou větu slyšet od parťáka... koutek mých úst nezůstal v klidu *2*
  • Mluví spolu skrze vox. Takže to je v pohodě, Kdyby jsi stál venku a poslouchal je, tak by měli ty známé hlasy, jaké si každý u terminátorů vybaví,
  • Vypadá to na atmosférickou rubanici, těším se i na coop. Jen mi tam nesedí ty hlasy Terminátorů, jednak moc kecaj a pak nemaj dostatečně "deep bass + filter" hlasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit