Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Altairs
    Crysis je znacka sama o sebe a nepotrebuje koment. Cryengine3 je proste moderna technologie buducnosti ve hrach ...... Pro mne je a vzdy bude Crysis hra ktera vzbudi emoce,a adrenalin , osobne ocakavani je vzdy mnohem velke !
  • stačí kliknout na nápis u videa a otevře se vám youtube. jak jednoduché. nemusíte si stěžovat, že nejde fullscreen atd..
  • typhoon strili speciální výbušnou munici ráže 9mm s dutou špičkou, zasobnik je položeny horizontalne podobne jako v FN P90, zatim neni znamo na jakem principu zbran strili ale určite to nebude stlačeny vzduch jak tady nekteri "vtipalci" poznamenavaji. Zbran strili kadenci TATATATATATATATATA a nekdy ješte vyšší.
    • Princip je podle mě Metal Storm - podle délky zásobníku a velkého počtu hlavní. Takže 500 kulek za vteřinu je docela reálné.
      • ...oprava - nové titulky videa znovu říkají 500/s, takže to už opravdu nemůže být klasika, ale elektrika... počet hlavní je nejspíš 10, tudíž 50kulek z každé za sec, což je opravdu hodně i na délku zásobníku..., ráže nejspíš 9mm, délka kulek malá...ale i tak... :-/ Nějaké nápady ? :-)
      • ...s malým detailem - autor článku se přepsal, kadence je podle hry 500 ran za minutu (ne vtřeinu), což je nějakých 8,2 ran za vteřinu...to už je trochu reálnější na představivost vzhledem k počtu hlavní ;) Navíc, podle videa tohle vypadá na klasiku, ne elektroniku...
  • Zdá se mi to, nebo ta grafika je ještě o fous výš než byla v předchozích videjích :o)?
  • crysis serie skončila datadiskem na jedničku
  • Naozaj tu nikdy ziadne video nepojde spustit normalne? Ani len fullscreen nejde, nehovoriac o absolutne trapnom streamovani a zamrzani?? Ano skusal som rozne prehliadace.
    • ales.smutny
      Zajímavé, zrovna tohle video je Youtube... Doporučuji stěžovat si tam...a nebo zkusit lepší připojení...
    • To zamrzání se mi ještě nestalo ale s tím zoomem máš pravdu
  • Oproti Cyberpunku kde byl jen statický obrázek scény tu máme Crysis kde se to hejbe až až, ale video Cyberpunku mi dalo nesrovnatelně víc
  • Magister_Peditum
    Heh, Crytek se inspiroval projektem Metal storm, který vystřeluje náboje elektronicky a má kadenci teoretických 45 tisíc střel za minutu.
    • stoupeek
      Asi máš na mysli tohle: http://www.youtube.com/watch?v=AEu9LLQpOF8
      Za pár let to může být ve formě útočné pušky, proč ne.
      • Grandhalf
        Nejlepší je youtube top komentář pod videem - "new device cannon" *5*
  • Doslova trapné video.
  • Jinými slovy z Crysis se stává dementní Codovina..
    • Joooooo, bohužel dneska to je oblíbený žánr všech mladých lidí... Starší hráči víme o čem mluvíme *3* . Pokud chceš pořádnou AI tak si zahrej jakéhokoliv S.T.A.L.K.E.Ra na nejtěžší obtížnost. Nevím o jediném člověku, co by tu hru na nejtěžší projel ( 2 rány a si mrtev )... Jednoduše řečeno: Prostě to nejde.
      • Radioaktivni_surikata
        Právě se ti s úspěchem podařilo přitakat na genericky hloupej komentář a jako zákusek servíruješ chválu na AI ve Staklerovi, což je na rozdíl od Crysisu herní série s jednou z nejhloupějších AI, jakou jsem měl tu čest vidět. NPC se chovají jako totální tupci jdoucí na smrt a jejich pathfinding je k pláči. Že tě dají na 2 rány nemá s kvalitní AI nic společnýho, to je pouze uměle vypumpovaná obtížnost. A navíc to dohrát jde, nedávno jsem znovu dojel CoP. Stačí si obhlídnout bojiště, jednoho střelit na dálku a zbytek ti račí chůzí vyleze hezky jeden po jednom, akorát si dojdou pro včeličku do hlavičky. Stačí mít nějakou přesnější zbraň. Jediná potvora, která mi dala zabrat, byla Chiméra. A tu se mi nakonec taky podařilo nalákat ke skupince banditů, takže mi koupili dost času na to, abych ji sejmul.
      • MinisterOfSillyWalks
        a co ma společného že tě mobove instantuji z AI ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit