Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Já vám nevím, tohle je první video ve kterém se mi líbilo prostředí... Každopádně ta bouchačka je trochu přehnaná ne, s takovou kadencí by potřeboval zásobník velikosti pivního sudu...

    Dotaz: mám pořád stejnej obrázek s Riddlerem? změnil jsem si profilovku ale po přidání příspěvku tu vidím pořád ten samej obrázek ale nahoře jak je nastavení/odhlásit se, mám ten novej...
    • kulky nejsou hnany zadnou vybusnou slozi podle vydea to vypada ze pohon je soucasti kulky a ta vypada ze je dost mala zaroven se z videa da zjistit ze je v zasobniku minimalne 280 kulek princib teto zbrane ma realny zaklad a zbrane tohoto typu jsnou schopny vystrelit cely zasobnik jeste nez prvni kulka opusti hlaven:)
      mozna strili dnouho ale zas tak prehnane to neni;)
    • Have You Tried Turning It Off And On Again?
      • MidnighT91
        Ha dobrej postřeh, vypnout Operu nestačilo ale pomohlo se odhlásit...
    • 500r/s to on vystrilí asi tak 5000střel než přebije:)...zásobní jak na 50:)...,ale není to zase nějakej simulátor, takže bych to tomu odpustil. Na linearní střílečku to bude příjemná odreagovačka na kterou člověk po dohrání zapomene.
      • Magister_Peditum
        Počítá se samozřejmě teoretická kadence. Tommy gun měl taky cca 1500 ran za minutu, i když měl zásobník na 30 nábojů.
        • Nechci bejt hnidopich..,ale měl cca 500ran za minutu. Tahle bestie ma 500ran za SEC. Velikost zásobníku by měla úměrna ač je to jakákoliv moderní technologie. Je tu zmíněno,že má minimálně 250naboju v zásobníku...i tak by střílel půl sekundy. Jen prostě podle mě tu hodnotu přehnali. Toť vše.
          • Magister_Peditum
            Původní tommy gun (ten mafiánský) měl 1500 ran za minutu, to až armádní měli kadenci výrazně sníženou. A u zbraně, která se zjevně inspirovala systémem Metal Storm (prototyp), který má kadenci několika desítek tisíc ran za minutu, je nějakých 500 ran za sekundu ještě v normě. *3*
            • A ty probémy , kvůli kterým armáda trvala na snížení kadence .... ty taky měli.
            • Magister_Peditum
              http://en.wikipedia.org/wiki/Thompson_submachine_gun
              První modely skutečně 1500rpm měly.
            • Mno ten mafianský neboli Thompson M1921 měl kadenci skutečně větší, ale pořád jen 800ran/minutu, později armadní verze snižovali na 700 a 500ran/min. A i tebou zminovanej Metal Storm se nedostane na 500ran/s(30000ran/min)...,ale to bych ani neřešil je to prostě technologie budoucnosti třeba na tomto principu založena a tak jí dokážou takhle effektivně dostat i do ruční zbraně..nicméně pořad tim nevysvětlej to, že nemaj zásobník na 5000naboju aby mohli střílet 10sec. Zásobník velikosti ntb baterky proste 5000nábojů nepojme. Pro mě to hratelnost neovlivní a dokonce se mi ta zbraň i líbí ač kadenci u zbraně nepovažuju za nejduležitejší parametr a docela se i těším až rozsekám nějakýho toho emzáka touhle zběsilostí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit