Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne to nepríde extra ťažké. A je mýtus, že staré hry boli oveľa ťažšie. Len často neobsahovali checkpointy alebo savevovanie celkovo a po vzore automatov sa muselo ísť vždy odzaciatku. Tieto herné mechanizmi už sú našťastie za nami.
    • maros.goc
      no však preto boli tie hry ťažké
  • Stěžovat si na přehnanou obtížnost u hry, která je zaměřená na to být obtížná, je jako si stěžvat na Fifu, že tam nejsou hokejisti. *7*
    • Taky to nechapu,ma byt tezka,ale i tak neni problem se ji naucit.
      Za 8hodin dohrana na regular obtiznost.
      To nekomu vadi,ze bosse neporazi na 1.-3. pokus???
      Takove hjry nesnasim , kde vse bez problemu zvladam na nejtezsi obtiznost.
      • Taky dohráno. Dnešní hráči (a zdá se, že i recenzenti) už nepamatují dobu HC arkád z automatů, nebo osmibitů, které byly stejně nekompromisní, jako je Cuphead.
        Já si hru užil, nostalgicky jsem byl nasranej a frustrovanej a zároveň politej pak super pocitem, že jdu dál ve hře, jako to bylo kdysi. Málo která hra ve mě takový stavy navodí. Vrátil jsem se o 30 let zpět v zážitku ze hry a bylo to velmi příjemné.
  • U lidí, kteří měli moc rádi Contra či Metal Slug, nadšení upadat nebude určitě, právě naopak. Po dokončení normální hry a otevření expert modu začíná ta pravá legrace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit