Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč CD project neudělá hru z prostředí Písně ledu a ohně :( Nebo Středozemě :( Star wars :( proč tyhle značky maj takoví neumělové :( taková škoda...
    • Kr.Pa
      Her ze stredozeme a starwars je tolik, ze je muzes prehazovat vidlema a min rok tu byly dve z pisni LaO
      • Přečti si pořádně, na co reaguješ. On si nestěžoval na to, že by ty hry nebyly ale smutně si povzdechl, proč ty hry nedělá CD Projekt. Tzn. Tvoje odpověď je jakýmsi zvoláním "chleba s máslem!" na čísi otázku "kolik je hodin?" ;)
    • Kdyby CD project koupil licenci na Pána Prstenů, tak by jim pak dost možná nezbyly peníze ani na kafe z automatu. A to je také podle mě škoda :(. Nadruho stranu díky tomu vytváří vlastní hry z prostředí jim známého, což je super, protože máme díky tomu Zaklínače *4* *4*
    • postolka
      Vlastni znacka znamena daleko vetsi tvurci svobodu.
      • misho8723
        No, ale Cyberpunk nie je vlastná značka CD Projektu, nie?
        • nekromant33
          To ani Witcher
        • postolka
          No, ale ty jejich hry jsou silne dejove orientovane, coz nevadi, pokud se vychazi z konceptu deskove hry. V pripade LOTR by bud byli omezeni pribehem Tolkiena nebo by vytvorili vlastni dejovou llinku, ale to by zase svazani s tou znackou trochu ztratilo smysl.
          • v historii stredozeme jsou podstatnejsi udalosti nez se odehravaji v LOTR a v silmarilionu nebo nedokoncenych pribezich je tolik materialu, ze by se na jejich podklade mohly delat hry jeste hodne hodne dlouho
        • a komu ta znacka jako patri? xD Cyberpunk je zanr stejne jako fantasy http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk
          • misho8723
            Však ja viem, že existuje žáner zvaný cyberpunk :) ale ja som mal na mysli to, že oni robia na hre podľa existujúcom svete Cyberpunk 2020, ktorý vytvoril Mike Pondsmith.. čiže stále sa musia držať predlohy - síce posunuli dej o 57 rokov dopredu a tak môžu veľa prvkov spraviť podľa seba, ale stále všetko musia vydiskutovať s Mike Pondsmithom
          • http://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_2020 Není Cyberpunk jako Cyberpunk ;) On ten rok na konci názvu hry není jen tak pro srandu....
  • Viktor_H
    Mám trochu strach z toho, že CDP navýšil počet zaměstnanců, přičemž tým stojící za prvními dvěma Zaklínači dělá na té druhé hře (Zaklínač 3 pravděpodobně), zatímco Cyberpunk má na triku nová krev...
    • Pokud maj v rukávu know how a zkušenost jednoho týmu, pak podle mne toho dokážou využít a moc bych si s tím hlavu nedělal. Oni ty týmy nebudou nějak přesně determinovaný, a bude probíhat transfer, aby se splnily určité závazky. Ale je to jenom můj laický odhad. *4*
    • Ne, je tomu pravdepodobne presne naopak, jak zaznelo na predstaveni cyberpunku, dela na nem tym zodpovedny za puvodni witchery. Kdo dela na Witcherovi 3 je mi ale zahadou.
      • Viktor_H
        http://www.youtube.com/watch?v=n8GVUPr2to4&list=PL4dX1IHww9p0K8IlTvPnwmBpgdh0rl_Io&index=4

        Máš pravdu, říká to v první minutě. Tak to je pro mě tak trochu úleva.
      • Dokud nevíme přesně jaký tým na tom pracuje je zbytečné se tím zabývat. Klidně to můžou jen scénáristé, kteří dokončili script pro Witchera 3 atak se přesunuli na Cyberpunk. A nová krev taky nemusí být vždy na škodu. Může do hry přinést nové svěží nápady.
  • Šedá zelená a růžovofialová ... Mist land byli možná po technické stránce patlalové , ale atmosféru udělat uměli ...
  • Tihle kluci jsou fakt třída. Škoda že to lidi nedokáží ocenit. 2 mil. kopií za Zaklínače2 se mi zdá na tuhle špičkovou hru docela málo oproti tupým střílečkám typu Battlefild nebo CoD. Tahle hra mě opravdu zaujala a jsem převelice šťastný že to dělá právě CD projekt red. už to je zárukou poctivé a řemeslné práce jenž tihle hoši disponují. Nemluvě o tom jak se o hry v minulosti starali a potažmo i o hráče. *14*
    • tak to zopaknu jeste tady

      rpg nikdy nebyl mainstream (a to vcetne pseudorpg jako diablo, i kdyz takovy bezduchy hack&slash melo sirsi publikum nez rpg klasictejsiho strihu), navic cokoliv, co byt jen zavani minimalni obtiznosti, nema potencial pritahnout mladou, konzolema zdegenerovanou, generaci
      • já bych neřekl že by to bylo obtížností hraní. Spíš je to nezájem něco objevovat a přemýšlet u toho. Dnes se dělají hry typově jako arkanoid. Vyskočí nepřítel sestřelíš ho. Nic víc nic míň bohužel *9*
        • to tak nejak vidim pod jednou strechou, hlavne pohodlne dokracet na konec (nic necist, nic nezkoumat, nic neresit...)
  • Umíte někdo vysvětlit závěr traileru? Když ten zatýkající člen psychosquadu odváží tu holku v transportéru a ona... si nandá jejich přilbu?
    O předloze jsem nikdy neslyšel, takže jsem v tom světě trochu ztracený... chytili jste někdo, o co tam jde?
    • Kr.Pa
      Jednoduse receno: i takhle nekdy muze vypadat nabor do psycho komanda.
    • Předlohu taky neznám, ale stojí za to si přečíst popisek teaseru na youtube:

      The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

      The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.
      There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."

      When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There's carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they're not always able to get the job done.

      When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.
      • nice, díky ;)
  • Amylee.Anderson
    "trochu si povyrazit - prožít vzpomínky někoho cizího. Jenže to je návykové a může to být devastující." To mi připomnělo hezký film Strange Days.

    Na tuhle hru se ze všech nadcházejících nejvíc těšim :)
    • Tolik jako na tuhle hru jsem se v zivote tesil asi jen na 3 dalsi - Master of Orion 3, Starcraft 2 a Deus Ex 2...a vsechno to byly priserny hovadiny(minimalne 1 titul si zaslouzi i horsi pojmenovani).

      Jo a ten teaser mi ramcove pripomnel GITS..ach jo, jak si preju at to dobre dopadne!
      • A v com bola zla SCII?
        • V ničem, těžko najdeš lepší RTS.
  • Kr.Pa
    Od roku 2010 hodně sleduji herní PC trh a člověka potěší, že středoevropské a východoevropské studia začínají nakopávat p r d e l těm manufaktůrám v USA.
    • Ferdis2
      Dakujeme za dlhodobú analýzu herného trhu ! *15*
  • Moc se těším a hlavně polákům z CD Projekt RED věřím. V mém osobním žebříčku právě tohle studio nahradilo BioWare.
    Co mě ale dostalo ještě víc je, že v teaseru se objevilo něco v tom smyslu, že 5. února CD Projekt RED odhalí další titul, který bude hotový ještě dřív než Cyberpunk. No a to nemůže být nic jiného než Zaklínač 3 *4* Takže 5. února kroužkuju v kalendáři a netrpělivě čekám *4*
  • Jak je to s tou nelineárností u jiných jejich her? Pokud jsou tím znamý, jak se zde píše, tak to nebude, že na konci jsou na výběr tři dveře a hotovo?
    • misho8723
      To si nehral Zaklínača, či už jednotku alebo dvojku?... alebo si si nenašiel info o nich?.. majú najlepší systém rozhodnutí a následkov/dôsledkov aký som pri hrách zažil.. ešte možno Alpha Protocol, ale aj tak sú na tom najlepšie práve hry zo série Zaklínač
      • Zaklínač mě moc nezaujal, těch všech fantasy už je na mě moc a hledat info o jedné části hry by asi nebylo nejrychlejší, tak díky za odpověď
        • "těch všech fantasy".... nevím jeslti jsi se někdy v jakékoliv formě potkal se Zaklínačem a tím "fantasy", který vytvořil Sapkowski... je to trošku dost jinak pojatý fantasy, než na co sou lidi zvyklý z jiných her a filmů...
          Takže se neboj že Zaklínač bude fantasy hra jako je těch spousty jinejch.... *3*
          • rhaegar
            Jaký filmy myslíš? Od roku 2001 byly celkově vytvořeny 4 High Fantasy filmy a první tři patří mezi úplně nejlepší filmy co,kdy byly natočeny. Bohužel u her je to s fantasy trošičku horši,jelikož jsou ty firmy jako Bethesda,která naprosto degraduje high/dark fantasy na úrověn Twilight ságy. Zaklínač 1/2 je snad jediná hra,která nemá tuny patosu a snaží se navázat na Sapkowsiho tvorbu.Dvojka je skoro dokonalé dílko,jenom je až moc krásné na oko-prostě tomu chybí taková ta "špinavá" Wyzima z jedničky.A pokud tě nudí fantasy z her,přečti si Malaz,jelikož je prostě jednoduše geniální.
            • Jinak já jsem člověk, kterýmu se líbí fantasy ve všech směrech.... s hrama takovou zkušenost nemám... zvláště s fantasy MMO hrama.... jediné fantasy hry co mě zasáhli hodně a hodně jsem se jich napařil, tak byla herní série HoMaM, jinak bohužel....
            • Tak podle mě vznikali i jiné "větší" filmy než jen LOTR, nébyly tak dobré, ale přece... např. Letopisy narnie, Zlatý kompas...
              Napsal jsem filmů a her... ale především se to mělo týkat asi více těch her... ale to bylo prostě myšleno celkově na takové to "všeobecné FANTASY" tak jak je na něj nahlíženo... protože když se řekne fantasy, tak ta představa a znázorňení fantasy je skoro vždy totožné, krásný většinou "pohádkový" svět, čarodějové, vznešení elfové, všechno vypadá krásně a úžasně... a jen sem Reagoval Kedarovi, že Witcher není tak úplně "běžné fantasy"....
            • thatguy
              Naprosto souhlasím. První Witcher (dvojku jsem zatím nehrál) se mi líbil právě kvůli té syrové, středověkem zapáchající atmosféře, ve které byla většina dlouho nemytých špinavých postav k hráči verbálně hrubá (hodnotím polský dabing) a nikdo se s nikým nemazlil.
        • Ve dvojce uděláš jedno ze dvou rozhodnutí v první kapitole. Tohle rozhodnutí naprosto změní dosavadní průběh a obě volby jsou na 85 % jiné. Jiné úkoly, jiná mapa, jiné vybavení, jiný dabing, jiný příběh. Celkově pak po třetí kapitole máš asi 32 kombinací konce hry. Je to zajímavý sledovat i z hlediska jak tvoje rozhodnutí ovlivňují životy a rozhodnutí charakterů ve hře...
          • tak na jednu stranu je to jiste fajn ,ale zase na druhou hrat tu hru pak 32x na to nemam vazne cas ikdyby byla sebelepsi a i po tricaty to cloveka bavilo... *11*
            • shmeck
              Já osobně jsem witcher 2 dohrál 4x :). To bylo času, když jsem byl na střední... Počítám že při dnešní vytíženosti budu hrát witcher 3 tak rok :)
            • Vrook
              To, že to nabízí xx konců neznamená, že to musíš xxkrát dohrát. Stačí to dohrát jednou a vědět, že to mohlo dopadnout úplně jinak.
            • Nevím jak tebe , ale mne vždy bavilo si o RPG povídat s přáteli a zjistit , že tam kde jsem se já jen otřel oni prožívali několik minut příběhu navíc a naopak ;) . Popravdě tohle dnes paradoxně při všé té naleštěné nádheře většinou chybí a mluví se jen o různých koncích .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit