Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    No, tak Geralt už byl někdo dávno před tím, než se dostal na PC a konzole. Na Cyberpunk jsem ale dost zvědavej.
  • Ne tak trapná jako tvůj multinick a zoufalé naklikavaní, smutný případe...
  • Záleží na tom? Umění vždy bylo o tom částečně vzít, co už tu předtím bylo, a přetvořit to do něčeho nového/neokoukaného.
    Umění, které je zcela revoluční a vůbec ničím se neinspirovalo, prakticky neexistuje (existuje maximálně tak v teoretické rovině).

    Takže prohlášení "tahle myšlenka XYZ už se někde objevila" je asi stejně informativní jako "obloha je modrá".

    PS: Taky se mi moc líbil Altered Carbon. Snad Netflix udělá další sezónu.
  • hele, tvůj názor nám stačil jenom jednou, nemusíš tu multinickovat a neustále psát dokola to samé.
  • Čekám přesný opak, děla to CDP, takže vata, patos atf
  • já zkoušel první i druhý díl, obojí jsem hrál několik hodin, ale mám na hlavní postavu stejný názor, působí na mě jako fantasy obdoba hlavní postavy z Deus Ex což je taky důvod, proč ani jednu z těch sérií nehraju
  • Na tuto hru jsem hodně zvědavý. Očekávám poctivé RPG, kde bude ( oproti Zaklínači 3) vícezapamatovatelné prostředí ( tak aby se dalo hrát bez pitomé mapky v rohu monitoru a bez píčin*ů nad hlavami NPC ) a minimum herní vaty...
  • Akorát on tady s tím nez**al diskuzi. Trochu rozdíl...
  • nadšen? Hlavní premisa? Kopirovaní do nových těl je Ghost in the Shell. Jinak je tam i Deus Ex a Blade Runner. Jako seriál je ok, protože jsem fanda cyberpunku, ale tam snad není jediná nová myšlenka.
  • Lukyz
    Z Altered Carbon jsem nadšen *14*
  • ne, ale podívám se na to, dík. o The Expanse jsem už slyšel, o Altered Carbon ještě ne.
  • hru jsem nehrál, ale četl jsem Shadowrun knihy. Nebylo to špatné, ale nijak odvařený jsem z toho nebyl. Je to takový divný žánrový mix cyberpunku a fantasy, tj. asi taková slátanina jako Warhammer, který je mixem space opery a fantasy.
  • "zlatý grál RPG" a "casual gaming" nejsou 2 pojmy, které se navzájem vylučují. Hra je klidně může mít zároveň.
  • Olala, pro změnu se zase ozval hater japonské produkce. Fakt je to tu prolezlé různými hatery.
  • zas až tak velký sjezd haterů to není, protože pár z nich multinickuje, takže opticky to vypadá, že jich tady je více.
  • Trilogie Shadowrun vskutku ukázala, že svět cyberpunku může být velmi zajímavý.
  • to je porad jeden a ten samej zoufalec, hejti zapadni mainstream a adoruje japonsky blbinky
  • Jenže oproti KC:D to je casual gaming.
  • tohle má být podle pen&paper hry Cyberpunk 2020, takže promakaný ruleset i svět, který je sice stejně jako u Witchera už předem definovaný, ale tentokrát s vlastním charakterem
  • Vždycky jsem si říkal, jestli jsem nehrál jinou hru než masy, protože mne hra místy připadá až trapna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit