Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Asi to fakt vazne potrebuji, vzhledem k tomu ze jim muselo byt jasne, ze timto odkladem budou za blbce a naplanovana reklamni kampan je uz plne rozjeta. Nechtel bych byt ted v kuzi jejich PR tymu... ;)

    • Takhle to spis působí ,že žádný PR nemají 😂😂

    • victor

      Když je Gold ??? Na co čekají ? Jako fakt na to až se uráčí Sony dodat nové Playstationy aby měli global launch a nebyl hejt jen na to co udělali pro starou generaci ??? Tady něco nehraje ....

      • Duchino

        Pokud už nějaká konspirační teorie, tak bych spíš viděl vinu v nVidii a jejich nedostatkovým kartám, jelikož ta s CDP spolupracuje dlouhodobě. Konzole bych z toho moc neobviňoval, už kvůli tomu, že podpory se nová generace dočká až později.

      • Derp_1337

        Bohužel kvůli některým nedočkavým jedincům se dnes vydávají hry nedodělané a zabugované. Většině lidí se to nelíbí a nadávají na tom, ale když se náhodou nějaká hra spozdí kvůli dokončení a opravení bugů, tak najednou ti sami lidé si stěžují, že už nechcou čekat.

        • Haló, kolego, umíte číst? Hra je gold - tzn že je hotová a klidně mohla vyjít na PC a staré konzole. Jaké bugy proboha? Od toho je day 1 patch. Jediný důvod opoždění je ten, že se čeká na nové konzole - stejně většina lidí nové PS ani nestihla koupit. 

          • Derp_1337

            Haló, kolego, umíte číst?

            Když ještě všechny bugy nejsou opravené, tak je tzv. "Day 1 patch" asi nedokáže všechny opravit, nemyslíte? 

            Nemyslím si, že by někoho bavilo hrát hru, která pravidelně padá a občas se seknou questy, které pak nejdou dodělat a jediná záchrana je najít starý save a načíst ho.

            • Ano, ale oni tu hru neopozdili kvůli bugům :D takže naprosto zbytečná debata a uvažování uplně mimo

              • Hidden

                Reakce na příspěvek:

                Ve skutecnosti, z probehleho konferencniho hovoru co mely hlavy pomazane CDPR, problem neni v novych konzolich, ale ve stavajici generaci (zrejme nejaky pomerne zasadni problem, kdyz vedl k odkladu). Pro PC a nove generace je pry vse OK.

      • Hidden

        Na to az dotahnou a poradne otestuji day one patch na vsechny platformy. Sami to ve svem oznameni pisou. V dnesni dobe, kdy se ceka na certifikace, vyrobu a dany cas se pak vyuziva na patch dostupny pri vydani opravujici mene kriticke problemy nebo problemy co se dodatecne objevi po uzavreni release verze to (bohuzel) neni nenormalni postup.

  • No co počkám si.

  • RAMIUS89

    Neviem čo je horšie? Vydať hru ktorá má nejakú tu chybu alebo vydať hru po dlhom čase a mnoho odkladoch a aj tak tam nájsť chyby.


    • KrPa

      lepsi nez tu hru vydavat 2x jako anthem nebo arfifakt ze?

      • RAMIUS89

        Načo dvakrát? Ta hra je prakticky hotová. Minimálne dva mesiace riešia len bugy a chybi s ktorými by som sa dokázal zmieriť.

        • KrPa

          ano, protoze v tehle dementni dobe je proste standart, vydavat neuplne a zabugovane hry, diky lidem jako ty...

          • RAMIUS89

            no vidíš, odložilo sa to a aj tak tam sú údajne chyby. ja osobne som žiadne nenašiel niekomu to ide v poho a niekomu nie tak to nemuseli vôbec odkladať.

          • RAMIUS89

            aj tak tam budú chybi, neexistuje dokonalá hra a existovať nebude.  zmier sa s tým.

  • Jack1947

    Tohle mě nijak extra netrápí, jen aby to skutečně neselhalo na vydání a že krunčovali jak o závod a stejně to dopadlo nic moc 😉

    Podle mě to není úplně moudré, vydávat v tuhle dobu kdy AC:Valhalla... ale uvidíme. Jsem spíše zvědavej jak pojede ale medium by mělo, dle nějakého testu z webu.

  • KrPa

    vcelku sem to cekal, dal uz to ale posunout nemuzou, promeskat dobu mozneho nakupu na vanoce

    • iSpirit

      aha, tak to se dej na nějaký věštění a sázení, protože tohle by snad po těch všech potvrzeních za poslední týden napadlo buď šíleného konspirátora či člověka, co vidí do budoucnosti.

      Jinak ztrapnili se neskutečně.

    • Carnage666

      Ale to víš že můžou 🙂 po tom jejich "November 19 now fo real!" a potom co jsem viděl tweet ze včera kde napsali na otázku jestli to vyjde v listopadu "100% confirmed" jim už nevěřim ani nic.

  • MrDonut

    Jsem smutny... Ale preziju to. Hlavne at to odladi tak, aby to nebyla ostuda. Drobne bugy kazdy prekousne a dopatchovat to muzou i potom. Ale jako chapu ze to chteji mit co nej a bez chyb. Ale nas fanousky uz to zacina tyrat... Tak uz sem stim herdek 😁

  • Inferius

    Tak kazdymu bylo jasny, uz u prvniho odkladu, ze hra jeste neni ani vzdalene hotova u druheho to potvrdli a ted je to jasne, v den vydani dopisou posledni radky kodu k dokonceni hry a ted si nechavaji 21 dni na ladeni bugu. Bylo by pro ne lepsi rict na zacatku, si ukousli vetsi sousto a nestihaji a hra proste neni hotova nez tu tvrdit jak to je hotove takhle jim akorat lidi omlati o hlavu, kdyz tam budou nejake zasadni bugy.

    Srovnal bych to asi jako kdyz nekomu rikam, ze uz sedim v aute a jsem skoro tam. Pritom teprve dohravam hru, pustim si film, jdu se najist, osprchovat a prevlect a tak za hodinu vyjedu a pri dojezdu se vymluvim na komplikace na silnici.

    • tuco

      Takze ke lhani bys to srovnal. 

      • Inferius

        Ano, protoze dle meho nazoru lzou. Hru kdyz ji poprve odkladali urcite nemeli ani vzdalene hotovou.

        • tuco

          OK :) pri cteni te prihody jsem si nebyl jist jestli se tomu nahodou nerika jinak. 

  • MARTASLJ19

    Je vám jasné, že to nevyjde tento rok. CDPR len klame. Z apríla(duben) na september(září) potom na november(listopad) a teraz december(prosinec). Hlavne, že v septembri uisťovali, že to na 1000 vyjde a nebude Crunch a pritom Crunch už beží 6 dní v týždni. Amatéri z Poľska. Hra oznámená v roku 2013 a nie je ani prd. 

      • Maxianimal

        Krásně řečeno.

    • goyim

      Tak proti Chrisovi "Romero 2.0" Robertsovi to určitě amatéři jsou. Jen 3 odklady... to je nic.😂

    • KrPa

      a?

    • walltar

      Výjde výjde... nevýjde nevýjde. Nějak mě to netankuje. Hrát co je, horší to kvůli zpoždění nebude... tak ať to vydaj až budou ready.

    • Hele pane negativní.  Do konce roku zbývají dva měsíce. Ještě se může něco změnit. Vážně amatéři, když se snaží vydat hru co v možném perfektním stavu.

  • kkING

    Podobne dopadl WoW: Shadowlands ... prvne se nestihalo a predobjednatele jen vedeli, ze nekdy 2020. Pak Blizzard prisel s vydanim za dva mesice na 27.10. Zdalo se to neuveritelne, ze to zvladnou takto rychle. Lide nabrali dovolone a mesic pred vydanim odlozeno na 2020. Hype byl zabit podobne jako v pripade Zaklinace a spousta nastvanych, ale taky kupodivu spousta streameru a znamich hracu se temer jednomyslne shodla na it's ready when it's ready a postavila za Blizzard

    • radim.zaty

      "Lide nabrali dovolone" 😱

      • KrPa

        temhle de8ilum se musim vzdy smat 😂 brat si dovolenou na vydani hry

        • sugyn

          Jako kdyby v soucasne pandemii jsou jiny moznosti na co dovolenou vyuzit. Ano taky jsem si vzal dovolenou kvuli Cyberpunku + firma by me stejne donutila ji vyuzit.

          • Derp_1337

            S tou dovolenou teda nevím jak ty, ale já letos byl 2 týdny hezky u moře.

            Samozřejmě zimní dovolená bude horší. To asi taky strávím doma, protože člověk moc možností mít nebude.

        • MrDonut

          No a ja to treba uplne chapu. Je proste fakt ze ne kazdy ma dost casu na hrani her a ja mam treba rad, kdyz mam na hrani delsi casove okno v kuse a nikdo me u toho nerusi. Kazdy rok mam dovolenou naplanovanou na prosinec a letos se mi CDP krasne trefil s odkladem do dovci 🙂 sice uz bych to radsi hral driv, ale aaspon budu mit vic casu a klid

  • wow zrovna koukam a zrovna ma tento clanek 77 komentaru jaka nahoda xD jinak dalsi odklad me celkem prekvapil myslel jsem ze si dalsi uz nemuzou dovolit 

    • LessPh

      Jeste 2000 komentaru stale chybi;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit