Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RAMIUS89

    no vidíš, odložilo sa to a aj tak tam sú údajne chyby. ja osobne som žiadne nenašiel niekomu to ide v poho a niekomu nie tak to nemuseli vôbec odkladať.

  • LessPh

    A velkou👍

  • MrDonut

    jsem rad ze ti muzu udelat radost :)

  • LessPh

    Nekecat a smudlat, mas co dohanet za ty komentare behem pracovni doby:D Ja neargumentuju, musis nejdriv doskocit na muj level, abychom spolu meli plnohodnout diskuzi a vymenu nazoru:D Je to pro me desna sranda si s tebou psat:DD

  • MrDonut

    aaa takze argumentacni nouze? No tak to je smutne :D

  • LessPh

    Kdyby nebylo C19, tak asi uz to maji davno odladeny i na aktualni konzole, ne?:D Co s tim ta nove publikovana informace ma spolecneho?:D

    Jen tak mimochodem, nepises tady nekdy nahodou prispevky v pracovni dobe na HO? Ty produktivito, bez radsi smudlat:D


  • https://www.mooreslawisdead.com/post/nvidia-s-ultimate-play

  • LessPh

    Nerozčiluj se, praskne ti žilka a co pak? Akorát budeš zdravotníkům brát limitovaný lůžka, který teď nemají. To za to nestojí kamaráde, mysli na ostatní!

  • LessPh

    Na Skype, potažmo teď na Teamsech trávím 50% svého pracovního času už několik let, protože mám svůj mamagment mimo CZ a právě proto vím, že přesně přes tzv. virtual teamy lze předávat informace velice omezeně, prostě si to komplet nikdy nepředáš.. nikdy nedocílíš F2F výsledku, jako když vedle tebe sedí tvůj kolega nebo tvůj šéf a adhoc řešíte problémy. Nebo se potkáte na kafi a všechno (i ty věci navíc, který nikdy po Teamsech nepřijdou na paškál) si předáte.

    Jako sorry ale vykládáš z cesty, nevíš jak to chodí.. už jen ten šum a nárazová informace v open officu ti dokáže práci výrazně usnadnit, zrychlit nebo i třeba práci nezastavit.

    Navíc studia jako CDPR, který nejsou stavěný na virtuální teamy s tímhle přechodem mají ještě organizační problémy.

    Chápu, že pokud si něco šmudláš doma, co nemá moc význam a není tam nastavení takový očekávání ani deadliny, ani Q laťka jako u C2077, tak si to v klidu můžeš šmudlat dál sám. Ale porovnávej jabka s jabkama;-) Navíc je vidět, že s managementem lidí nemáš moc zkušeností..

  • LessPh

    Jakou by to mělo výhodu pro nVidii, zpřístupnit karty až s AMD?

  • Derp_1337

    Tak samozřejmě to byl extrém. Ale tady se jedná spíš o to, že člověk, který každý den chodí do práce a osobně tam vidí svého nadřízeného, si takový úlet většinou nedovolí ze strachu z trapasu.

    To odosobnění, když lidi jednají přes nějaký software a nepotkávají se přímo, už pak na lidi nemá takový vliv.

  • MrDonut

    tak zalezi, jaky outsourcing si firma sezene, je to vsechno o lidech. Zamestnanci si tohle podle me nedovoli, protoze vedi ze se potrebuji po tomhle marastu vratit k normalni praci a mit jistotu ze je nikdo nevyhodi. Podle me jsou to co popisujes vyjimky a ne pravidlo

  • Derp_1337

    Z vlastních zkušeností můžu říct, že v jistých případech produktivita může klesnout dost zásadně.

    Nejlínější sebranku, co jsem kdy poznal, byli outsourcovaní vývojáři, které člověk nemohl zajít zkontrolovat osobně. Jeden týden nedodají projekt s výmluvou na technické problémy Skype. Druhý týden dodají zabugovaný projekt. Člověk je následně na všechny chyby upozorní a požádá je, ať to opraví. A co se nestane za dva týdny? Ti idioti pošlou ten samý zabugovaný projekt. "Děkujeme, ale rozvazujeme s vámi pracovní poměr. Sbohem!"

    Tady není o čem debatovat. Velká spousta lidí má problémy s udržením pracovního tempa/morálky, když nemá nad sebou přímý dozor.

  • Ehm, Nvidia nezvládla sérii 3xxx jako takovou. Dostupnost údajně brzdí uměle, aby byly karty dostupné současně s AMD.

  • Nemám až tak problém s odklady a ideálně ať si vezmou kolik času potřebují aby vydali kvalitní hru. Ale hra je už několik týdnů Gold, tak je spíš otázkou v jaké kvalitě to dávali do lisoven, když ani po několika týdnech patchování si to nedovolí pustit mezi lidi?

    Tohle fakt smrdí tím, že to lepí na poslední chvíli a doufají, že to nějak stihnou :-/

  • Veskoslav

    Co bereš? Drogy? Však Nvidia naprosto nezvládla start 3XXX série a dodala do obchodů naprosté minimum.

  • MrDonut

    pres Teams nebo Skype si bile limecky jak pises krasne vsechny zkontroluji a kdyz nekdo neco potrebuje, proste napise a vyresi to. Argumentovat tim, ze se snizuje komunikace a moznost rizeni je timto pase jako kalhoty do zvonu. Netvrdim ze produktivita neklesne, ale neni to rozhodne pokles takovy, aby to produkci nejak zasadne zpomalovalo. To ze doslo mesic pred vydanim CP k odkladu neni znamka dopadu kovidu. Nejspis meli takove mnozstvi bugu, ze se proste rozhodli to jeste pospravovat a vydat hru o par tydnu pozdeji.

  • Jack1947

    Tohle mě nijak extra netrápí, jen aby to skutečně neselhalo na vydání a že krunčovali jak o závod a stejně to dopadlo nic moc 😉

    Podle mě to není úplně moudré, vydávat v tuhle dobu kdy AC:Valhalla... ale uvidíme. Jsem spíše zvědavej jak pojede ale medium by mělo, dle nějakého testu z webu.

  • Jack1947

    To je strašná hovadina! Kovid asi fakt ne takhle už se můžou vymlouvat u Nvidia, prostě to tady těžce nezvládaj no.

  • Duchino

    Překládám reference pro stavební společnosti - když oni nepracují, tak mě začíná sezona :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit