Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    GTA + Deus ex = Cyberpunk?
  • No mě osobně třeba u W3 nejvíc táhnul skvělej příběh a špičkově napsaný postavy a dialogy bez nějakého ohraného a protivného fantasy hrdinského patosu. Špičkové audiovizuální zpracování už byl jen příjemný bonus, aneb jejich skyboxy, změna denní doby a proměny počasí jsou podle mně dodnes nepřekonané. No a proto si netroufám odsoudit hru, od které očekávám především kulervoucí příběh, jen na základě prvního videa, které z příběhu neprozrazuje vůbec nic nebo donce na základě počtu barviček *2* *3*
    • Zrovna příběh W3 je heroicky patos, hráli jsme stejnou hru???
      • Ukaž mi hru, (ideálně RPG) s lepším příběhem a úkolama prosim. Witcher měl všechno! Skvěle napsanej scénář a dialogy, zvraty, rozhodnutí, několik konců téměř u každýho questu, návaznost questů, nikdy jsem nevěděl jak ten zdánlivě jednoduchej úkol dopadne a co se při něm bude dít, stovky mikropříběhů po světě a skvělý postavy. Co víc byste chtěli k***a?
        Jasně, kostra příběhu byla jednoduchá (to je skoro vždy, kort u her), ale to co se na ní vázalo a propracovanost všeho okolo, podle mě nemá konkurenci (zatím).
        • Těch par questu nedělá story, od Novigradu je to brak, lepší story měl i Dragon Age 2
          • +11/-21?
            Zapomněl sis dorovnat.
      • Zrovínka jako třeba Mass Effect trilogie. A to je ono. To právě chceme. Heroický patos přesně jako ve starořecké trahédyji - např. v té známé: Škrk do rži aneb Osum roků válčit až za mořem kvůli jedné šlápotě a chcípnout na cestě domů. Nemusí být všechno jen rubačka ve stylu Barbar Onan contra Bobin Ood *1*
  • maros.goc
    mna ten trailer skor sklamal ...take genericke pojatie slnieckoveho scifi s feelingom GTA trailerov od Rockstar ....cakal som ovela viac, zacinam byt opatrny
  • Upřímně od nich bych byl radši za další fantasy/středověk, tohle už je na mě moc cool scifi. Kdyby to dělal Ubisoft asi ten článek ani nerozkliknu, ale CD Projekt to je jiná, takže věřím že to bude stejná kvalita jako Witcher 3.
  • Docela obyčejný trailer, grafika slušná ale nic co by už nebylo viděno jinde, to co ukázali mě tedy zatím nějak extra nezaujalo. Už teď je mi ale jasné že hype se kolem toho rozjede na plné obrátky, a to nejen kvůli médiím ale i kvůli fanboyům CDprojektu. Zase to budu muset celé ignorovat, aby mi to nekazilo dojem ze hry.
  • No, jelikož mi teď YouTube hází reklamy na Cyberpunk (což je velmi neobvyklé u hry, která by údajně měla vyjít za 2 roky...), moc bych se nedivil, kdyby vydání hry bylo překvapivě brzy...
    • Hype na witchera 3 trval taky přes dva roky, spíše už se rozjel mega hype
  • ucho
    slušná ukázka. při sledování jsem si říkal, že to muselo dát strašně práce vybudovat takový svět. je tam strašně moc unikátních scifi detailů, že zalnit svět něčím takovým muselo být peklo, i časově.
    • Tak takové hry tvoří full time stovky lidí. Už Witcher měl rozpočet nějaké 1.5 miliardy korun. Za podobné peníze se vyvíjí i korporátní systémy v podobných počtech lidí i čase.
      • ucho
        tak jasně že je to hodně lidí, ale i tak, něco navrhnout, vymodelovat, zakomponovat to do světa, to je děsně mravenčí práce na hodně dlouho. a těch věcí tam byla opravdu tuna. svět bude počítám velký, takže zaplnit ho ve stejném duchu musí být děsné množství člověkohodin. ale je tedy fakt, že na tom už dělají několik let. každopádně jsem zvědavý na výsledek.
        • Právě že nedělají. To co vyšlo před 6 lety, tak bylo jen oznámení, možná na tom pracovalo pár lidí, ale cd projekt pracoval na Witcher 3 a blood and wine, které vyšlo 2 roky zpátky. Takže bych řekl, tak 2 roky (a možná par měsíců) full time všichni na tom pracují.
          • ucho
            tak v první fázi je potřeba vše připravit a vymyslet. prostě nějaký design. tito lidé už na W3 rozhodně potřeba nebyli, takže z tohoto pohledu už byly počítám přípravy v plném proudu.
        • Proto je lepší dělat u cyberpunku menší svět, tam hraje prim atmosféra, architektura. Tohle je zatím další neosobní velký svět, bohužel svět si zada velké a barevné věci. Podívejte se jak propadl poslední Blade runner, přitom famozni sequel.
          • ucho
            mně ten svět přišel osobní tedy dost. už jen za vymodelování takového světa a možnost v něm chodit si prachy zaslouží.
          • tak on málem propadl i první Blade Runner že, komerčně to žádný zázrak nebyl, vytáhnul ho až kult fanoušků
  • místní diskuze -> perly sviním
  • spoock
    doufám, že tam budeme moc jezdit autem a létat ve vznášedlech
    • jsem zvědavý, jestli tam někds bude jako easter egg Ciri
      • Některým stačí tak malo
        • kterým? mě spíš přijde, že někteří umí jen brečet a nadávat, ale to je jejich problém, nicméně nezávidim *5*

          jinak ve W3 byla narážka, že byla Ciri v jednom, světě který popisuje jako tento

          mě se právě hrozně líbí, jak to pojali, Cyberpunk v prosluněném městě jsem fakt nečekal, ale má to šťavu, déšť a tma 24/7 jsou jednak už trochu ohraná klišé a ani moc nedává smysl, tohle je originální
          • No ono to hlavně bylo v knize, víme? :)
          • Popravdě jsem blade runner feeling v žádné hře kromě blade runnera necítil, takže to ochrane není, pankaci a tenhle svět je naopak ohrany, ale chápu ze kyc a barvicky přitáhnou více lidi jako uW3
            • kýč a barvičky přitáhnou většinou spíš fanoušky japonské animace, sorry jako *5*
            • nebo Deus Ex, když ti chybí 24/7 tma, já jsem rád za změnu.. navíc, kdo říká že tam bude jen tohle jedno město *3*
            • tak si zahraj ty tahové Shadowruny, ostatně, byly to výborné hry
  • wow, to vypadá hustě, lepší probuzení jsem si nemohl představit.. mind blown! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit